Автор Тема: Ъпдейт ?  (Прочетена 7772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #45 -: Декември 13, 2009, 12:09:25 am »
Четох , Четох , Четох 15 мин. постовете в тази тема и неразбрах изобщо ще има ли ъп или няма да има.За моя радост до сутринта трябва да ми се е свалила играта от торента патчната до 3.1.3 и се надявам да ме зарадвате с варианта да свалям новите патчове за 3.2.2а. :freak:Улдуар.Улдуар.Улдуар.

п.п. Трайл оф крузейд работи ли на този патч ???
Uno Sanctum

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #46 -: Декември 13, 2009, 12:12:52 am »
Абе незнаем кое как е.Казаха ми , че е имало някакъв СМ за днеска но .... не се знае/
Може утре сутрин да ни изненадат с 3.2, както днес ни изненада снагът  :clover:  :cap:

Неактивен yeste

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #47 -: Декември 13, 2009, 12:15:59 am »
Относно затворетени ОС и Улдуар , те и сега си работят , но са спрени от ГМ-те поради не пълните скриптове на босовете , да не мислите , че от Мангос са сложили левел 100 require. Един път като се мине няма връщане назад.

Неактивен evSe

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 222
  • EVO Karma: 7
  • Step Into the shadows.. See the dark side!
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #48 -: Декември 13, 2009, 01:38:02 am »
За какво ти е улдуар като имаш т9 инстанции (+ улдуар ако не се скриптне от ГМ,никога няма да работи,било то на мангос или тринити) :cap:
Disterbia  Undead Warlock 80lvl  Eviverice Undead Rogue 80lvl Faithless Undead Priest 80lvl

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #49 -: Декември 13, 2009, 02:43:50 am »
За какво ти е улдуар като имаш т9 инстанции (+ улдуар ако не се скриптне от ГМ,никога няма да работи,било то на мангос или тринити) :cap:
Как мислиш-на 3.1.3 новата инстанция ( Улдуар ) не работеше.Как мислиш-дали на 3.2.2 ще работят Trial of the Champion и Trial of the Crusader?Там са такива битки, такива неща правят босовете, че не вярвам някога да проработи на Мангос ( или поне на някакво прилично ниво).Ей сега правих Trial of the Crusader 10 man и за два боса се нагледах на такива чудесии, където в ЕВО не съм ги виждал и няма и да се видят на който и да е пиратски сървър според мен.И за пача-Алейн колко пъти Ви каза, че ще предупреди няколко дни преди това?Какви изненади какви 5 евро?
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #50 -: Декември 13, 2009, 08:47:31 am »
Само за информация: В момента тъй като влизам рядко в ево с цел игра, играя в един фън сървър (не споменавам име). Та там ядрото е Mangos на пач 3.1.3 и работят Ulduar ; Obsidan Sanctum ; Vault of Archavon ; Naxxramas ; Eye of Eternity (е има един проблем - не може да се ходи при Kel  :freak:). Сигурно става с много ръчни настройки, но само ви казвам как стоят нещата при един фън сървър с популация равна на тази на EVO. Ходил съм във всяка една от изброените инстанции и босовете НЕ са боксови круши! Не знам как става, но е на Mangos и сигурно админите са пипали доста на ръка  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #51 -: Декември 13, 2009, 10:51:07 am »
Имам следния пролбем (да не пускам нова тема) моля да ми дадете съвет и да ми помогнете.
Тази сутрин си свалих играта наново от торента понеже си изтрих по погрешка дата папката и неможех да влизам.След като се свали играта и направих Reapir .Стартирах от wow.exe.До тук добре но след като напиша ацц и парола започва да се ъпдейтва незнайно защо.
Извинявайте за дългото разяснение но искам да знам има ли начин да спра този ъпдейт или трябва да ъпна играта за да мога да играя на нова версия ???
Uno Sanctum

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #52 -: Декември 13, 2009, 11:35:28 am »
Ах май неразясних какво точно имам в предвид и моля за извинение.Проблема е ,че играта ми вече е ъпната от торента от ,който я свалих (t.alein.org) до версия 3.1.3. Реалма ми е wow.evo.bg но играта продължава да ми се ъпва като стартирам от wow.exe.Смених и в Дата папката реалма на wow.evo.bg.
Uno Sanctum

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #53 -: Декември 13, 2009, 11:51:21 am »
Ах май неразясних какво точно имам в предвид и моля за извинение.Проблема е ,че играта ми вече е ъпната от торента от ,който я свалих (t.alein.org) до версия 3.1.3. Реалма ми е wow.evo.bg но играта продължава да ми се ъпва като стартирам от wow.exe.Смених и в Дата папката реалма на wow.evo.bg.

Реалма се намира в папка /data/enus или data/engb

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Ъпдейт ?
« Отговор #54 -: Декември 13, 2009, 11:54:42 am »
Малко Off tpici ама карай. Реалма се намира в Data/enus
Uno Sanctum