Автор Тема: Как го направи  (Прочетена 6164 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Как го направи
« Отговор #15 -: Април 11, 2011, 09:51:47 pm »
Защо да не каже ?


Защото всеки паляк в сървъра ще го прави?Достатъчно cyclone спамери има.Админа може да провери дали е пускал хак

пп:Интересно защо искаш да знаеш?А,чакай и ти си друид и теб ще те кефи да си Untochable,а?Ами ИЗНЕНАДА в тая игра се ползва МИСЪЛ помисли,разгледай хората не един или два сайта за друиди са направили.
пп2:Пак ли "ударихме капа" с 300 online,че искаме банове за щяло и нещяло?
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Как го направи
« Отговор #16 -: Април 11, 2011, 11:58:59 pm »
Слушайте к'во е комплексари такива...СПРЕТЕ да се заяждате с мен за това че просто изказвам мение ясно ли ви е?Като не можете да направите нещо и се чудите на кого да си избиете ШИБАНИТЕ комплекси.Аре вземете да излезете малко от вас и да се научите малко на учтивост и уважение защото само се заяждате с мен а всъщност сте нек'фи так'физ ник'фи.И ся съм сигурен че некой ше ми напрай забележка как пиша...ама знаеш ли колко ми е на оня?НИКОЛКО!Вземете се оправете че така сте за никъде!

П.П.:Деба то човек да не каже нещо веднага ше му се нахвърлите ма**а му....
« Последна редакция: Април 12, 2011, 12:01:19 am от guard2 »
Watch your step...it might be your last!

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Как го направи
« Отговор #17 -: Април 12, 2011, 12:00:16 am »
Ти май си леко тъп, а? :doh:
Не съм тъп мой просто знам кога да репортвам а не да се лигавя и да търся кусури за всичко в ШИБАНАТА игра..NOLIFERZ SUX!!!  :confused: :doh:
Watch your step...it might be your last!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Как го направи
« Отговор #18 -: Април 12, 2011, 12:35:29 am »
Не съм тъп мой просто знам кога да репортвам а не да се лигавя и да търся кусури за всичко в ШИБАНАТА игра..NOLIFERZ SUX!!!  :confused: :doh:
Аре моУИм недей така , к'ви са тея определения от вас?Всеки който прекарва повече време в УоУ е NOLIFER <--- /PALM или че щом си на 20 (или повече) било смешно да играеш УоУ <--- Double /PALM  .... бе хора направо ме изумявате с вашите разсъждения , кои сте вие , че да определяте на другите живота ? Всеки сам за себеси решава какво , как , защо и вие нямате право да го упреквате... Би му мече чесно .. всеки 3ти ред в world чата съдържа NOLIFER , BOKLUK , SMESHNIK и после върви ги търпи , ами няма кой да ви търпи ше ви псуват каруцарската , като сте такива.
п.с. ОК NOLIFER съм за тебе , а ти си мега SAD , 'щот ти бъркат в задника!
« Последна редакция: Април 12, 2011, 12:45:18 am от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Как го направи
« Отговор #19 -: Април 12, 2011, 12:45:24 am »
Аре моУИм недей така , к'ви са тея определения от вас?Всеки който прекарва повече време в УоУ е NOLIFER <--- /PALM или че щом си на 20 (или повече) било смешно да играеш УоУ <--- Double /PALM  .... бе хора направо ме изумявате с вашите разсъждения , кои сте вие , че да определяте на другите живота ? Всеки сам за себеси решава какво , как , защо и вие нямате право да го упреквате... Би му мече чесно .. всеки 3ти ред в world чата съдържа NOLIFER , BOKLUK , SMESHNIK и после върви ги търпи , ами няма кой да ви търпи ше ви псуват каруцарската , като сте такива.
Кой е такъв бе???Не ги ли виждаш че само се ебават???Аз нищо не им бех направил а те ....А и да бех прав че ше ми напрайта забележка за писането..ставате изтъркани,а и къде съм казал че всеки над 20 години който играе WoW е семшен?А тея NOLIFER-И са си такива и само все се заяждат и по-леко само го раздавайте...Щото не сте богове нали се сещате?Ебаси хората...
Watch your step...it might be your last!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Как го направи
« Отговор #20 -: Април 12, 2011, 12:47:23 am »
Кой е такъв бе???Не ги ли виждаш че само се ебават???Аз нищо не им бех направил а те ....А и да бех прав че ше ми напрайта забележка за писането..ставате изтъркани,а и къде съм казал че всеки над 20 години който играе WoW е семшен?А тея NOLIFER-И са си такива и само все се заяждат и по-леко само го раздавайте...Щото не сте богове нали се сещате?Ебаси хората...
Т'ва за 20-те години и другите подобни простотии ги четох в world-a 15 минути , зат'ва го слагам тука.Ебаси изруда......
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Как го направи
« Отговор #21 -: Април 12, 2011, 12:50:14 am »
Т'ва за 20-те години и другите подобни простотии ги четох в world-a 15 минути , зат'ва го слагам тука.Ебаси изруда......
Добре де аз к'фо съм ти напрайл че ся ме ругаеш?Ужас и филмираните типове :Х
Watch your step...it might be your last!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Как го направи
« Отговор #22 -: Април 12, 2011, 12:52:02 am »
Добре де аз к'фо съм ти напрайл че ся ме ругаеш?Ужас и филмираните типове :Х
'Щот си същият каун , сао спамиш наляво и надясно с нелепи емотикони и после , като те наругаят "Ти си комплексар , шибан nolifer , хой се гръмни" и разни такива!
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Как го направи
« Отговор #23 -: Април 12, 2011, 12:54:09 am »
'Щот си същият каун , сао спамиш наляво и надясно с нелепи емотикони и после , като те наругаят "Ти си комплексар , шибан nolifer , хой се гръмни" и разни такива!
Ем тей си е бе мамка му да еба...Толкоз човек едно спамче да не постне те кат са спамили и станало големото нещо.ВИЕ СТЕ СУПЕР КОМПЛЕКСИРАНИ И ФИЛМИРАНИ!
Watch your step...it might be your last!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Как го направи
« Отговор #24 -: Април 12, 2011, 12:59:29 am »
Ем тей си е бе мамка му да еба...Толкоз човек едно спамче да не постне те кат са спамили и станало големото нещо.ВИЕ СТЕ СУПЕР КОМПЛЕКСИРАНИ И ФИЛМИРАНИ!
Виж се даже нещеш да си признаеш поне пред себеси .... "едното спамче" алоу 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ....... 20 поста със спам и без никакъв смисъл , ама т'ва твойто е 62 броя , а сега очаквам да включиш по фланга и номер 63  :doh:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Как го направи
« Отговор #25 -: Април 12, 2011, 10:01:15 am »
Адаш спри се нека си мислят каквото искат на 23 съм и мисля,че си имам доста добър живот и извън играта.:)Не се връзвай на всичко.

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Как го направи
« Отговор #26 -: Април 12, 2011, 10:02:53 am »
Виж се даже нещеш да си признаеш поне пред себеси .... "едното спамче" алоу 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ....... 20 поста със спам и без никакъв смисъл , ама т'ва твойто е 62 броя , а сега очаквам да включиш по фланга и номер 63  :doh:
Включвам го ето...доволен?Тука се мислите аза нек'фи богове а всъщност не сте НИКВИ!Мислите си че тоя сървър е единствения и няма други...Или пък Мекета:Мекета рулура!Алоо той ще ви садва цял живот.А аз ще ти кажа:АЛОО вземи слез на земята е.Къде си мислиш че се намираш?!looser92 много хубаво ви го каза...а вие го баннахте:по к'ва причина?Че е имал малко повече смелост от мдругите да ви го каже???И вие понеже знаете че това е истината нарочно го баннахте понеже не ви харесва да не ви "лижат" задниците нали?Айде това е за сега от мене.Аре оправайте се както можете обаче с тая пддръжка сървъра скоро ще "умре"  :-) :clover:
Watch your step...it might be your last!

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Как го направи
« Отговор #27 -: Април 12, 2011, 10:06:17 am »
Тихо е даже си изтрий и поста малко прекаляваш и ти не знам кой си,но това което продължаваш да пишеш е без смисъл. :clover: :clover:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Как го направи
« Отговор #28 -: Април 12, 2011, 10:08:06 am »
Тихо е даже си изтрий и поста малко прекаляваш и ти не знам кой си,но това което продължаваш да пишеш е без смисъл. :clover: :clover:
Forums troll.Спирам да пиша , то на стената да кажеш нещо по-може да те разбере.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен assassin_s

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re: Как го направи
« Отговор #29 -: Април 12, 2011, 10:22:42 am »
Guard2 bil spamel temi...Mi vie sled nego deto pi6ete ste napravili o6te pove4e postove.I kvo ste vzeli da se maznite,nqma da vi dadat itemi... :smart: :clover: