WOTLK > Bug Tracker

Някой ще ми обясни ли ?

(1/3) > >>

sunrisemixes:
Опитвам се да намеря обяснение на следната ситуация ....  :blink:

http://www.youtube.com/watch?v=z_JLliPnLw4 (fix quality)

Надявам се да получа някакъв отговор преди да изтриете поста отново ...

untaught:
Нарича се хак и някои роугове го използват, когато са в стелт, защото си мислят, че са незасечими, но този явно е объркал клавишите.
Нямам идея кое искаш да ти се разяснява?! :blink:
Явно пак някой модератор пази съответния играч, макар и да използва непозволени средства.
Все пак темите/мненията изтрити от модераторите отиват в коша на форума, който се вижда само от администраторите. Тоест администраторите могат да видят и старата ти тема, освен ако тя самата не е заличена от администратор.

sunrisemixes:
Ако знаех че е хак нямаше да го кача в бъг тракера, направих го повторно поради простата причина че днес въпросният роуг много се набиваше на очи на бг-то докато хеалваше танка и ругаеше наляво надясно.

Дано не съм настъпил някое връзкарче че тежко ми  :freak: ( в ево случайни няма ! )



zeraful:
Yep, аз също го засякох и след като му казах да спре да бъгна отнесох солидно  количество псувни.

Пейчо, крайно време е да се замислиш за GM-та, пък било и такива с орязани права да не могат да правят нищо повече от кил и кик. На мен, лично, предполагам и на голяма част от сървъра им писна да не могат да направят едно свястно бг, поради простата причина че винаги ще се намери някой с хак или най-малкото да бъгва.

Също така искам да използвам темата и да повдигна въпроса за модератори в world канала. В момента същият, от комплексирани деца, прилича на детска градина, в която по-често ще видиш някой да псува друг, от колкото нещо нормално написано. Канала рязко заприлича на място за избиване на комплексите и за псуване на всеки срещнат.

zeraful:
sup ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия