WOTLK > Евенти

Предложение за ЕВЕНТ

<< < (2/2)

Bl1zAlkA7a:
PvE има доста неща, които могат да станат, стига да се познава всичко :freak: замислял съм се с DF примерно на 23-4 lvl да се види коя група първа е минала някоя инстанция, т.е. пускат се с еднакъв гиър всичките (зависимост от класа), облечени от GM или направени чрез професиите за тях. След това всички се пускат в една и съща инстанция (Specific Duogeon Finder) и се снима началото на инстанцията в колко часът е и когато даде наградата на края. Би било доста полезно за всички да понаучат нещо, което го има от около почти година в оригиналния сървър, а и съвсем малко хора знаят как изглеждат и как се минават инстанциите на малък левел с подходяща за това група :freak:

hell4o:
Аз имам една нелепя идея за PvE евент относно "Най-добрия PvE танк". Пуска се сам танкв даден инстанс от ГМ и целта на играча е да изрине целия инс (най-важното е босовете). И така да се следи списък с елиминации в които като останат 2-та последни най-добри танка да направят дуел в 3 рунда. Който победи взема 1 парче от wratfull или t10.5 според мен ще са подходящи или каквото ГМ определи за награда, може и маунт. :)

Друг PvЕ евент е за най-добра група от 5 играча. 3 дпс-та, 1 хеал и 1 танк. Същото като по-горе, но накрая да се пуска тая група в арена за 5v5 срещу другата, която е успяла да преодолее зададените инсове от ГМ.

Вече ако инсовете не бачкат като хората. Може да се напрви отделна битка за да се тества играта на дадения тийм. Добавил съм дуелите между играч срещу играч и отбор срещу отбор за разнообразие, но може и да не се вписват в дадения евент. Това е просто една нелепа идея която реших да споделя. Независимо дали ще одобрят нещо подобно бих участвал в каквато и да е PvE надпревара. :)

Имам и други идеи за евенти, от сорта на Шеметна надпревара, и разни шантави от сорта на изпитания: убии даден моб(бос), премини през огнена вода, изкачи някоя планина или най-бързо висока стъба (направена от ГМ). Разни такива шашми за зарибяване.  :woot:

subbmaster:

--- Цитат ---Накрая 2та победители ще се срещнат
един срещу друг за да определят, дали
честа или измамата ще спечелят
турнира!!!
--- Край на цитат ---

Това ми прилича на извадка от реклама на някой турски сериал  :fun: :fun:  :fun:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия