Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 470335 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2175 -: Юни 06, 2013, 11:24:35 pm »
Ти пък и сърце ли имаш?
The weak will always obey the master

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2176 -: Юни 07, 2013, 12:45:35 am »
Ти пък и сърце ли имаш?
Да! Все с нещо трябва да мога да мразя!?
П.С. Гний в ада :clover:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2177 -: Юни 07, 2013, 12:48:21 am »
И без него можеш, не се плаши :Р
Скоро, скоро, ако нещата вървят по план, другата седмица може и ми помогнеш за това действие ;)


И за да не е чист спам: днес ходихме на театър. Посмях се доста, но все още не разбирам защо залагат предимно на сексуални шегички.
The weak will always obey the master

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2178 -: Юни 07, 2013, 01:10:01 am »

Да но сам каза до 10:05....пробвай гореспоменатата да го изпиеш на веднъж !
Аз ти говоря за кафетата и тези бяха само от 08:10 до 10:05, а относно коктейла ти няма как да стане.През живота си никога не съм пил буклуци от рода на Red bull и Shark и нямам намерение да започвам сега.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2179 -: Юни 07, 2013, 01:23:07 am »
Аз ти говоря за кафетата и тези бяха само от 08:10 до 10:05, а относно коктейла ти няма как да стане.През живота си никога не съм пил буклуци от рода на Red bull и Shark и нямам намерение да започвам сега.
Че то все още има ли нещо за пиене,което да не е боклук? Всичко е 100% изкуственяк, че вече и водата кой знае от къде я вадят ....   :blink:

Иначе последните месеци на няколко пъти съм пил по към литър Red bull, но вече не ме хваща много, макс за 30 мин да ме ободри  и толкова, кафета не обичаме, а колата си я пием като сокче   :freak:

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2180 -: Юни 07, 2013, 09:00:04 am »
Все пак енергиините напитки са с една идейка по - вредни от всичко останало .
А колкото до ободряване - пийте двойни , тройни кафета без захар и яжте черен шоколад с тях ( но без уиски ). Ако тва не помага - готови сте за следващото ниво , ма не сте го чули от мене .  :cool:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2181 -: Юни 07, 2013, 10:05:34 am »
Че то все още има ли нещо за пиене,което да не е боклук? Всичко е 100% изкуственяк, че вече и водата кой знае от къде я вадят ....   :blink:

Иначе последните месеци на няколко пъти съм пил по към литър Red bull, но вече не ме хваща много, макс за 30 мин да ме ободри  и толкова, кафета не обичаме, а колата си я пием като сокче   :freak:
Same story here. Колата точно като сокче я възприемам. Даже бащата се плаши, като ме види с кола, защото на един празник изпих горе-долу 3л. :D
« Последна редакция: Юни 07, 2013, 10:07:06 am от The Aspect »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2182 -: Юни 07, 2013, 11:24:39 am »
Аз също употребявах доста кола, от порядъка на минимум 2-3 литра на ден, след това се позаинтересовах за нея, попрочетох разни статии на разни доктори из интернет и кола вече не барвам. Няма нищо по-убодряващо от силно кафе, без захар. А шоколада и най-вече черния спомага за временно засилване на концентрацията.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2183 -: Юни 07, 2013, 04:49:01 pm »
Колата е пълна гняс , газираните напитки са пълна гняс . Единственото газирано дето требва да се пие е бира ( за бъбреците ). Даже кат се замисля, безалкохолни почти не пия .
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2184 -: Юни 07, 2013, 04:51:50 pm »
Общо взето всичко, което не си си го изцедил сам, макар че и предлаганите плодове на пазара не са от най-читавите, е пълно с Е-та и от там пълен боклук. Но поне като ще е купувано да е някакъв уж натурален сок, че газираното общо взето не е никак полезно.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2185 -: Юни 08, 2013, 10:01:07 pm »
Днес реших да си пиша единия курсов проект....почти го написах и ме викнаха да играем дота...ок. Почнах да играя дота обади се 1 приятелка....която "си търсеше" компания в 22h ,при което казах " че си пиша проекта и след 30мин съм свободен" изиграх си дотата и ми се обади друга девойка....която също " си търсеше компания"  :flehan: Ебаси шанса.... 
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2186 -: Юни 08, 2013, 10:16:25 pm »
Чакай да видим, обажда ти се мадама, която ясно ти дава сигнали, че иска да спи с теб и ти отлагаш поканата й ... защото имаш по-важна работа в следващият половин час, като примерно да си изиграеш Dota-та?



Дано поне след това да ти се е получила работата, в противен случай си намери едно по-здраво въже и някой по-здрав клон...

И един съвсем приятелски съвет - когато две жени ти звънят вечерта, защото си търсят компания, утивай при тях, спри да пишеш в разни форуми, nerd...  :clover:

п.с. каква прекрасна приказка инъче... ;)
« Последна редакция: Юни 08, 2013, 10:20:47 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2187 -: Юни 08, 2013, 11:00:40 pm »
В такъв случай каниш и двете при теб, доиграваш си DOTА-та и след това сте тримата... За компания естествено.  :clover:

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2188 -: Юни 08, 2013, 11:13:26 pm »
14 неща, които научихме от рекламите: 1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за
цветно пране. 2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-
евтиния салам и маргарин. 3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева! 4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви
кранове на чешмите и бъкаща от микроби тоалетна. 5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки. 6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш. 7. Основният проблем на човечеството е пърхотът. 8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и
развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон. 9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с
шамарите, а някаква лелка с прах за пране. 10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина. 11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С
музикален съпровод. 12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни
неща. 13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник. 14. Шоколадът решава всички проблеми!!!
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2189 -: Юни 09, 2013, 10:22:56 am »
14 неща, които научихме от рекламите: 1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за
цветно пране. 2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-
евтиния салам и маргарин. 3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева! 4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви
кранове на чешмите и бъкаща от микроби тоалетна. 5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки. 6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш. 7. Основният проблем на човечеството е пърхотът. 8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и
развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон. 9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с
шамарите, а някаква лелка с прах за пране. 10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина. 11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С
музикален съпровод. 12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни
неща. 13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник. 14. Шоколадът решава всички проблеми!!!

http://vbox7.com/play:b550543fad  :freak:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)