Автор Тема: Необичайна размяна  (Прочетена 7445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stefko

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Необичайна размяна
« -: Февруари 04, 2012, 08:38:50 am »
Здравейте на всички !Преди да си помислите,че съм поредният,който се чуди как да ви метне,не е така.Играл съм много време с сървара и много хора ме познават.Вече повече от 2 месеца не играя изобщо на компа...просто нямам време и реших,защо аз като не играя героите ми да бъдат безполезни,след като има много хора,на които ще са им от полза.Виждал съм много хора,които се отказват от уоу и си правят клипчета,на които си трият героите.Моите герои са непокътнати и няма какво да им се случи,защото аз съм единственият човек който знае паролите.Решението ми е окончателно.Героите които можете да вземете в замяна са 2 шамана -1-ят елементал,а 2-ят ресто;1 паладин,1 death knigt  и 1 маг. и то завинаги си стават ваши.Героите са хорд.Никове: Eraggon-restoration shaman,Steffko-elemental shaman,Marii-retry paladin,Astika-DK,Gladiator-frost mage.С максимум развити професии са 2-та шамана -алхимия и и за събирането на цветя,а другият бижутер и миньор.Героите са 6к ГС + ,с 1 изключение (мага) и имат много работи из чантите.Това което искам в замяна е някой телефон като например HTC или Samsung.Който се интересува може да ме намери на скайп stefo_5328 да му пратя снимки на героите и да се уговорим. :up:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Необичайна размяна
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2012, 10:42:22 am »
Нали се сещаш,че няма кой да се навие  :blush:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Необичайна размяна
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2012, 10:45:43 am »
Що да не се навие никой? Има достатъчно зарибени деца които майките си биха продали за това. Не забравяй, че вече всеки 5-ти е с брадва струваща 80 лева  :doh:  :mrgreen:

Неактивен stefko

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re: Необичайна размяна
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2012, 11:30:29 am »
Абе аз като гледам  приятелката ми кви телефони размени и къв взе..не можах да повярвам,но като се замисля в близард какви луди глави ги има ,какви луди пари дават за игри.Аз също съм искал да си купувам разни работи,но както казах вече нямам време да сядам много на компа,а героите си седят.

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Необичайна размяна
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2012, 05:11:59 pm »
В Близард акаунтите (героите) имат стойност, а тука не. :cap:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Необичайна размяна
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2012, 05:37:17 pm »
Ебати абсурда  :doh:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен stefko

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re: Необичайна размяна
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2012, 06:16:14 pm »
Еми познавам хора в сървара,които са давали реални пари и то глеми суми за най различни дрехи и оръжия,така че не е абсурд.Явно не само в близз имат стойност,щом и тук се купуват.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Необичайна размяна
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2012, 07:11:19 pm »
Еми познавам хора в сървара,които са давали реални пари и то глеми суми за най различни дрехи и оръжия,така че не е абсурд.Явно не само в близз имат стойност,щом и тук се купуват.

Да ти обясня защо е абсурдно. Защото първо нещото което предлага, а именно заманя на картинки за предмет, които струва реални пари, е повече от абсурдно.

Да оставим това на страна, да речем че някой се навие на тази глупава заменка. Как същият ще е сигурен, че героите ще останат негови притежания, след като email-а с които са регнат/и акаунта/ите е твой? И какво ще му гарантира, че рано или късно ти няма да си поискаш нова парола и да си вземеш акаунтите обратно, през мейла? Това, че ще му дадеш паролата на акунта, дори да му дадеш паролата на мейла, с които е регистриран въпросният акаунт не е никаква гаранция. Първо защото паролата на акаунта може да се смени през мейла, с които е регнат акаунта. Второ, че ако му дадеш паса за мейла, всеки мейл си има таен въпрос, чрез които можеш да смениш паса на мейла и пак да си върнеш акаунта. Та какво ще му гарантира, че след като получиш телефона, или там каквото искаш, след известно време няма да ти скимне да си върнеш акаунта? Защото едва ли някой ще разчита само на благите ти приказки и честната ти дума?

Ето затова е абсурдно.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен stefko

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re: Необичайна размяна
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2012, 07:29:45 pm »
Еми ако ти си такъв аз не съм.Хората,които ме познават ще кажат че съм честен,винаги си държа на думата.Защо винаги трябва да има такива като теб да се правят на интересни и да си врът носовете на всякъде.КАзал съм ясно и точно,че уоу вече не играя и не ми пука изобщо за тази игра.Мисля,чесъм пораснал за тези игрички и си давам героите на някой друг на когото ще му бъде интересно.Не съм по дребните сметки пич,не ме познаваш...просто давам пасовете и това е.Мисля,че се разбрахме и можем да спрам да спамим.Който е заинтересован да ми пише на скайп.Пораснал съм отдавна да правя ''цигански номера''.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Необичайна размяна
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2012, 07:36:23 pm »
Еми ако ти си такъв аз не съм.Хората,които ме познават ще кажат че съм честен,винаги си държа на думата.Защо винаги трябва да има такива като теб да се правят на интересни и да си врът носовете на всякъде.КАзал съм ясно и точно,че уоу вече не играя и не ми пука изобщо за тази игра.Мисля,чесъм пораснал за тези игрички и си давам героите на някой друг на когото ще му бъде интересно.Не съм по дребните сметки пич,не ме познаваш...просто давам пасовете и това е.Мисля,че се разбрахме и можем да спрам да спамим.Който е заинтересован да ми пише на скайп.Пораснал съм отдавна да правя ''цигански номера''.

Не, не се правя на интересен. Така е не те познавам. И точно защото не те познавам и не те знам колко си пораснал те попитах какви гаранции ще дадеш на хората. И не получих нищо по-различно от варианта за честната ти дума, което мен не ме устройва грам. Надявам се все пак да се покаже някой, който е готов да се довери на думите ти и да си направиш сделчицата. Мен лично не успя да ме убедиш дори и за секунда. А това, че мнението ми ти е неудобно, хората те били познавали и ще гарантират за теб - не е от значение. Успех.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Необичайна размяна
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2012, 11:20:56 am »
Имам 1 продупчен телефон (но работи!) нокиа express music (гръмнах го с пистолета на нова година )
Предлагам ти него + 4 литра домашна ракия екстра качество и примерно 1 бутилка Jonny wisky. AKo се интересуваш пиши на LS може да се  уговорим за нещо по-точно. Напълно съм сериозен не ти се подигравам!  :freak:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Необичайна размяна
« Отговор #11 -: Февруари 11, 2012, 07:54:39 pm »
Предлагам ти него + 4 литра домашна ракия екстра качество и примерно 1 бутилка Jonny wisky.

Леле момче толкова скъпи неща ли ще дадеш за няколко пиксела  :woot:  :drink:

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Необичайна размяна
« Отговор #12 -: Февруари 11, 2012, 07:55:58 pm »
Имам 1 продупчен телефон (но работи!) нокиа express music (гръмнах го с пистолета на нова година )
Предлагам ти него + 4 литра домашна ракия екстра качество и примерно 1 бутилка Jonny wisky. AKo се интересуваш пиши на LS може да се  уговорим за нещо по-точно. Напълно съм сериозен не ти се подигравам!  :freak:
Телефона - 350 лева; ракията (4 литра) - 30 лева; Johnnie Walker ако е Blue Label 350 лева, ако е Black - към 40... така че ако му сложиш Blue Label Johny, то тоя account ще стане 420-730 лева...
A един
            Samsung
като   http://brosbg.com/Samsung-C3300-Champ-gsm-785  ,   който си има всичко (камера, Bluetooth, Net, Java и прочие) струва само 125 лева (може и да е по малко просто използвах 1-вия random видян сайт...) 

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Необичайна размяна
« Отговор #13 -: Февруари 12, 2012, 02:28:02 pm »
Това с ракията ме заби тотално.  :smart:
Какво бихте дали за герой облечен на макс за pvp и pve + кристали и енчанти?

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Необичайна размяна
« Отговор #14 -: Февруари 12, 2012, 03:05:12 pm »
Това с ракията ме заби тотално.  :smart:
Какво бихте дали за герой облечен на макс за pvp и pve + кристали и енчанти?
5 литра Троянска Сливова ,от миналата година е (49 градуса).Имам и гроздова!
Ако си навит , пиши и ще се разберем.Ако трябва ще дойда до Горна на автогарата. :freak: :freak: :freak:
Uno Sanctum