Автор Тема: Ще ми върнете ли Warriora?  (Прочетена 3030 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Exemaster

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -7
  • wow user
Ще ми върнете ли Warriora?
« -: Юни 19, 2011, 06:58:58 pm »
Сори ако спамя с тази тема.
Отново става въпрос за Exemaster.Вече написах една подобна тема, но със въпроса възможно ли е да се връща истрит герой в EVO.От тази тема разбрах, че е възможно да стане, но операцията трябва да бъде извършена от алейн или от мекета.Сега въпросът ми е ще го направите ли.Защото дочух, че са връщани истрити герой.Надявам се да ми го върнете съжелявам, ако ви създавам работа, но все пак това според мен ще стане за 1 ден max, а аз съм играл с този герой 9 месеца.

Моля за отговор.
''Ако действаш твърде жестоко ще се провалиш, ако действаш твърде меко, сам ще се окажеш в оковите.'' - Сун Дзъ

Problem

  • Гост
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #1 -: Юни 19, 2011, 08:25:15 pm »
на мене итемите не ми връщат, на тебе героя ако ти върнат, евала  :clover:

Неактивен Exemaster

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -7
  • wow user
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #2 -: Юни 19, 2011, 09:07:22 pm »
на мене итемите не ми връщат, на тебе героя ако ти върнат, евала  :clover:

Ами нз на теб какви итеми не ти връщат, но върнат герой=големи благодарности към GM и оставани в сървара.Не върнат герой= - 1 сериозен играч.Просто се надявам да не си гонят хората от сървара след като услугата е възможна

П.С В момонта в който ми кажат, че няма да ми върнат героя са - 1 човек.
И все пак итеми е различно от герой : )
''Ако действаш твърде жестоко ще се провалиш, ако действаш твърде меко, сам ще се окажеш в оковите.'' - Сун Дзъ

Problem

  • Гост
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #3 -: Юни 19, 2011, 09:11:37 pm »
ем да по-лесно се връщат, при положение че бях баннед не знайно защо, отделно че и професии и итеми нямам ( айде професиите ше ги преживея )

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #4 -: Юни 19, 2011, 10:06:38 pm »
Сори ако спамя с тази тема.
Отново става въпрос за Exemaster.Вече написах една подобна тема, но със въпроса възможно ли е да се връща истрит герой в EVO.От тази тема разбрах, че е възможно да стане, но операцията трябва да бъде извършена от алейн или от мекета.Сега въпросът ми е ще го направите ли.Защото дочух, че са връщани истрити герой.Надявам се да ми го върнете съжелявам, ако ви създавам работа, но все пак това според мен ще стане за 1 ден max, а аз съм играл с този герой 9 месеца.

Моля за отговор.
Защо си изтри героя ? Каква е гаранцията, че след 1 седмица няма пак да го изтриеш?
ем да по-лесно се връщат, при положение че бях баннед не знайно защо, отделно че и професии и итеми нямам ( айде професиите ше ги преживея )
Ако ми кажеш как един бан може да доведе до изтриване на итемите и професиите ти ще ти ги възтановя? А ако се окаже, че някой, който ти е влизал в акаунта, ти ги е изтрил умишлено, тогава вече проблема си е изцяло твой.

Problem

  • Гост
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #5 -: Юни 19, 2011, 11:48:21 pm »
ем . там е че не знам какво е станало, и ако някой ми е влизал, защо е изтрил всичките екипирани, защо не итемите в чантата, там ми е целия ПВЕ сет + някой друг wratf оръжие, поне ако греша, моля те, кажи ми ИП-то и играча от който е влизано от периода 3-6 Юни, за 1 съм  сигурен, че не ги е изтрил

Неактивен Exemaster

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -7
  • wow user
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #6 -: Юни 20, 2011, 09:06:03 am »
Защо си изтри героя ? Каква е гаранцията, че след 1 седмица няма пак да го изтриеш?

Няма логична причина да си истрия героя наистина.Повярвайте ми обаче,че няма да повторя същата грешка.Освем това всеки заслужава един шанс.Върнете ми го сега, а ако някога пак поискам подобна услуга просто ме отрежете моментално.
За първи път си трия герой и моля да ми бъде върнат, защото много искам до играя в EVO.
''Ако действаш твърде жестоко ще се провалиш, ако действаш твърде меко, сам ще се окажеш в оковите.'' - Сун Дзъ

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #7 -: Юни 21, 2011, 10:25:41 am »
Ами нз на теб какви итеми не ти връщат, но върнат герой=големи благодарности към GM и оставани в сървара.Не върнат герой= - 1 сериозен играч.Просто се надявам да не си гонят хората от сървара след като услугата е възможна

П.С В момонта в който ми кажат, че няма да ми върнат героя са - 1 човек.
И все пак итеми е различно от герой : )


Аз като го чета мисля че заплашваш."Ако не ми върнете героя няма да играя тук"  :doh:

Problem

  • Гост
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #8 -: Юни 21, 2011, 10:34:42 am »
е такова отношение е способно да откаже човек от игра в този сървър. Върнаха му война, ама аз си чакам отговор и си чакаам и ми писва, па после ходи се обеснявай че нема популация, арени, рбг-та и т.н.  :clover:

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #9 -: Юни 21, 2011, 01:57:20 pm »

Аз като го чета мисля че заплашваш."Ако не ми върнете героя няма да играя тук"  :doh:

Не заплашва, а представя факти.

е такова отношение е способно да откаже човек от игра в този сървър. Върнаха му война, ама аз си чакам отговор и си чакаам и ми писва, па после ходи се обеснявай че нема популация, арени, рбг-та и т.н.  :clover:

Цял герой върнаха, не мисля че няколко предмета ще бъдат пречка.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #10 -: Юни 21, 2011, 03:49:26 pm »

И все пак итеми е различно от герой : )
И все пак изтрит герой нарочно е различно от изтрити итеми от завист сеш ли се? :doh:

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #11 -: Юни 21, 2011, 07:27:53 pm »
Вие сте си изтрили героя,вие се оправяите  :doh:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #12 -: Юни 21, 2011, 07:46:37 pm »
Предлагам да се въведе услуга, примерно на цената на един смс от порядъка на 5 лева, да се възстановява изтрит герой !ЕДНОКРАТНО!. Ако не става автоматично то да става със заявка на същата стойност, за ръчно възстановяване от екипа на сървъра. Така, предполагам, всички ще са доволни.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен haldion

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 710
  • EVO Karma: 23
  • Wish upon a black star! ;-]
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #13 -: Юни 21, 2011, 08:33:47 pm »
Хах... ми то аз знам сървъри, в които просто цъкаш "Make a char restore request" и от 12 до 24 часа героя ти се връща автоматично, дори има и функция да си връщаш изтрити итеми ;) Това, че админите на Ево са малко инати в тези работи, защото може би нямат време, или просто не им се занимава е друга работа.. ;>
« Последна редакция: Юни 21, 2011, 08:35:25 pm от haldion »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Ще ми върнете ли Warriora?
« Отговор #14 -: Юни 21, 2011, 09:15:15 pm »
Играете изцяло на ваш риск и своя отговорност в пиратските сървъри. Това какво правите с героите си, акаунтите си, паролите си... си е изцяло ваша работа и следователно не е наш проблем.  :cap:

п.п.: И не се чудете ако някоя сутрин не успеете да влезете в сървъра. Безотговорността ни може да е стигнала всички граници и да сме решили просто да спрем сървъра.  :clover: