Автор Тема: Най-добрите.  (Прочетена 175937 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Най-добрите.
« Отговор #45 -: Септември 12, 2009, 10:58:38 am »
Kryptonite (при мое присъствие винаги е избягвал ситуации включващи 2 или повече противника, но пък 1в1 умее да спами бъгнатите или не аркейн джунджуриики),

ама ти вярна не знаеш от де изгрява слънцето???

На ТБЦ че и сега като не са 2 роуга или друиди шансовете им са между 0% и 0,01%
и даже да не е на аркейн мажеше всичко на ТБЦ сега го гледам прави същото

Моя грешка,мешам вече кой за какво говори...
Да дракона е много бъгав,пак добре че веднъж сте го били... :up:
но все пак в мечтите си го виждам дракона оправен.... :blush:
дракона оправен и дурето про само в мечтите


Поиграх из сърва бг-та и арени и ето с кви впечатления съм останал.

Warrior - Frozen, Guitarist, Typhoon, ами от хордското присъствие из арените и бг-тата които съм изиграл... смея да твърдя, че е зле работата - от хората които очаквах да мачкат и следа няма (вероятно не нацелвам момента), но все пак да не останат валат -> Shanks, може би и Devistator, който е над средното ниво, но... до там, лол.
Warlock - Освен един Ironya, от друг както се казва "нямам страх" (смело изказване от страна на хийлър), въпреки че и той напоследък стана спамер на работещия като хората или не конфлагрейт :О
Druid - Съотборника на Елизабет в 2в2 (да ме извинява, не съм добре с помненето на имена) и Zaksa фералисти, Media и Dekata на ресто.
Priest - Boo и "White..." (класни дисциплиин прийстове), от алиансите - Afeni, Socka, Taoma (последните не гиърниати особенно, което малко или много им пречи да разкрият потенциала си напълно).
Mage - Inflame (фрост/аркейн/файър... няма нещо да не го може :О), Kryptonite (при мое присъствие винаги е избягвал ситуации включващи 2 или повече противника, но пък 1в1 умее да спами бъгнатите или не аркейн джунджуриики), Wily (най-офънзивния мейдж, който съм виждал, просто ИЗРУД във всяко значение на думата), Trixiе (алианският фрост мейдж, за съжаление изтрит до колкото разбрах).
Hunter - Mysteria (в началото, с куест итеми с него ударихме 1650 рейт 2в2, лол. Из Wintergrasp мачкаше хънтърите с фулл накс гиър докато беше само с няколко епика... спря уоу-а за известно време, завърна се и отново мачка), Lee (единствения "тукашен" затруднил ме със задачите ми като хийлър - умее да си управлява до толкова прецакания от мангос клас).
Death Knight - Zuloz, Selfcontrol (просто коментара е излишен.. развален клас, от който тези двамцата измъкват максимума не на 100, а на 200 процента).
Rogue - Роугове БОЛ, но мислещите и преценяващи ситуацията на момента са наистина малко... реалният притежател на Akrios (с който се изреди да играе полувината сървър), Puncho... Таня ... отчасти Agile, Orzoth, Desisz.
Paladin - Толкова пумия изписахте с/у паладините за бъгове и тем подобно, но ако направим сравнение това е НАЙ-ИЗЧИСТЕНИЯ от бъгове клас (ех, след скорощния ъпдейт, отново се умешаха малко сийловете и хийловете). Maiya (ПВЕ, ПВП, холи/ретри, пък и на прот след няколко минути проба ще е на висота - над 95% безгрешни/адекватни решения в пиковеите ситуации, когато такива са налице - удоволствие е да е играе с подобни хора), Retrykingt (добър поглед в/у играта - понякога малко прибързани решения), Елизабет (красива елфка с добър контрол на водача и), Unholypower (из бг-тата доста пъти се е оказвал ключова фигура в кризисни моменти, за моя жалост естествено). Ретардини не ми се искаше да споменавам, но все пак... Darrick, Loladin, Maiya (заслужава си да бъде изписано името му 2 пъти <3).
Shaman - От толкова шамани... Wollverine си разбира играта, Milkshake кине със сини "дрипи" и... прехвалени шамани които без бъгнатия талант се оказаха гола вода.

Доста "легенди" се носят за доста плейъри със/срещу които за съжаление не съм имал честта да играя, доста възможно е и да съм пропуснал някой, но като цяло това са признатите от мен ПВП играчи.
Постарах се поста ми да е по разбран, приятен за четене и с прикрепени леки коментари, та... GL, HF и продължавайте да мачкате. :)
п.с. Съжелявам ако съм объркал името на някой... не се старя да помня никове в игри.

значи откъде да започнем
Фрозката си е за там Tyfoon също,да не говорим че Гизанс ви Шанкс представител на Ордата.
от маговете алианса поне има хубави магове Thewolf е много добър,за Крипто ти казах къде ти е грешката,двамата са може би царете на маговете в сървъра.Ловците Лий да той има умение,пак като не каза Бай***

роугове Tanja & agile Zaras & bloodedge са 2те противоположности
паладини retrykingt тактика хийлбот докато другия му омръзне иначе моите фаворите са Lightnight,Princarthas,Intrigant

шамани Leonias е най-добрия,без бъгавите само той остава,Wollverine не го включвам по ред причини.
друиди creepy може би от алианса показва умение останалите се паникьосват видят ли крила или нещо подобно

« Последна редакция: Септември 12, 2009, 11:20:04 am от N0MAD »

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Най-добрите.
« Отговор #46 -: Септември 12, 2009, 02:36:43 pm »
warr - Shanks, понеже играем един до друг и съм виждал как играе и другите как играят
druid - не определям мен си(Ren) понеже се смчтам повече за хитър от колкото добър, добър беше Fatality
priest - Boo i anabell  и Merllin
mage - Kryptonite
hunter - Dandin беше
warlock - Dethwarlock (не съм сигурен за името) този лок малко съм го виждал да играе но играе като хората
паладин - Loladin, Retryking, Holyking,(и др. ама не се сещам)
deathknight - от скоро съм и не го познавам
rogue - Venomanser, (Предишния Thai) и Kaillena
shaman - Единствено Leonias колкото и да не се обичахме той си играеше най-добре ;-)

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Най-добрите.
« Отговор #47 -: Септември 12, 2009, 06:10:22 pm »
В темата се иска да напишете ВАШЕТО мнение, за това кои са най-добрите от съответните класове, НЕ да коментирате чуждите постове или кой клас колко бил бъгнат.Хората, чиито мнения изтрих да внимават много какво пишат, за да не изгубят тази привилегия.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен dybo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: 22
  • EVO.BG, добър ден.
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Typhon
Re:Най-добрите.
« Отговор #48 -: Септември 12, 2009, 10:37:43 pm »
Mage=Kryptonite - Машината
Warrior=Frozen - Unhittable
Rogue=Akrios - Silent
Death Knight=Zuloz - 7k 7k 7k
Warlock=Ironya - Firestarter
Priest=Merllin - Шефа
Druid=Dekata - Runnersa
Shaman=Bason - Бесния
Paladin=Sacrolash - 1 2 3 Пауъра на ретри усети
Hunter=Zulji - Злия

    /respect     :-)
Typhon
The last reality check has been a failure I guess you've noticed...

Неактивен petimeti2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 149
  • EVO Karma: -20
  • Side: For The Horde
Re:Най-добрите.
« Отговор #49 -: Септември 13, 2009, 12:33:38 am »
Warrior - Frozen, изтритата Shaun , Gizans / новата Shaun , Shanks (и изтритият му Jackson) , Smoky
Druid - Abroit , Creepy / Ren , Media
Paladin - Jackhammer, Princarthas / Parantia , Intrigant
DK - Presence / Bonesmasher , Waste , Zuloz
Priest - Afeni / Boo , Flawles , Fifita
Warlock - Cer / Ragazzi , Marllboro, Marinabg
Hunter - Dandin / Lee , Cheetah , Zulji
Rogue - Yashamaru / Tanja , Venomanser , Rogi
Mage - Cveti / Bloodprince , Elizza
Shaman - Kalima , Leonias / Zu
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 10:41:27 pm от petimeti2 »

Неактивен night

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: 0
Re:Най-добрите.
« Отговор #50 -: Септември 13, 2009, 12:37:59 am »
Warrior - Devivastor.(h) Frozen (a)
Paladin - Незнам те много станаха  :freak:
Priest - Editor (от TBC) Boo (LK Horde) Afeni (a)
Death Knight - Zuloz Bloodangell Selfcontrol Gnomomecania
Warlock - Zeth Ahn Curseblood
Hunter - Lee Zulji Hellbg (H) Hunterr (alliance TBC) Baihoi(alliance LK)
Druid - Незнам  :-)
Shaman - Lost (alliance) Wollverine (Horde)
Rogue - Tanja(horde) Alliance Desislava
Mage - Kryptonite Inflame  (horde) Mageweave Sacrament  (alliance)
абе дали пропуснах някои клас  :lol:  :freak: незнам  :puppyeyes:  :clover:
The Dark Knights

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Най-добрите.
« Отговор #51 -: Септември 13, 2009, 12:39:36 am »
Paladin-ВСИЧКИ
Warriors-Frozen

др не коментирам, оти неги знам  :blush:

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Най-добрите.
« Отговор #52 -: Септември 13, 2009, 01:50:59 am »
DK - най-вероятно Bonesmasher, Zuloz също е заподозрян в добра игра.
Shaman - добър... трудно ми е да преценя някой наистина добър.
Mage - вероятно ще спомена Kryptonite.За Inflame нямам други впечатления освен няколко бг-та.
Paladin - Sacrolash
Warlock - Marllboro, Cursedblood?
Rogue - имаше едно от Rogi-тата - един боби... за него ми е думата
Druid - Dakata
Priest - Balthazaar
Warrior - Shavrantia май и беше името - един прот варр
Hunter - ситуацията е идентична с тази при шаманите... поне за мен.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Най-добрите.
« Отговор #53 -: Септември 13, 2009, 01:56:27 am »
Така, реших като създател на темата и аз да дам своето мнение.Държа да подчертая, че впечатленията ми са главно от TBC.За времето, което играя в ЕВО на Лич-а не са ми се набили много хора на очи.

Warrior-(A)Frozen,Shaun / (H) Jackson , Devistator

Paladin-(A)Lanselot,Lightknight / (H) Solan

Hunter-(A)Dandin / (H) N/A

Priest-(A)Merllin / (H)Boo

Shaman-(A)Lost (някой от многото му собственици),Leonias / (H) Bason

Mage-(A)Thehuneb,Chaoswizard ми направи добро впечатление тези седмици. / (H)Kryptonite-каквото и да говорите, че бяга на БГ-та като му излизат повече противници за мен си оставая най-добрият мейдж в сървъра.Не усещате разликата между това да бягате и това да успеете да избягате-и в това се изисква майсторство. , Bloodprince ама той бъгав-не се брои. ;-D

Rouge-(A)Desislava-оригиналния.Несъмнено най-добрия роуг срещу когото съм играл и Yashamaru-но е толкова добричък, че ще Ви остави да го убиете.  :cap:/ (H)Tanja,Zaras

Druid-(A)Abroit-несъмнено както и Peti / (H)Ren , Zywer


Warlock-(A)N/A / (H)Blink , Darthwarlock , Ragazzi

DK-(A)N/A / (H)N/A Не знам дали е, защото много неща са им бъгнати и не работят или защото не могат да играят, но никой не ми е направил впечатление.
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 02:05:08 am от atanas1914 »
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен blo0draven

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -1
Re:Най-добрите.
« Отговор #54 -: Септември 13, 2009, 01:51:10 pm »
DK-Bonesmasher,Apocalypsis,Bloodangell(аз)
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 01:52:50 pm от blo0draven »

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Най-добрите.
« Отговор #55 -: Септември 13, 2009, 02:32:28 pm »
от хордите признавам Devistator
 

Неактивен krakaneti

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 175
  • EVO Karma: -19
Re:Най-добрите.
« Отговор #56 -: Септември 13, 2009, 03:04:09 pm »
Към тоя заблудения дето хвали Co(ли какъвто е там):Frozen и Devistator-а са си най-добрите и си остават най-добрите.Това са най-здравите warrior-и и могат да скрият топката на всеки.
Lightknight 80 Paladin, пенсиониран

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Най-добрите.
« Отговор #57 -: Септември 14, 2009, 11:46:24 am »
Co бил най-добрия  :doh: Да взема и аз да наблъскам навсякъде сокети и енчанти със стамина и да извадя 40к life и аз ли ще съм най-добрия ? Май не оценявате по опита ... Та и аз да се включа в темата

Warrior - Frozen ; Devistator

Paladin - Lightknight ; Solan

Hunter - Нямам алиански наблюдения ; Lee

Priest - Merllin ; Нямам хордски наблюдения

Shaman - Lost ; Wollverine

Mage - Thewolf , Sacrament ; Bloodprince , Kryptonite

Rogue - Yashamaru ; Venomasner

Warlock - Tazar ; Нямам хордски наблюдения

Death Knight - Ballanann ; Нямам хордски наблюдения
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Най-добрите.
« Отговор #58 -: Септември 15, 2009, 03:24:40 pm »
Death knight - Zulos
Druid - Creepy, Media
Hunter - Lee
Mage - Kryptonite
Paladin - За Ретри съм NO COMMENT - Jasa, Unholypower
Priest - Taoma, Boo
Rogue - Емото Kassumi / Swizz
Shaman - Bason / Energyflash
Warlock - Marllboro (destro sym NO COMMENT (демек bugged)
Warrior - Devistator / Typhoon

wefkyhigh14

  • Гост
Re:Най-добрите.
« Отговор #59 -: Септември 17, 2009, 11:03:44 pm »
Paladin-Isildor