Автор Тема: Посъветвайте ме как да си развия героя.  (Прочетена 23971 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #60 -: Септември 09, 2009, 11:27:57 am »
Къде му е завишения ambush  5.2k.. Ако това е крит, напрво може да си изтрие героя...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #61 -: Септември 09, 2009, 02:27:25 pm »
ти играеш ли в Ево с  холи паладин???
ако не моля те замълчи.
хънтъра добре той е относително лесен
но роуга понеже има леко завишен DMG,5к ambush 5,2k backstab,и постоянният стън и имайки предвид че на ТБЦ на ретри биех повече....
Йъп... из арените докато не ми свърши маната не ме е бутал роуг... Но все пак  трябва да имаш поне 4 гладиатора.

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #62 -: Септември 09, 2009, 02:40:37 pm »
Свери си часовника или се научи да си играеш с класа... роуг и хънтард са възможно най-лесните ти противници. Сериозно, невярвам някой хънтър/роуг да успее да ме бутне 1в1 на холи.... :О
  Всички сте много самоуверени.  :doh:

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #63 -: Септември 09, 2009, 02:48:53 pm »
  Всички сте много самоуверени.  :doh:
До доказване на противното е нормално да е така :-|.

cycnus

  • Гост
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #64 -: Септември 19, 2009, 06:30:18 am »
Може ли да ми дадете билд за retri pala и да ми кажете какви професий да дигам...За Holy май нема да стане,леко съм бавна няма да мога да healva-м  :-).А и разбрах,че retri е най-доброто и най-силното в момента...  :-)
(не ми се четът толкова страници :D)

И отново ако може снимка на basic stats :D.

И кви дрехи носи ?
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 06:41:22 am от cycnus »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #65 -: Септември 19, 2009, 11:25:05 am »
http://www.wowhead.com/?talent#sVZEMZVfbxbIuhdIfsu примерни ПвЕ таланти
Статс дигаш стрент,критикал, и малко стамина.Носиш само plate, защото другите итеми, не могат да ти дадат необходимите показатели.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #66 -: Септември 19, 2009, 12:11:20 pm »
http://www.wowhead.com/?talent#sVZEMZVfbxbIuhdIfsu примерни ПвЕ таланти
Статс дигаш стрент,критикал, и малко стамина.Носиш само plate, защото другите итеми, не могат да ти дадат необходимите показатели.
WTF No seal of command ?
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #67 -: Септември 19, 2009, 12:16:55 pm »
http://www.wowhead.com/?talent#sVZEMZVfbxbIuhdIfsu примерни ПвЕ таланти
Статс дигаш стрент,критикал, и малко стамина.Носиш само plate, защото другите итеми, не могат да ти дадат необходимите показатели.
Dude....  :doh:
ЛЕВЕЛИНГ има разлика с ПВЕ. А и все още не сме 3.2.0 за билд с http://www.wowhead.com/?spell=20332 ?!

cycnus, ще се караме вече... в гилда ти се намират едни от най-добрите паладини/дк/мейджове в сърва ти искаш помощ по форумите. :lol: Питай Мимо или Maiya (препоръчвам ти 2-рия) за левелинг билд.
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 12:19:50 pm от Corpses »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #68 -: Септември 19, 2009, 03:02:59 pm »
Не ми прави /facepalm Защото ПвЕ и Левелинг са доста сходни.С тая разлика, че ПвЕ има и инстанции.Доста добре ще се справя с тоя билд и повярвай ми, не съм си го изсмукал от пръстите.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #69 -: Септември 19, 2009, 04:25:13 pm »
Не ми прави /facepalm Защото ПвЕ и Левелинг са доста сходни.С тая разлика, че ПвЕ има и инстанции.Доста добре ще се справя с тоя билд и повярвай ми, не съм си го изсмукал от пръстите.
Вярвам, че си го изсмукал от пръстите на някой близарджия. И това НЕ Е левелинг билд!
Като не вдяваш от сийл системата на паладините, не обърквай другите. Без сийл ъф команд, само мазохист би вдигал до 66 левел, когато идват на помощ сийл оф мартър/венджънс.
Ето един перфектен билд за левелинг и дори разяснение (едитнато от мен, за по гладък и безпроблемен плейтайм в ЕВО), взет от wowwiki.

http://www.wowhead.com/?talent#sZEZVfrtrIuGdIfsu

Препоръчвам ти да вдигаш талантите в следната последователност:
Level 10-14: 5/5 Benediction

Level 15-16: 2/2 Improved Judgement

Level 17-18: 2/2 Improved Blessing of Might

Level 19: 1/3 Heart of the Crusader

Level 20: 1/1 Seal of Command

Level 21-22: 2/2 Pursuit of Justice

Level 23-26: 4/5 Conviction

Level 27-29: 3/3 Crusade

Level 30-32: 3/3 Two-Handed Weapon Specialization

Level 33: 1/1 Sanctified Retribution

Level 34-35: 3/3 Heart of the Crusader

Level 36: 5/5 Conviction

Level 37-39: 3/3 Vengeance

Level 40-42: 3/3 Judgements of the Wise

Level 43: 1/1 Repentance

Level 44-45: 2/2 The Art of War

Level 46-48: 3/3 Sanctity of Battle

Level 49: 1/3 Fanaticism

Level 50: 1/1 Crusader Strike

Level 51-53: 3/3 Swift Retribution

Level 54-55: 3/3 Fanaticism

Level 57-58: 3/3 Righteous Vengeance

Level 59: 1/2 Divine Purpose

Level 60: 1/1 Divine Storm

Level 61: 2/2 Divine Purpose

Level 62-66: 5/5 Divine Strength (Protection Tree)

Level 67-69: 3/3 Sheath of Light

Level 70-71: 2/2 Sanctified Wrath

Level 71-72: 3/3 Eye for an Eye

Level 73-78: 2/2 Divinity (Protection Tree)

Level 79: 1/2 Vindication

Level 80: 2/2 Vindication или резет за ПВЕ/ПВП таланти (допитай се до Maiya за тях, обеден съм, че ще те опъти най-добре от све ретардини в сървъра).

Та с тези таланти и начин на подредба - някои важни моменти:
20 левел взимаш Seal of Command и не го сменяш до 80 (ако разбира се Seal of Martyr-a или Seal of Vengeance-a не ти допаднат повече - взимат се на 66 ниво).
33 левъл качваш таланта за ретри аура, който ти дава 3% повече демдж, когато е пусната.
43 вземаш втория си 1 минутен "замайващ" ефект - Repentance. Пример за ползване -> Скачат ти 3 моба, "замайваш" единия докато убиеш другите двама и се връщаш на него.
45 левъл, вече след крит на джъдж-а (по късно и от другите ти 2 специални удара) ще можеш да си удряш инстантен хийл без да спираш да pew-каш.
61 левъл, вече ще можеш да си махаш стън ефекти, като стъна на паладина, кидни шота на роуга и т.н. с Hand of Freedom (ако ти се струва нужно на по ниските левели, тоест мислиш да се биеш с/у паладини и роугове си го вдигни по отрано оО).
69 левъл - след крит на хийла ти, получаваш доста полезен хот (хийл оувър тайм) ефект с 60% от хийла за 12 секунди (отново, ако смяташ, че на по ниските левели ще ти трябва го вдигни, за мен не е толкова важен).
На 71 левъл, вече придобивката ти от 70 - Avenging Wrath е с 1 минута куулдаун по малко, и ще забележиш, че имаш ~80% крит на завършващият ти чук. От тук-нататък, трябва само с поглед да сваляш мобовете (бутах сам елити на 120К хп за куестове и то без вече работещия талант за връщане на мана).

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #70 -: Септември 19, 2009, 05:42:38 pm »
Евала, за добре оформеният пост, но не можеш да променяш мойто мнение.Просто преди в ево, съм вдигал паладин, до 40 ниво на ретри, и тогава когато имах сийл оф команд, джъджментите ми удряха по 1-20 дмг.За това го добутах и на протекшън.Знам ги сийловете на паладина, имам и паладин в ево,но лично на мен не ми допада това, как си набутал всичките точки на левелинг на ретри.Лично мнение :)

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #71 -: Септември 19, 2009, 05:46:33 pm »
Аз останах с впечатлението, че оправиха сийловете на хордските паладини...
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #72 -: Септември 19, 2009, 05:51:45 pm »
Евала, за добре оформеният пост, но не можеш да променяш мойто мнение.Просто преди в ево, съм вдигал паладин, до 40 ниво на ретри, и тогава когато имах сийл оф команд, джъджментите ми удряха по 1-20 дмг.За това го добутах и на протекшън.Знам ги сийловете на паладина, имам и паладин в ево,но лично на мен не ми допада това, как си набутал всичките точки на левелинг на ретри.Лично мнение :)
На мен това ми е 3-ти паладин в мангос и 1ви в този сървър, вдигани с команда. Явно си бил орда, но с работещт (вече, доколкото разбрах работи) като хората команд невиждам, защо да не мога да ти променя мнението, като както казах то води към мазохизъм?! о_О (+ това въпросния човек е алианс - 100% бъг фрии)
Иначе, за всичките таланти в ретри графата... При ретри паладина, работата е да изкараш максимално офънзивни статове, защото все пак имаш добър физикал дмг редюс от армора, както и хийлове (по късно инстантни, дори хотове), балончета, лей он хендс... абе като цяло си имат дефънзивни спелове по дефаулт (и без таланти), които са им достатъчни да преодолеят почти всеки момент в левелинга сами (соло елити, множество мобове на веднъж и т.н.).

Та... тва е от мене по темата - със здраве да си вдигате ретардинтие в ЕВО. :mrgreen:

cycnus

  • Гост
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #73 -: Септември 19, 2009, 06:48:57 pm »
http://www.wowhead.com/?talent#sVZEMZVfbxbIuhdIfsu примерни ПвЕ таланти
Статс дигаш стрент,критикал, и малко стамина.Носиш само plate, защото другите итеми, не могат да ти дадат необходимите показатели.
Hah,билда който си бях направила е почти същия като твоя n_n
http://www.wowhead.com/?talent#sZyGz0bZVfbxbIuhdIfsu
 :-)

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell