Автор Тема: Minions of Destruction  (Прочетена 29756 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен henjin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #30 -: Ноември 23, 2009, 01:27:06 am »
Бях Ranger  General  :down:
Честно да ти кажа не ме интересува какъв си бил ... С това псуване няма да я прокопсаш много... Все ми е тая... Но пък и виж , само като си помислиш , че ми благодариха в гуилда че съм те махнал ... Какво да ти кажа друо ... И да съм нов дестроер не смятам , че съм направил грешка . Не бих си променил нито едно от решенията които съм вземал... Не влизаме да играем за да се занимаваме постоянно с м******* като теб !!! Има още една камара гилдове заминавай някаде там... / Ако те вземат де../

Поздрави Henjin   :clover:

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #31 -: Ноември 23, 2009, 07:14:12 am »
http://wow.curseforge.com/addons/epgp_lootmaster/files/

От известно време в гилда се говори за EPGPLootmaster, тъй като има още хора които не са наясно трябва ли/не трябва ли/коя версия и т.н., моля daylight окончателно да обяви(ако го е правил и съм пропуснал - моля да ме извини):
- този аддон задължителен ли е, за да ролва човек за айтам на рейд?
- ако ДА, текущата му версия тази ли е "0.3.55 30 Jun 2009 * 3.1.0"

Смятам че трябва да се даде нужната гластност на това решение сред членовете на гилда, за да се избегнат обърквациите които се получават в момента. Благодаря за вниманието и приятна игра на всички.  :clover:

Не съм от гилда ви, но да попитам .. ползвате ли тази система (с този адон) и ако да какви са ви впечатленията?

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Minions of Destruction
« Отговор #32 -: Ноември 23, 2009, 09:27:26 am »
Ползваме вече 0.4.5 Release 10 Nov 2009(нищо че е за 3.2. работи идеално). Показва доста инфо и личните ми впечатления са много добри(просто е супер удобно и прегледно) - пробвайте го няма да съжалявате.

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #33 -: Ноември 23, 2009, 04:53:05 pm »
Ползваме вече 0.4.5 Release 10 Nov 2009(нищо че е за 3.2. работи идеално). Показва доста инфо и личните ми впечатления са много добри(просто е супер удобно и прегледно) - пробвайте го няма да съжалявате.

Определено трябва да се ползва нещо такова. Като цяло спестява доста ядове на RL и ML. Благодаря за инфото. До колкото разбрах е необходимо този адон да го имат всички участници в райда.

Неактивен henjin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #34 -: Декември 19, 2009, 03:27:52 pm »
Здравейте  :clover:  Призовавам всички играчи от гилда , които са се възползвали от БЪГА , да пратят лично съобщение на Мекета.  Надявам се ,че ще уважите това мое искане за да успеем да запазим една от най - старите гилдии в сървара ...  До колкото прочетох , наказанията ще влязат в сила след ъпдейта. Това означава , че имате няколко часа все още за  да напишите съобщение на Мекета ...
Помислете си много добре какво ще направите ...

Поздрави Henjin  :clover:

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re:Minions of Destruction
« Отговор #35 -: Декември 21, 2009, 02:14:12 am »
Пичове, дочух, че след проблемите с иззетия gold, не сте invite нови играчи, така ли е? :unsure:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Minions of Destruction
« Отговор #36 -: Декември 22, 2009, 05:51:27 pm »
Пичове, дочух, че след проблемите с иззетия gold, не сте invite нови играчи, така ли е? :unsure:
Да. До второ нареждане ot Guild Master не се приемат. В последно време дойдоха твърде много нови играчи и се нагледахме се на твърде много изцепки. Нека да се поопознаем малко по-добре и да се сработим. В противен случай нещата излизат извън контрол. 
пп. Ако имаш друг герой в гилда може би няма да има проблем.  :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re:Minions of Destruction
« Отговор #37 -: Декември 22, 2009, 06:35:42 pm »
Не, разбира се, че нямам друг герой.
Щом така сте решили, така да бъде :clover:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен bub40

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #38 -: Януари 06, 2010, 03:05:51 am »
Прекарах половин година в гилдията, като спазвах правилата и се опитвах да помагам на всички с каквото мога, а вместо това получавам кик.Някои дестройери визирам най-вече Pachavra премахват когото си поискат дори без да се поинтересуват кой е прав и кой крив. Спомням си няколко конкретни случая,на изгонени играчи без дори да са заслужили. Ама то нали има една приказка "направи добро за да изядеш ****.Преди беше една от най - добрите гилдии на Алианса, но ся чисто и просто не струва.Въпреки че Daylight си е направил труда да напише толкова мн правила според мен е нямало смисъл, защото вътре цари пълна анархия.
Последно време доста хора избягаха и неможехме да се съберем повече от 10 човека за райд като при това половината от тях големите отворковци и играчи а пък човек като ги погледне неможе да вървят направо из пътя  :down:
п.с. поне останаха и свестни играчи, с които човек си заслужаваше да играе :)

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Minions of Destruction
« Отговор #39 -: Януари 06, 2010, 10:55:54 am »
Прекарах половин година в гилдията, като спазвах правилата и се опитвах да помагам на всички с каквото мога, а вместо това получавам кик.Някои дестройери визирам най-вече Pachavra премахват когото си поискат дори без да се поинтересуват кой е прав и кой крив. Спомням си няколко конкретни случая,на изгонени играчи без дори да са заслужили. Ама то нали има една приказка "направи добро за да изядеш ****.Преди беше една от най - добрите гилдии на Алианса, но ся чисто и просто не струва.Въпреки че Daylight си е направил труда да напише толкова мн правила според мен е нямало смисъл, защото вътре цари пълна анархия.
Последно време доста хора избягаха и неможехме да се съберем повече от 10 човека за райд като при това половината от тях големите отворковци и играчи а пък човек като ги погледне неможе да вървят направо из пътя  :down:
п.с. поне останаха и свестни играчи, с които човек си заслужаваше да играе :)
Имаше разчистване на акаунти на хора от гилдията не влизали повече от месец в тях. Няма проблем да бъдете добавени отново при поискване. Предполагам, че случая е такъв. 
пп. Ако гилдията не струва опитай с друга. Нали се сещаш, че членството в дадена гилдия е на доброволен принцип и никой не може да ви държи насила там. :clover:
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 10:59:21 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен bub40

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #40 -: Януари 06, 2010, 12:47:10 pm »
Влизам си кажи речи всеки ден в играта.А иначе не напуснах доброволно, въпреки кризата последно време в гилдията, а ме кикнаха без причина

Неактивен bub40

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #41 -: Януари 06, 2010, 01:20:13 pm »
Или ако трябва да бъда по конкретен ще разкажа накратко какво се случи.
Събирахме се да бием Кел, при което аз бях райд лидера и както знаете всички които сте били лидери какво става на личния чат,постоянно някой ви занимава с нещо  ;-) но както и да е това не е толкова важно.И по едно време получавам /w от въпросния играч, който почва да ми заповядва да му дам някакъв предмет ако Кел го дропне (подчертавам въпросния играч не беше с по голям ранг от мен,иначе и лидерство щах да му дам нали такива са правилата),при което ме издразни доста и му казах в нормален тон само да не ми заповядва, а той отвърна да не го дразня че съм щал да си изпатя при което ме разсмя.Правилата са си правила.Получава итема този който го е заслужил,ролнал повече или по решение на Лидера и т.н.Надълго и нашироко Daylight ги е написал.И както всички може да се досетите въпросния играч бил натънко с единия Дестройер като мигновенно получих кик.Смятайте заради такава глупост.И това ако ми е добро отношение :) Май не стана мн кратко ама кфо да се прави :)

Неактивен Curnel

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #42 -: Януари 06, 2010, 02:01:31 pm »
Или ако трябва да бъда по конкретен ще разкажа накратко какво се случи.
Събирахме се да бием Кел, при което аз бях райд лидера и както знаете всички които сте били лидери какво става на личния чат,постоянно някой ви занимава с нещо  ;-) но както и да е това не е толкова важно.И по едно време получавам /w от въпросния играч, който почва да ми заповядва да му дам някакъв предмет ако Кел го дропне (подчертавам въпросния играч не беше с по голям ранг от мен,иначе и лидерство щах да му дам нали такива са правилата),при което ме издразни доста и му казах в нормален тон само да не ми заповядва, а той отвърна да не го дразня че съм щал да си изпатя при което ме разсмя.Правилата са си правила.Получава итема този който го е заслужил,ролнал повече или по решение на Лидера и т.н.Надълго и нашироко Daylight ги е написал.И както всички може да се досетите въпросния играч бил натънко с единия Дестройер като мигновенно получих кик.Смятайте заради такава глупост.И това ако ми е добро отношение :) Май не стана мн кратко ама кфо да се прави :)
Трудно без причина някой ще те изхвърли...кажи кой е героя ти,като за начало или ти само реши да се оплачеш  :clover:
Honor them!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Minions of Destruction
« Отговор #43 -: Януари 06, 2010, 02:03:01 pm »
Пиши ми на ЛС да не мажем форума, но с имената. Ще разбера кое как е станало и може да задам въпроси на някои играчи ако счета, че е необходимо. :clover: 
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 02:15:13 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен stephcho

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #44 -: Януари 27, 2010, 10:15:53 pm »
Здравейте колеги  :) напоследък ме тревожи факта, че гилда  леко намалява.. :confused: повечето играчи се махат  :confused:  ...


             поздрави от NITROTO  :clover:
Nitroto 80 Level Dranei Paladin  [Minions of Destruction]
Adi 80 Level Dranei Shaman  [Minions of Destruction]