Автор Тема: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд  (Прочетена 2260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yana

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Interbuild
  • Герой: Yana
Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« -: Февруари 15, 2013, 05:11:31 pm »
Здравейте,
Имам 2 проблема с ДК-то си. Първи път ми е да правя такъв герой и ми направи впечатление, че очевидно съм пропуснала няколко от началните куестове. Тъй като се вдига ниво доста бързо не съобразих да взема всички такива и останах без умения като призоваването на кон и предполагам и други полезни благинки. Също така съм назад с доста талант точки тъй като забелязах, че дава таланти от куестовете ( но твърде късно очевидно). Тъй като историята на ДК сменя обкръжението сега не мога да се върна и да направя съответните куестове тъй като тези, които ги дават не са вече там.

Другия ми проблем е, че в момента правя куеста The Lich King's Command, който иска да отида в Browman Mill, но тъй като съм потрошена се качих до Ебон Холд по маршрута на летящите скелети. Там за мой късмет обаче няма нищо и никой.... А проблема е там, че няма и кон за на обратно и на практика не мога да сляза. Заклещена съм горе така, че моля помогнете.

Да сумираме - заклещена съм в Ебон Холд, със загубени таланти и скилове, които мисля, че не мога да си върна ! Ще съм благодарна ако някой админ ми помогне  :confused: !

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2013, 05:56:25 pm »
Нямам как да пропуснеш куестове по простата причина, че ако не минеш всичко нужно няма да ти се сменят измеренията и няма да можеш да продължиш напред с веригата от куестове, така че намери къде си прекъснала поредицата. Най-лесно ще ти е ако си пуснеш засичането на нисък левел куестове от опцията до мини мапа. Също така няма как да ти изчезнат умения от нищото.
GM трябва да те смъкне долу и да продължиш напред.


Неактивен Yana

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Interbuild
  • Герой: Yana
Re: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2013, 06:16:42 pm »
Ами на 65 лвл все още нямам скила за маунт. Това за мини мап-а го пробвах, но нпц-тата които дават куеста не са под ебон холд вече, а ми казаха, че от там се взема кончето. В момента съм 65 лвл с 45 талант точки. Не знам какво е станало

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2013, 06:29:27 pm »
Къде го търсиш кончето? В таба с маунтове или в книгата с магии?


Неактивен Yana

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Interbuild
  • Герой: Yana
Re: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2013, 10:44:13 pm »
Няма го при скиловете, а нямам изобщо таб с маунтове. А наблюдавайки развитието на темата скоро май няма да ме преместят от тази зона :(. Гледам и в играта пускането на билет с проблем не работи :(

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2013, 11:28:14 pm »
C -> Pets -> Mounts (не би трябвало да имаш Companions) -> конят

Неактивен Yana

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Interbuild
  • Герой: Yana
Re: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2013, 05:14:22 pm »
Нямам я изобщо тази графа. До колкото разбрах трябва да изпълня куест в който се краде кон и се кара в ебон холд, но такъв не съм правила ... и още никой не ми е преместил героя :( 

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Бъг с ДК - Darkjade в Ебон Холд
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2013, 07:50:42 pm »
Теб те преместих 4 пъти.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database