WOTLK > PVP Битки

Кой е най-добрият PVP клас ?

<< < (2/13) > >>

brino:
Шаман и ДК са 1 стъпка пред другите. Все пак ДК е първият херойк клас,а шамана е направен да е по силен от другите класове.  :clover:

Agresorr:
Абе за шамана ще поспорим , защото ако ме хване някой ларлок и нямам лос около мен ми еб*ва майката .  :freak: :freak: :freak:

valio_:

--- Цитат на: Agresorr в Септември 01, 2011, 02:06:38 pm ---Абе за шамана ще поспорим , защото ако ме хване някой ларлок и нямам лос около мен ми еб*ва майката .  :freak: :freak: :freak:

--- Край на цитат ---

И пак се връщаме на това, че всеки клас си има антиклас.Прав си че уарлока цепи шамана както си иска.Хънтарите също са много кофти противници за шамана и така нататък можем да изреждаме за всеки един клас срещу кой му е кофти да играе.
П.П. спомням си един дуел еле шами срещу афф лок.Duel 3,2,1 три секунди по късно лока беше само на 10 % хп, шамана на 90 %.10 секунди след това шамана беше деад а лока завърши дуела на 100 % хп.

Agresorr:
Въпреки това , вичко опира до скилл . Както каза хънтъра е анти на шаман , но единствения хънтър който ме бие е Strelcheto и то не винаги , докато ларлок ме бие както иска , но тия дни срещу ларлок играя само в дуротар , със лос но побеждавам .  :freak: :freak: "Целта оправдава средствата " . :clover:

Dkoto:
Аз играя с Hunter и днес делнах WoW-а , защото смятам че класовете не са никак уравновесени откъм PvP . Надявам се в cata да оправят този проблем , когато евото смени patcha пак ще поиграя малко да видя как стоят нещата :)

GL : Hunted  :twisted: :clover:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия