Автор Тема: Lich King 25 man Normal / Invasion.  (Прочетена 9871 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Lich King 25 man Normal / Invasion.
« -: Февруари 22, 2012, 11:35:09 pm »
До колкото разбрах в Събота на 18/2/1012 Invasion сте "успели" да убиете lk на 25 нормал(намери се някакъв маг да се похвали в world чата), както и да е първоначално не събуди кой знае какъв интерес при мен, но в понеделник или вторник някъде след обяд от чист интерес погледах achievement'овете на няколко човека от Invasion, за да видя дали наистина са убили нещо и попаднах на следния ach. [Neck-Deep in Vile (25 player)]
http://store.picbg.net/pubpic/D0/4A/5bf311957257d04a.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/15/3F/2f3e7d29f96e153f.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/D0/E4/354e0516c96ed0e4.jpg
achievement който не се взима просто така и от 1вия път.
Гледам в темата на guild'а ви се хвалите, че сте убили BQ на 25 а за lich king'а няма нищо писано, което ме кара да си мисля само едно.. че сте бугнали боса и така сте взели титлата и achievement'ите!
Моля някой от админите да погледнат въпросните играчи и въпросния raid и да бъде спазено предупреждението от предната такава тема:clover:
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 11:37:43 pm от confuze »

Problem

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2012, 12:02:22 am »
има си начин и точно хънтера го предизвиква тоя начин  :clover:

Problem

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2012, 12:10:51 am »
а и това е BQ na 25хц, който взехме от 1 си влизане в ицц 25 хц + това не се "кефиме", а просто си обновихме темата на гилда с нещо като напредак, ние не живееме като вас да дебнат другите за секи 1 ачивемент, а си играем за кеф, стига хейтвал и ти казах има си начин тоя ачивемент и в хънтера се крие ключа
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 12:43:33 am от Problem »

Неактивен Dous

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: Online Direct
  • Герой: Geroth
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2012, 12:22:41 am »
Искам аз още така да допълня, че това постижение се взима много лесно особенно когато в гилдата имаш хора които са играли в близард. И ако искате да знаете как става това нека Ви обясна. Това се получава само при положение, че имате много дпс-та рейндж които имат магий за забяване на двигателната способност на гадините (мейдж/хънтар/дк просто като дпс). Естествено понеже на Вас нито Ви е хрумнало да го правите така, нито пък сте решили че трябва да се пазите от тези мобове, няма да вземете нито последният бос, нито което и да е Постижение. Също така искам да отбележа само, че аз също лично съм снимал от прост интерес хората от вашият и от други гилдий които също имат това Постижение. Нито ще казвам имена, нито ще слагам снимките тука просто защото не съм такъв човек.
С цялото си Уважение. Chalice (след време Dous)

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2012, 08:26:40 am »
До колкото разбрах в Събота на 18/2/1012 Invasion сте "успели" да убиете lk на 25 нормал(намери се някакъв маг да се похвали в world чата), както и да е първоначално не събуди кой знае какъв интерес при мен, но в понеделник или вторник някъде след обяд от чист интерес погледах achievement'овете на няколко човека от Invasion, за да видя дали наистина са убили нещо и попаднах на следния ach. [Neck-Deep in Vile (25 player)]
http://store.picbg.net/pubpic/D0/4A/5bf311957257d04a.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/15/3F/2f3e7d29f96e153f.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/D0/E4/354e0516c96ed0e4.jpg
achievement който не се взима просто така и от 1вия път.
Гледам в темата на guild'а ви се хвалите, че сте убили BQ на 25 а за lich king'а няма нищо писано, което ме кара да си мисля само едно.. че сте бугнали боса и така сте взели титлата и achievement'ите!
Моля някой от админите да погледнат въпросните играчи и въпросния raid и да бъде спазено предупреждението от предната такава тема:clover:
И ся ако кажеш, че не си хейтър и не се заяждаш ще получиш огромен :doh:

untaught

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2012, 10:07:51 am »
Franko вчера се изцепи едни неща пред лича на 10 точно по тази тема, но реших да си затворя очите. Ако някой от главните администратори иска доказателства, бих ги пуснал на PM.

Problem

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #6 -: Февруари 23, 2012, 10:31:44 am »
ае Воло как е да тичаш секи път с ГМ геройчето си и да опрааш бъговете в ицц на гилда си, от сорта на да им отваряш вратата към Дрийма ?

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #7 -: Февруари 23, 2012, 10:35:16 am »
Problem не виждам смисъл от темата,но ако ме питаш сложи една две снимки няма как да не сте се снимали щом сте убили лича на 25 ман за първи път и се решават нещата.:)

untaught

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #8 -: Февруари 23, 2012, 10:41:40 am »
ае Воло как е да тичаш секи път с ГМ геройчето си и да опрааш бъговете в ицц на гилда си, от сорта на да им отваряш вратата към Дрийма ?
Който е поискал, съм му ги отворил, и не само на гилда ми. По добре да ме викате от колкото да ползвате бъгавия портал за Даларан и да минавате. Нищо не губите и нищо не печелите и в 2-та случая, но не е това темата за обсъждане. Ако смяташ да ми спориш, че и с портала не става, недей.
Само да ти кажа, че постоянно като съм в играта съм си пуснал whispa.
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 11:21:51 am от untaught »

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #9 -: Февруари 23, 2012, 11:04:22 am »
И аз ще ти кажа че с портала нестава, последния път които опитахме.. нестана. Пробвайте с Пета на Лок,ДК или Хънтер.

untaught

  • Гост
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #10 -: Февруари 23, 2012, 11:15:19 am »
И аз ще ти кажа че с портала нестава, последния път които опитахме.. нестана. Пробвайте с Пета на Лок,ДК или Хънтер.
Всичките хорди знаят бъга, за вас си нямам идея как е останал неизвестен. Един застава с гръб към вратата, залепен в нея естествено, другите се портвате на този човек с портала за Даларан естествено и помпите назад докато зарежда, с което минавате през вратата.
Смятам след следващото обновяване да предложа вратата да стои отворена, но чакаме до тогава. И пак ви казвам не му е темата тук. Ако искате нещо по този въпрос пишете друга. 
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 11:17:10 am от untaught »

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #11 -: Февруари 23, 2012, 11:49:06 am »
За вратата е вярно че трябва да е отворена ... там евента винаги се бъгва ....
За лича на 25 определено щеше да се чуе ако сте го утрепали по нормалния начин....
За куийна съм участвал в един раид на хордите ... няма да ви кажа с кой герои ..... ама видях как я бутнахне ...... "евала ви" .... немоете да играете без бъгове вие...сякаш днес ако не бъгнете нещо няма да можете да спите ....

Евала на фрозката правя с двете ръце .... относно пвето
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 11:53:52 am от Muri »
Timewizard

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #12 -: Февруари 23, 2012, 12:32:09 pm »
в хънтера се крие ключа
Problema едва ли не, ви казва как се прави. А вие продължавате да викате че са бъгнали, напънете се малко и ще разберете как. Ачийвмента не е чак толкова труден, стига да му фанеш чалъма.
Браво на Invasion  :clover:

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #13 -: Февруари 23, 2012, 12:36:06 pm »
Ваи ,че тема първо някои недоволен ,че друг е убил бос после ,някакви снимки от които ако си мислите, че става ясно  кой какво е правил се лъжете жестоко. После Гм обеснява как да се бъгва в ICC и казва , че помагал да се отваря вратата (жалко че и при алианса липсва такава личност която да помага при нужда (rofl) ).
Пс. Вече си мисля , че в сървара има повече бъгавини отколкото в WINDOS XP .....  :clover:
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен Dous

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: Online Direct
  • Герой: Geroth
Re: Lich King 25 man Normal / Invasion.
« Отговор #14 -: Февруари 23, 2012, 01:11:01 pm »
Мъри искам само да ти кажа, че за Blood Queen-а райда беше подбран така, че няма смисъл да говориш глупости и да се обесняваш, че си бил в райда щото не си бил още от сега мога да ти го кажа. А няма да е зле да престането да хейтвате другите гилдий защото успяват да правят даден прогрес. Рабирам, че сме Българи ама то ващо на нищо не прелича. Форумните администратори и модератори могат за заключват темата.