Автор Тема: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?  (Прочетена 2620 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Housercho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • Wow Is my Life
  • ISP: Blizoo
  • Side: For The Horde
Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« -: Януари 17, 2011, 07:38:20 pm »
Здравейте, искам да питам дали скоро Ево-то ще се "качи" на 4.0.3 пач (Cataclysm), че нямам търпение да почвам да играя ! (Надявам се да не съм само аз)  :cap: :cap:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #1 -: Януари 17, 2011, 07:48:19 pm »
Здравейте, искам да питам дали скоро Ево-то ще се "качи" на 4.0.3 пач (Cataclysm), че нямам търпение да почвам да играя ! (Надявам се да не съм само аз)  :cap: :cap:
Едва ли, но да се надяваме, че няма да се сблъскаме скоро с тая боза. :down:
The pain is my best friend.

untaught

  • Гост
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #2 -: Януари 17, 2011, 08:03:07 pm »
Ооо, млъкни. :doh:

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #3 -: Януари 17, 2011, 08:08:30 pm »
Едва ли, но да се надяваме, че няма да се сблъскаме скоро с тая боза. :down:

Казваш "боза" значи не си го играл дори и на пиратка.... .
Аз го играх в Blizzard разбира се "trial"  и съм впечатлен....коментари като тези съм виждал и за WOTLK , но се пак се хареса на масовата публика.

И кое не ти харесва ниво на герой 85 левел нива на гилдиа и репутация да дигаш към нея да ползваш "моунтове" в Калимдор и Източните кралсвта новите 2-а battleground's  новите зони и райдове.... нова професия (вторична) нови "моунтове". Единствено spell-те и талантите са променени  и характеристиките на itemi-те. Просто като коментираш нещо поне го пробваи после коментираи, че било боза...и т.н.
ПП: извинете ме за офф-топика, но ...... . :twisted:

Неактивен Housercho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • Wow Is my Life
  • ISP: Blizoo
  • Side: For The Horde
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #4 -: Януари 17, 2011, 08:28:18 pm »
Защо да е боза? Версията си е супер, в Blizzard стават мелета, играх в един приятел.. Много е добър пача, аз първо си мислех като вас ква е тая помия, тва ще е супер тъпо, и т.н. Но като разцъках 30-40минути промених мнението си, пача напълно си заслужава особенно в такъв сървър като ЕВО (Ще стават Уникални мелета)  :cap: :cap:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #5 -: Януари 17, 2011, 08:30:52 pm »
 Определянето за даден продукт , като качество и потребност се осъществява според популярността която предобива за кратко време и продължителността на подръжка.Това е WoW Cataclysm.
 Хората винаги се впечетляват от инновацията на дадено нещо , по-точно от това което ги влече и с което се занимават , а WoW се играе от ~12 мильона човека по целият свят.Естествено някой остават недоволни от инновациите , които внасят производителите и спират да се интересуват за даденият продукт.Това обаче не означава , че ако се откажат 5% от потребителите на Blizzard в момента , те няма да спечелят интересът на нови 10% - 15% (било то от новото поколение или хора които евентуално са очаквали този експанджън за да започнат да играят , а защо не други , които някога са били потребители и са се забавлявали в "приказният свят").Естествено данните и печалбите , които отчитат Blizzard  не е наложително да променят мнението на хората.Ние също не трябва да налагаме своето мнение , както и да опрекваме хората с различно от нашето мнение (отнася се за горният пост).

По темата ... : До колкото съм запознат от тринити работят по проекта Cataclysm , но дори и скоро да пуснат нещо или , ако са пуснали то няма да е никак стабилно.Нито ще съществува някакво равновесие в играта и м/у класовете , нито ще е достатъчно издръжливо предполагам .......
 Това предполагам би отегчило доста хора (извода си го правя от наблюдения по форума и реакциите на потребителите , когато нещо не им работи).За това предполагам , че в близките 4-5 месеца няма да има ъп към 4.0.3 или поне в/у официалниат сървър на EVO.Евентуално ако се направи тестов и да се наблюдава редовно развитието , както от екипа така и от потребителите докъто от тринити не постигнат що-годе добри резулултати и условия за игра.  :clover:
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 08:35:19 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #6 -: Януари 17, 2011, 08:46:15 pm »
Не ми харесва това, че хибриднити билдове "умират" напълно в катаклизъм.

Казваш "боза" значи не си го играл дори и на пиратка.... .
Аз го играх в Blizzard разбира се "trial"  и съм впечатлен....коментари като тези съм виждал и за WOTLK , но се пак се хареса на масовата публика.

И кое не ти харесва ниво на герой 85 левел нива на гилдиа и репутация да дигаш към нея да ползваш "моунтове" в Калимдор и Източните кралсвта новите 2-а battleground's  новите зони и райдове.... нова професия (вторична) нови "моунтове". Единствено spell-те и талантите са променени  и характеристиките на itemi-те. Просто като коментираш нещо поне го пробваи после коментираи, че било боза...и т.н.
ПП: извинете ме за офф-топика, но ...... . :twisted:
И дай сега тези дето не сме играли в близз, да си изтрием регистрациите във форума за да не пишем коментари да не изказваме мнение и да издигнем играещитие в близз в наши идоли да им се кланяме и пренасяме жертви....
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 08:52:27 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #7 -: Януари 17, 2011, 08:54:12 pm »
Не ми харесва това, че хибриднити билдове "умират" напълно в катаклизъм.

Не е така !!!

След 32 талант точки (ако не се лъжа толкова бяха) можеш да развиваш друга "страничка" от талантите ти, но така няма да станеш мастер аркане( примерно).
Вярно талантите ще са по-малко и талант точките разбира се, но талант точките ще стигнат да си развиеш/направиш "хибрид" биилд. Казано на кратко се в г..з дали така или иначе ще си праиш талантите сега да не е по различни освен това, че не си длъжен да слагаш определен брой таланти в дадено "дърво" за да слагаш на друго .

Неактивен dark_step

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: -4
  • evo user
  • ISP: speedy-net
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #8 -: Януари 17, 2011, 08:58:41 pm »
Играта си е супер не е никаква боза.А който не му харесва си гледа работата.Има сървъри за нея.Ако некой му треа ми пише blacknight589

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #9 -: Януари 17, 2011, 09:00:41 pm »
Не ми харесва това, че хибриднити билдове "умират" напълно в катаклизъм.
И дай сега тези дето не сме играли в близз, да си изтрием регистрациите във форума за да не пишем коментари да не изказваме мнение и да издигнем играещитие в близз в наши идоли да им се кланяме и пренасяме жертви....

Не казвам да си триеш рега и да не дадеш мнение по темата, а просто да опиташ катаклизма и тогава да дадеш своето мнение тук на основата на това, че си видял и не ти е харесало или харесало определено нещо.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #10 -: Януари 18, 2011, 12:09:06 am »
Скоро няма да го бъде.
Стига сте се карали за глупости,голяма част от потребителите не са очаровани от катаклизма.Силно се надявам скоро тук да не стане факт(тринити работят по това,но както каза Win - 4-5 месеца поне) защо лично на мен това ще ми е краят на играта.
Да има интересни неща,но като цяло...боза...Това ще е последният подобен пач на WoW,освен ако не решат да разводнят още толкова историята,които сами са писали.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #11 -: Януари 18, 2011, 01:20:32 pm »
Че няма да го бъде скоро, то е ясно.
Но по темата за Катата, както всяко едно продължение на WoW си има плюсове и минуси. Ще дам един пример за който плюхме Лича едно време... Нивото на което може да се вземе маунт и неговата цена. Имаше мнения от сорта "тия Близард са луди, може ли такова нещо, аз толкова много съм се мъчил, а сега поднасят на тепсия всичко за новите играчи" Е да де, ама от тогава новите играчи не просят толкова много голд за маунт, колкото едно време. И това че имат маунт от по ниско ниво им помага за по бързото вдигане на героя, на професии и т.н. Колкото повече - толкова повече.
Така че каквото и да ни сервира Катата, ще свикнеме, както свикнахме с всичко до сега  :clover:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Ще има ли скоро Update на 4.0.3?
« Отговор #12 -: Януари 19, 2011, 07:41:35 pm »
Когато излезе нещо което си струва да ползваме ще минем на ката.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database