Автор Тема: Бъга на Viper  (Прочетена 5714 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kuch3t0

  • Гост
Бъга на Viper
« -: Май 08, 2007, 02:43:52 pm »
Разбрах че на Viper героя ще бъде изтрит поради това че той се е възползвал от някакав бъг на мага. Според мене това е доста несправедливо, защото той нема вина, за бъга от който се е вазползвал. Ако бях на негово място и аз бих го направил. Ако бъга е оправен предлагам да му варнете героя, зашото не е никак приятно да ти го изтрият и то на 60 лвл. Ако не на 60 поне му го варнете на 40.

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Бъга на Viper
« Отговор #1 -: Май 08, 2007, 03:21:37 pm »
Абе пич преди време когато почнахме да играем аз и брат ми просто нямаше ОНЪР, аз също щях да си купя епичния сет от ОРГ, но закъснях със един ден и сложиха ОНЪРА ( пачнаха сървъра ). ТОВА НЕ Е БЪГ -> БЪГ Е ИЛИ ПО ТОЧНО НЕКОМПЕТЕНТНОСТ НА ПРОГРАМИСТИТЕ, ЧЕ НЕ РАБОТЯТ ПОЛОВИНАТА ТАЛАНТИ НА ГЕРОИТЕ. ВЪоБще не виждам смисъл да се спори, на наебан сървър едни бъгове те преебават други ти помагат... точка.  :freak: Какво да направи Viper, че е бил 30 лвл и е имал 30 злато да си купи шибания сет ? ( и не питай от къде е имал 30 злато щот тфа ще покаже, че още един човек не знае как се играе играта )  :freak:
« Последна редакция: Май 08, 2007, 03:25:50 pm от Immortal »
Maiya

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Бъга на Viper
« Отговор #2 -: Май 08, 2007, 03:51:46 pm »
Абе пич преди време когато почнахме да играем аз и брат ми просто нямаше ОНЪР, аз също щях да си купя епичния сет от ОРГ, но закъснях със един ден и сложиха ОНЪРА ( пачнаха сървъра ). ТОВА НЕ Е БЪГ -> БЪГ Е ИЛИ ПО ТОЧНО НЕКОМПЕТЕНТНОСТ НА ПРОГРАМИСТИТЕ, ЧЕ НЕ РАБОТЯТ ПОЛОВИНАТА ТАЛАНТИ НА ГЕРОИТЕ. ВЪоБще не виждам смисъл да се спори, на наебан сървър едни бъгове те преебават други ти помагат... точка.  :freak: Какво да направи Viper, че е бил 30 лвл и е имал 30 злато да си купи шибания сет ? ( и не питай от къде е имал 30 злато щот тфа ще покаже, че още един човек не знае как се играе играта )  :freak:

Цитат
9. Забранява се използването на бъг от играта с цел вдигане на левели,правене на пари или събиране на итеми. При намирането на такъв бъг използвайте раздела Bug tracker. При неспазването на това правило ще Ви бъдат вземати всички предмети и пари.Също така и администратор или GM,по преценка,може да Ви смъкне левела. При повторно неспазване на правилото ще бъдете вкарани в "затвора" или баннати от сървъра!
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Бъга на Viper
« Отговор #3 -: Май 08, 2007, 05:28:28 pm »
alein искаш да кажеш, че това че е нямало онър е бъг ? Просто пача е бил такъв без онър... след това сложи такъв, при който се появи онър.  :-)
« Последна редакция: Май 08, 2007, 05:33:26 pm от Immortal »
Maiya

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Бъга на Viper
« Отговор #4 -: Май 08, 2007, 09:52:57 pm »
alein искаш да кажеш, че това че е нямало онър е бъг ? Просто пача е бил такъв без онър... след това сложи такъв, при който се появи онър.  :-)

И като е бил без онър какво? Или искате да ви ресетна всичките герои?

Хората се сърдят защото той се е възползвал от тази грешка или бъг или недостатък - както искаш така го наричай.
Това че се е възползвал и си е премълчал е нарушение.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Kuch3t0

  • Гост
Re: Бъга на Viper
« Отговор #5 -: Май 08, 2007, 10:06:24 pm »
значи до колкото знам и Oziris има целия PvP епичен сет. Следователно треа и неговия герой да бъде изтрит. Тука вече не мога да гарантирам че го има, но от слуховете го знам.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Бъга на Viper
« Отговор #6 -: Май 08, 2007, 10:15:58 pm »
значи до колкото знам и Oziris има целия PvP епичен сет. Следователно треа и неговия герой да бъде изтрит. Тука вече не мога да гарантирам че го има, но от слуховете го знам.

Никой герой няма да бъде изтрит а само итемите му ще бъдат премахнати.

Имам въпрос към теб: Решенията ми ли оспорваш?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Бъга на Viper
« Отговор #7 -: Май 08, 2007, 11:37:25 pm »
Alein цитираш ми правило за бъг, а Viper е взел сета щот така е бил нагласен сървъра. ( не се е възползвал от бъг... или неможеш да ме разбереш или са прайш на луд ) Ако беше премълчал бъг добре.. ама той е премълчал настройка на сървъра за която вие отговаряте. Яд ме е щот той ще тръгне да се обеснява место да спре да играе къвто е прос. Аз съм се отказал от сякакви БГ сървъри.  :freak:

Kuch3t0 ти пък си кат малко дете. Случайно да ти известно, че има Outland? Във Outland където бродя от 1 месец и бия мобове и дънжани пич има много по яки предмети от тоя сет от Org.   :down:
« Последна редакция: Май 08, 2007, 11:46:31 pm от Immortal »
Maiya

compaq

  • Гост
Re: Бъга на Viper
« Отговор #8 -: Май 08, 2007, 11:44:22 pm »
( не се е възползвал от бъг... или неможеш да ме разбереш или са прайш на луд )


Предлагам ти да спреш да играеш малко WoW и да излезеш на чист въздух.
Приятелски съвет  ;-)

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: Бъга на Viper
« Отговор #9 -: Май 08, 2007, 11:48:22 pm »
compaq я дай мнение, бях вънка 5 часа не се притеснявай за мене.  :fun:
Maiya

compaq

  • Гост
Re: Бъга на Viper
« Отговор #10 -: Май 08, 2007, 11:49:35 pm »
compaq я дай мнение, бях вънка 5 часа не се притеснявай за мене.  :fun:

Май имаш нужда от още поне 5 часа и да не играеш WoW 2-3 дена.
Пробвай,може пък да се почувстваш по-добре. :)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Бъга на Viper
« Отговор #11 -: Май 09, 2007, 12:25:27 am »
При следващото оспорване на решение на даден администратор ще спра сървъра докато не пуснем стабилна версия.Не разбрахте,че в момента сървъра е ТЕСТОВ и е в процес на ПОДОБРЕНИЕ.Не ми говорете колко и от къде се сабира злато.За герой на левел около 30 малко ще му е трудно да събере около 900 злато за итемите с които разполага дадения герой и без да е нарушил точка 9 от правилата.При положение че е имал приблизително 4 дена онлайн.Ще разнища до край случея и ако преценя че е нарушил някое правило дадения играч,то той ще бъде баннат завинаги от сървъра.

П.п.:НЕ СЕ ВМАНИАЧАВАЙТЕ ТОЛКОВА МНОГО ПО ИГРАТА.ПУСНАЛИ СМЕ СЪРВЪРА НА ДОБРОВОЛНИ НАЧЕЛА И ПОЧВАТЕ МАЛКО ДА ДРАЗНИТЕ С ДЕТСКИТЕ СИ ИЗКАЗВАНИЯ И ПОСТОЯННОТО ПРЕПИРАНЕ НА АДМИНИСТРАТОРИТЕ.КАКТО И ВИЕ ТАКА И НИЕ НЕ СМЕ НИТО "ТЕРМИНАТОРИ" НИТО БЕЗГРЕШНИ.Точка по въпроса.......
« Последна редакция: Май 09, 2007, 03:54:52 pm от MeKeTa »