Автор Тема: Посъветвайте ме как да си развия героя.  (Прочетена 23975 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен celini

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #45 -: Септември 05, 2009, 12:20:04 pm »
Забравили сте да споменете че е най добре отначало паладина дасе развива на Retribution защото най лесно и бързо се вдига левел на този билд. След вдигането на 80 левел е вече въпрос на вкус как ще си вдигнеш талантите. А който смята че ретри билд е по добър за пвп от холи нищо подобно имат равни шансове един срещу друг. Аз лично предпочитам да играя на холи защото си правя много добър демидж а и с тоя инстант хеал мога да бягам и да се хеалвам (ако се наложи :) ) билда с който играя е 49/0/22 .(незнам дали талантите работят неиграя тук с паладин )
 
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 12:33:09 pm от celini »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #46 -: Септември 05, 2009, 07:52:25 pm »
Не си прав за холи паладина.Имбаладина продължава да прави ненормално големия демидж с петте копчета.И не е само тука ...

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #47 -: Септември 05, 2009, 09:48:26 pm »
Не си прав за холи паладина.Имбаладина продължава да прави ненормално големия демидж с петте копчета.И не е само тука ...
Напротив.. с "равен" гиър и равни способности, е почти непосилно РЕТАРДИНА да свали холи паладин....

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #48 -: Септември 06, 2009, 12:06:52 am »
Зависи от много фактори, в близард продължава паладина да бъде 1 ниво над тебе, не можеш да two shot- неш роуг ей така, с 20к хп, нали ?

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #49 -: Септември 06, 2009, 01:31:16 am »
Зависи от много фактори, в близард продължава паладина да бъде 1 ниво над тебе, не можеш да two shot- неш роуг ей така, с 20к хп, нали ?
Добър роуг никога няма да се остави да бъде 2 шотнат... затова и са му всичките "мишкарски" приспособления с които да предотврати подобно действие - иначе, ако се остави ще е напълно в реда на нещата -> нисък армор - голям меле демидж.
И все пак не разбирате, че ретардина има само 1 бърст демидж и стън с 1 минута куулдаун... няма хийлинг дебъф, няма интеръпт, няма слоу... Само 1 скапан бърст, който, почти винаги не е достатъчен за да убие някой от хийлър класовете самичък, а ако стигне... значи си изправен с/у пве гийъред плейър.

Неактивен celini

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #50 -: Септември 06, 2009, 11:05:09 am »
Не си прав за холи паладина.Имбаладина продължава да прави ненормално големия демидж с петте копчета.И не е само тука ...

Много си прав но до някаде ако издаржиш на началния удар на ретардина (говоря за първите 3 копчета които натиска ) после вече започва да изнемогва демек нете ли свали до 20% с парвите си удари зада ти набие един чук и да умреш нещата се накланят вече в полза на холи палата и общо взето срещу свестен холи паладин ретри нема голям шанс по простата причина че има 1 стън 1 impacting ефект които при пвп геар и билд се махат без проблем и общо взето няма какво дате спре да си кастнеш 1 холи хеал и да се напълниш на мах

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #51 -: Септември 06, 2009, 03:46:29 pm »
Там е въпроса, да оцелееш началния бърст.Мен ако ме хване в котка неподготвен, или на маунт, много рядко оставам цял.На мечка е много различно де,все пак повечко армър, живот.

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #52 -: Септември 06, 2009, 06:30:28 pm »
Добър роуг никога няма да се остави да бъде 2 шотнат... затова и са му всичките "мишкарски" приспособления с които да предотврати подобно действие - иначе, ако се остави ще е напълно в реда на нещата -> нисък армор - голям меле демидж.
И все пак не разбирате, че ретардина има само 1 бърст демидж и стън с 1 минута куулдаун... няма хийлинг дебъф, няма интеръпт, няма слоу... Само 1 скапан бърст, който, почти винаги не е достатъчен за да убие някой от хийлър класовете самичък, а ако стигне... значи си изправен с/у пве гийъред плейър.

Защо не пробваш да биеш ret pala с rogue без да та хитне !?

1. Plate ...
2. Bubble
3. Доста кръв , адски dmg , че и heala не им е малак

Добър Ретадин може да бъде бит единствено ако си ползваш Preparation а не мисля да хабя 10 мин. CD за някъб си Паладин дет ако закаснея 1 сек и умирам.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #53 -: Септември 06, 2009, 07:28:30 pm »
Защо не пробваш да биеш ret pala с rogue без да та хитне !?

1. Plate ...
2. Bubble
3. Доста кръв , адски dmg , че и heala не им е малак

Добър Ретадин може да бъде бит единствено ако си ползваш Preparation а не мисля да хабя 10 мин. CD за някъб си Паладин дет ако закаснея 1 сек и умирам.
И балона и препарейшъна са създадени за 1 ползване в битка, тоест не го ли ползваш, ако той ползва балона всичко сочи към гибъла ти и не виждам нищо оувърпауъред в това.. И разбира се, паладина е каунтър клас на роуга, напълно нормално е да имаш проблеми с него?
А като захвана темата... бии ДОБЪР уарлок с ретардин? о.О

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #54 -: Септември 07, 2009, 12:18:41 am »
Горе двърдиш че няма да се остави да бъде 2 shotnat еми става и то доста често

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #55 -: Септември 07, 2009, 02:13:53 am »
Горе двърдиш че няма да се остави да бъде 2 shotnat еми става и то доста често
И продължавам да го твърдя. :blink:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #56 -: Септември 07, 2009, 09:07:23 am »
Corpses, забравяш, че дизментъл не работи.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #57 -: Септември 08, 2009, 11:37:52 pm »
Ало Земята до спамирите вие виждали ли сте DMG на холи паладин скоро и не искам да кажа в близ.2 хит за да земе роуг това и набъфен от инс не можеш да го направиш с холи паладин.
при 3050 спел с тринка да вкарам на моб 4.5к с холи шок май е малко занижен DMG????
имам снимки Gizans с палата си е правел на ТБЦ 5000+ шок
аз съм с повече от двоен спел и шокадин таланти....
Това ретридин(бъгадин в Ево) да няма шанс срещу холи по точно обратното
паладин с саронит сета ми бие по 5к дивайн сторм на 24к армор което е долу горе 60% намаляне на щетите.
да не говорим съм виждал бъгадин да удря 10к judgment of blood на кел
аз съм отнасял 8к judgment of blood+divine storm и crusader strike и след това идат гадните стънове просто откъм ПвП холи паладина не струва,но за сметка на това поне хийла му е като хората но то на хийлбот не може да се играе специално ако има ловец на маркс или роуг насреща ти просто само divine shield те спасява,да не говорим че война може да нарпави такива таланти че ще се хийлваш по 1к с holy light.....

« Последна редакция: Септември 08, 2009, 11:40:22 pm от N0MAD »

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #58 -: Септември 09, 2009, 02:53:14 am »
Ало Земята до спамирите вие виждали ли сте DMG на холи паладин скоро и не искам да кажа в близ.2 хит за да земе роуг това и набъфен от инс не можеш да го направиш с холи паладин.
при 3050 спел с тринка да вкарам на моб 4.5к с холи шок май е малко занижен DMG????
имам снимки Gizans с палата си е правел на ТБЦ 5000+ шок
аз съм с повече от двоен спел и шокадин таланти....
Това ретридин(бъгадин в Ево) да няма шанс срещу холи по точно обратното
паладин с саронит сета ми бие по 5к дивайн сторм на 24к армор което е долу горе 60% намаляне на щетите.
да не говорим съм виждал бъгадин да удря 10к judgment of blood на кел
аз съм отнасял 8к judgment of blood+divine storm и crusader strike и след това идат гадните стънове просто откъм ПвП холи паладина не струва,но за сметка на това поне хийла му е като хората но то на хийлбот не може да се играе специално ако има ловец на маркс или роуг насреща ти просто само divine shield те спасява,да не говорим че война може да нарпави такива таланти че ще се хийлваш по 1к с holy light.....
Свери си часовника или се научи да си играеш с класа... роуг и хънтард са възможно най-лесните ти противници. Сериозно, невярвам някой хънтър/роуг да успее да ме бутне 1в1 на холи.... :О

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #59 -: Септември 09, 2009, 09:41:31 am »
ти играеш ли в Ево с  холи паладин???
ако не моля те замълчи.
хънтъра добре той е относително лесен
но роуга понеже има леко завишен DMG,5к ambush 5,2k backstab,и постоянният стън и имайки предвид че на ТБЦ на ретри биех повече....