Автор Тема: Чудя се...  (Прочетена 1194 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bullfan

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: OptuSprint
  • Герой: bulldare
Чудя се...
« -: Декември 07, 2012, 09:49:52 am »
Преди всичко да обясня играя играта от близо месец.

От известно време съм 80 lvl и ходя на BG изкупих всичко което ми върши работа от Wintergrasp и разбрах че трябва да си избера как да играя PVP или PVE.
За PVP разбрах че става за  BG но не ги искали на RAID.
А PVE ги вземат на RAID и могат да си играят в BG вярно биели ги повече ама поне може всеки ден да играеш различно.

Въпросът ми е кое е по-добре?

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Чудя се...
« Отговор #1 -: Декември 07, 2012, 10:39:45 am »
Преди всичко да обясня играя играта от близо месец.

От известно време съм 80 lvl и ходя на BG изкупих всичко което ми върши работа от Wintergrasp и разбрах че трябва да си избера как да играя PVP или PVE.
За PVP разбрах че става за  BG но не ги искали на RAID.
А PVE ги вземат на RAID и могат да си играят в BG вярно биели ги повече ама поне може всеки ден да играеш различно.

Въпросът ми е кое е по-добре?

PVP екипировката ти дава resil, stats които ти намаля щетите, които ти нанасят играчите, също така и повече стамина, тоест повече живот. PVE екипировката не ти дава resil, дава по-малко stamina, но за сметка на това дава повече статистики от тези, за класа, които са му нужни да нанася повече щети. Тоест на bg с pve екипировка нанасяш повече щети, но и на теб ти нанасят повече.
PVP екипировка не се събира само от wintegrasp, там е началната, след това в столиците и даларан имаш онър вендор, които ти предлага furious и relentles сет, а в даларан, има вендор които ти продава wrath set. Разбира се, колкото по-добър е сет-а толкова по-големи изисквания има за получаването му. Furous иска само онър, relentles иска онър и арена точки, а wrath-а иска онър, арена точки и всяка част иска определен рейтинг направен на арена.
Сега за пве-то, много малко райд лидери взимат на райд пвп облечен герой. Честно казано изключения се правят само ако райд лидера прави guild райд. Нормално е да не взимат пвп облечени герой на райдове, просто не са им полезни. Не до толкова, колко ще бъде полезен един pve облечен герой.
Това с "може всеки ден да играеш различно не го разбрах" ?
В крайна сметка за rbg-та и арени по-добре е да си pvp облечен, разбира се нищо не ти пречи да ходиш и pve облечен, това ти си го преценяваш. Но за pve облечен герой за pvp по бг-тата се изисква skill на игра, или доволно количество хийлъри, защото при фокусиране умираш буквално за секунди.
За райдове, просто е задължително да си облечен pve, ако искаш да те взимат.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Чудя се...
« Отговор #2 -: Декември 07, 2012, 10:54:53 am »


Трудно ви е, много трудно да напишете едно заглавие, като свят :doh:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен bullfan

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: OptuSprint
  • Герой: bulldare
Re: Чудя се...
« Отговор #3 -: Декември 07, 2012, 11:08:42 am »


Трудно ви е, много трудно да напишете едно заглавие, като свят :doh:

Е какво заглавие да напиша бе? Как да го формулирам?

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Чудя се...
« Отговор #4 -: Декември 07, 2012, 11:21:15 am »
Пробвай с "???????????????????????" или "ВЪПРОС"! Проверено. Винаги работи. Бе! :doh:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Чудя се...
« Отговор #5 -: Декември 07, 2012, 12:08:55 pm »
И след кратки реклами, отново по темата :>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Чудя се...
« Отговор #6 -: Декември 08, 2012, 07:52:24 am »
Този нарцистичен , имащ се за Бог на Българският език , граматика и всякакъв друг вид писмо , няма ли да го махнете от нашия форум а ?
Timewizard

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Чудя се...
« Отговор #7 -: Декември 08, 2012, 09:51:22 am »
Този... както добре го описа му доставя огромно удоволствие да вижда опитите за правилно структуриране на изречения и граматика в хората, на които е показал, колко са неграмотни. Така че няма да се разсърдя на едно "ms" (идващо от мерси, ако не се лъжа) :mrgreen: Я се виж ти, до онзи ден не знаеше, какво е препинателен знак, а днес слагаш интервал пред и след :clover:


Най - мразим някой да ми умнее!