Автор Тема: График на евенти  (Прочетена 1813 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
График на евенти
« -: Август 05, 2007, 04:34:12 am »
Тъй като играчите влизат в играта по различно време, може би е нужно да се направят поне няколко основни евента, които да се повтарят всяка седмица, така че всички да знаят кога да са online, за да участват. За момента смятам да организирам два такива всяка седмица - веднъж raid за герои 70lvl за да си съберат комплекти, предмети и т.н. , и веднъж PvP евент за всички герои ниво 40+ тип Alliance vs Horde, за да съберат honor, опит, да се запознаят с други играчи и да не им е скучно :) Ето графика за момента (подлежи на промени) :


  • Всяка събота (започвайки от 11 август) : Целодневни raid-ове т.е. през целия ден се събират characters 70 lvl и ходят по instance-и да събират предмети , когато влезе GM им помага да се съберат или да отидат на искания instance.
  • Всяка неделя (започвайки от 12 август) : 19 часа PvP евент тип Alliance vs Horde за герои над 40 level, разделени в три групи, като е възможно и да се играе 1vs1 , 2vs2 и т.н., в зависимост от сформираните групи.


От гореизброените евенти не се печелят event точки, а са "за играчите" - няма нищо по-интересно от това да не играеш сам.

Моля не пишете в темата, ако имате идеи или въпроси - ЛС или Grimmjow/Tia в сървъра.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: График на евенти
« Отговор #1 -: Август 11, 2007, 08:43:11 pm »
Днес заведох следните играчи на Black Temple, като ги оставих да бият някои от boss-овете ( групата беше малка и нямаше начин да минем instance-a за толкова време ) : Loz, Ozy, Woof, Elverina, Chanki, Sephirot, Nekro, Frozen, Warior. Начинът на разпределяне на loot-а беше следния - след убиване на чудовище аз вземах всички предмети и от време на време ги разпределяхме между играчите, като ги изтривах от моя inventory и ги добавях в инвентара на играчите с GM команди. Между тях имаше token-и за Tier 6 комплекти, бижута и т.н. [Mark of Illidari] не съм разпределял, защото се ползва само в quest-ове и не е толкова голям "плюс". Ето списък  на играчите и кой колко предмети е взел ( това може да се брои за нещо като точки и ще се вземат напредвид в следващи подобни raid-ове ) :
    Frozen - 4
    Elverina - 4
    Nekro - 3
    Warior - 2
    Sephirot - 2
    Loz - 1
    Ozy - 1
    Woof - 1

Token за pants на комплекти за Mage/Druid/Rogue падна само два пъти, а не можех да го разпределя между четирима ( при положение, че Loz, Ozy и Woof не бяха искали предмети до тогава ) , за това го дадох на всеки един от тях ( имам предвид тримата + Elverina ) . Sephirot има да наваксва, защото през голяма част от времето имаше проблеми с влизане в играта.

Използвам и инвентара си като банка, в която държа неразпределените предмети, ако в бъдеще някой друг играч, участващ в raid за някой подобен instance, реши, че някой item му трябва.

Пак ще помоля да не пишете в темата, за да я използвам за нещо като "log" на "точките" на играчите. В края на краищата идеята ми за "евент точки" ще се ползва тук ;)
« Последна редакция: Август 11, 2007, 08:55:09 pm от pres »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: График на евенти
« Отговор #2 -: Август 19, 2007, 01:24:35 am »
Само да не забравите за Honor евента днес ! Този път се надявам да съм online и да се биете до смърт Horde vs Alliance !

kokolino14

  • Гост
Re: График на евенти
« Отговор #3 -: Август 20, 2007, 03:07:50 pm »
 :up: :up: :up: :up: :up: :up: браво браво  :freak: доста сум изпуснал  :doh:

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: График на евенти
« Отговор #4 -: Август 21, 2007, 03:18:57 pm »
От сега нататък, поради големия интерес за дуели, honor и подобни неща, всяка свободна за мен вечер ще събирам играчите, които искат, в арената и ще се правят масови дуели, horde vs alliance, horde vs horde, alliance vs alliance или както вие си искате, няма да присъствам, за да не ме занимавате с капризни искания да давам предмети, да качвам нива и др.