Автор Тема: Дискусия: Босовете в играта.  (Прочетена 18485 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #30 -: Април 24, 2008, 01:40:16 pm »
Лично мен, това ме интригува много. Проблема е, че никой не се интересува от четене на някой сайт/форум, където има толкова подробни обяснения как определен бос може да бъде повален.НЕ отнема цял ден четене ! Подкрепен с малко практика в игра, всичко би станало много по - лесно, ама кой ли... Втори проблем се явява възрастовата граница може би. Всекидневно някой пита/разпитва и хленчи за "бъгави" quest-ове, а 90% от съобщилите ги играчи действат на принципа "Аз не разбирам от английски.". Ясно става, че говорим за не по - големи от 12 - 13 годишни.
На последно място искам да се обърна към X - ecutioner. Ще се учудиш колко мизерно ще бъде "населен" Boss list-a, който желаеш да се направи. ;) Организацията е под всякаква критика. Също така и познанието на играчите за героите им. Може би ти казвам неща, които си срещал милион пъти в игра, но голяма част от 70 левел героите правят по 300 дуела на ден. Лошо няма, но това води до един вид "закърняване" на уменията. Да не говорим, че team play е унищожен отвсякъде. Благодарение на ежедневните битки със warrior/mage/paladin/druid и тук - таме някой си друг клас, изграждат в играча едно криво рабиране за това, какво умее героя му. Делят се на "еди си кой бие онзи, онзи бие този, този бие еди си кой" . Това е. Доста едностранно, както виждаш, тей като не умееш нищо повече от 2 -3 минутна битка, срещу един противник (в повечето случаи от класовете, които изброих по - горе)... Минах го този път и аз, но твърде малко са хората, които са заинтригувани да "продължат напред", а не да тъпчат на едно място с дуелите. :)
А, и... Има разлика от raid група с ~10 участника, и такава с 25.
Това са причините, които водят до прекаленото парадиране с думата "Bug". ;)
« Последна редакция: Април 24, 2008, 01:43:39 pm от Snatch »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #31 -: Април 24, 2008, 03:20:36 pm »
хаха не сам забелязал арчимонд да прави нещо от това което избраои МеКеТа напротив той си е боксова круша
за допълнение още малко инфо каз източва мана по 600 в секунда и щом маната на играча свърши би трябвало да избухне причинявайки около 10000 дмг http://www.wowhead.com/?spell=31447
а доом който се пуска от азгалор на произволен играч би трябвало да убие играча след 20 секунди и да пусне два моба който помагат на азгалор http://www.wowhead.com/?spell=31347 и пуска два от тези мобове http://www.wowhead.com/?npc=17864#abilities
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #32 -: Април 24, 2008, 03:58:29 pm »
Имам обращение към МеКеТа.... Играл съм в близзард с 60 лвл шаман на стария УоУ. Знам колко трудно е да буташ бос там и то 40 човека които едвам трепахме Рагнарос. Мога само да ти кажа че той не беше имун, както не бяха имун и босовете в Black Wing Lair както и в никой друг райд инст.... Но никой не обръща така или иначе внимание на старите инстове. Вече не играя в близзард, героя си го подарих на едно момче, но може това лято да поиграя пак. Не знам как са нещата там вече, но знам как съм бил босове с Шаман развит на Елементал и с фул т2 гиър..... До тук съм аз...

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #33 -: Април 24, 2008, 04:10:04 pm »
2 Неща : Или не си играл в близзард или не си разбрал как когато  някой твой приятел ти показва как бият боса не си забелязал Imunne с големи червени букви (пре ТБЦ бяха такива ... се са по-малки)
А и също : за да играете пълноценно и да сте истински добри в биенето на "БЪГАВИТЕ" босове ти трябва не само да знаеш коя магия какво прави но и също да я ползваш ... защото много от босовете се бият благодарение на успешни кей биндове и т.н.
П.П. Хорааа ---> Използвайте КЕЙ БИНДОВЕТЕ !!! полезни са ... До сега от ваши скреенове по форума съм видял 1-2 макс ползващи тази удобно опция предоставена ви от играта...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #34 -: Април 24, 2008, 04:12:31 pm »
2 Неща : Или не си играл в близзард или не си разбрал как когато  някой твой приятел ти показва как бият боса не си забелязал Imunne с големи червени букви (пре ТБЦ бяха такива ... се са по-малки)
А и също : за да играете пълноценно и да сте истински добри в биенето на "БЪГАВИТЕ" босове ти трябва не само да знаеш коя магия какво прави но и също да я ползваш ... защото много от босовете се бият благодарение на успешни кей биндове и т.н.
П.П. Хорааа ---> Използвайте КЕЙ БИНДОВЕТЕ !!! полезни са ... До сега от ваши скреенове по форума съм видял 1-2 макс ползващи тази удобно опция предоставена ви от играта...
Много общо го казваш тва кей биндове... Доста от хората не могат да играят и ако земат да се роват най ного да си нацакат контролите.... Ако дадеш малко по подробна информация може би хората ще разберат какво да направят.

П.С. Пак ти казвам дай малко инфо не ми се обеснявай... Аз мога да кажа.... "правете колкото се може повече макрота помагат" .... Те сички ще ме разберат така...
« Последна редакция: Април 24, 2008, 04:34:02 pm от ShadowEyeS »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #35 -: Април 24, 2008, 04:13:39 pm »
Не ми се прави на голямо "про" та ти нямаш нито 1 кей бинд ...  :down: :down:  :smart:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #36 -: Април 24, 2008, 04:39:44 pm »
Имам обращение към МеКеТа.... Играл съм в близзард с 60 лвл шаман на стария УоУ. Знам колко трудно е да буташ бос там и то 40 човека които едвам трепахме Рагнарос. Мога само да ти кажа че той не беше имун, както не бяха имун и босовете в Black Wing Lair както и в никой друг райд инст.... Но никой не обръща така или иначе внимание на старите инстове. Вече не играя в близзард, героя си го подарих на едно момче, но може това лято да поиграя пак. Не знам как са нещата там вече, но знам как съм бил босове с Шаман развит на Елементал и с фул т2 гиър..... До тук съм аз...

Хаха. Човек пак ще ти го кажа и ще замълча, да не те излагам пред хората които четат темите ти. "Не вземай отношение по неща които не са ти ясни".
 :clover: :cap:

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #37 -: Април 24, 2008, 05:55:43 pm »
Май не успяхте да схванете какво имам предвид под бъгав или безсмъртен бос. Например High Lord-a в BT e бъгав, безсмъртен бос. Сега стана ли ви ясно ? Kael Thas в TK също е бъгав бос ... Да продължавам ли да ви изброявам ?

Няма нужда да си губим от времето за да изучаваме кои босове са безсмъртни. Мисля, че това е ваша работа и сте длъжни да го направите заради играчите си. Щом не смятате като мен ... успех. Само ви казвам, че с мото от типа: "като не ти харесва този сървър си намери по-добър" (казано от няколко ГМ-а), не се стига далеч. ;-)
« Последна редакция: Април 24, 2008, 06:14:57 pm от X-ecutioner »

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #38 -: Април 24, 2008, 06:14:16 pm »
Ако не може да се взима Naj'entus Spine тогава е бъгнат боса.Проверили ли сте?

Не, не сме проверили. Просто нямам какво да правя и си правя гаргара с вас ...

Естествено, че проверихме. Сигурно 10 20 пъти.

Точно за това ставаше дума. Навместо ние да си губим времето да проверяваме, някой GM да го направи и да побликува резултатите. ;-)
« Последна редакция: Април 24, 2008, 06:37:27 pm от X-ecutioner »

kadabra

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #39 -: Април 25, 2008, 02:07:59 pm »
Не, не сме проверили. Просто нямам какво да правя и си правя гаргара с вас ...

Естествено, че проверихме. Сигурно 10 20 пъти.

Точно за това ставаше дума. Навместо ние да си губим времето да проверяваме, някой GM да го направи и да побликува резултатите. ;-)

Ае пич те ГМ-ите като влязът и ги заливат с всякаквие реални и нереални проблеми-мислиш ли че имат много време?Вместо да се правиш на печен просто кажи, кое какво е "бъгнато" по босовете.Аз до колкото знам новите ГМ-и не са точно ГМ-и и нямат всичките команди и "проверката" на даден бос от сам човек е доста невъзможна.Вместо да се правиш на отворен помогни им като кажеш кое какво е бъгнато, а не да викаш "тоя и оня" е бъгнат.Има много голяма полза от новите ГМ-и от някой повече от други по-малко, но сичките помагат за развитието на тоя сървър.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #40 -: Април 25, 2008, 03:33:43 pm »
Вайпър ви го каза няколко пъти, но няма да го цитирам. При това с .gm off в листа не се виждате, но ти е простено че не знаеш.... се пак и като ГМ не знаете всичко....

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #41 -: Април 25, 2008, 03:43:00 pm »
Вайпър ви го каза няколко пъти, но няма да го цитирам. При това с .gm off в листа не се виждате, но ти е простено че не знаеш.... се пак и като ГМ не знаете всичко....
Излагаш се...
P.S Къде в заглавието на темата има съдържанието "GM добре ли си вършат работата или не". Предлагам ви да се задържите към поставеното заглавие.

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #42 -: Април 25, 2008, 07:30:22 pm »
Ае пич те ГМ-ите като влязът и ги заливат с всякаквие реални и нереални проблеми-мислиш ли че имат много време?Вместо да се правиш на печен просто кажи, кое какво е "бъгнато" по босовете.Аз до колкото знам новите ГМ-и не са точно ГМ-и и нямат всичките команди и "проверката" на даден бос от сам човек е доста невъзможна.Вместо да се правиш на отворен помогни им като кажеш кое какво е бъгнато, а не да викаш "тоя и оня" е бъгнат.Има много голяма полза от новите ГМ-и от някой повече от други по-малко, но сичките помагат за развитието на тоя сървър.

Дай ми 255 lvl с 300k HP и All ressist 375 и за 5 часа ще проуча всички райд босове в играта ...

Много ли ти се струва един от GM-ите да си отдели по 1 час на ден и за една седмица да проучи всички рейд босове в играта ?!? Това е РЕАЛЕН проблем, така че ще помогне на абсолютно всички 70 lvl играчи.

Никъде не съм казвал, че GM-ите не си вършат работата съвестно. Просто ви помолих за едно изключително просто нещо, което ще помогне на ужасно много играчи !
« Последна редакция: Април 25, 2008, 07:35:45 pm от X-ecutioner »

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #43 -: Април 25, 2008, 07:36:00 pm »
Никой от нас не притежава изброените от теб умения. Не сме по различни от останалите играчи, щом се стига до възможности на героите.

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Дискусия: Босовете в играта.
« Отговор #44 -: Април 25, 2008, 07:41:25 pm »
Никой от нас не притежава изброените от теб умения. Не сме по различни от останалите играчи, щом се стига до възможности на героите.

Къде видя да съм писал, че някой от Модераторите трябва да свърши тази работа ?!?

Навсякъде писах GM (или Администратор).