Автор Тема: [FIXED]Корабите не работят нормално  (Прочетена 1603 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aleksus

  • Гост
[FIXED]Корабите не работят нормално
« -: Май 18, 2007, 01:18:09 pm »
Кораба от Menethil Harbor до Auberdine не работи нормално. Няколко пъти се появява отдолу графиката.
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 02:09:03 pm от untaught »

Amev

  • Гост
Re: Корабите не работят нормално
« Отговор #1 -: Май 18, 2007, 11:14:02 pm »
на мене снощи на кораба м/у бооти бей и другото ми даде фтал еррор име дропна от играта !

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Корабите не работят нормално
« Отговор #2 -: Юни 20, 2007, 01:29:19 pm »
Да, мното е гадно така... ако отиваш в Аубердайн (Auberdine) трябва да ходиш с лодка до Рачет(Ratchet) и после с грифон до Аубердайн...а не през Менетил Харбор(Menethil Harbour). А горките дранеи, един приятел цял ден се разиграваше с кораба от Азуремист Айланд(Azuremist Island) до Auberdine докато излезе от стартовата си територия.... Ако не можете да оправите корабите, защо не направите така, че като говориш със Shipmaster - а и той да те телепортира на мястото, където би трябвало кораба да те заведе, вместо да се мъчиш с кораб?

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Корабите не работят нормално
« Отговор #3 -: Юни 20, 2007, 02:26:14 pm »
До колкото знам в секи сърв е така. (освен в близз де) Забивати под графиката и треа чакаш. В някои сървъри ако излезнеш по време на забиването и ти се бъгва героя, да уточня не ти го показва ама си лети из целия УоУ е така и не спира. Има начин да се оправи с команда която в този сървър е няма, не знам защо, но една от причините е че се водят евенти на мястото.