Автор Тема: ММ хънтър  (Прочетена 16114 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re:ММ хънтър
« Отговор #30 -: Октомври 20, 2010, 11:03:31 am »
Не разбрах кое е смешното? Магиите му са с голям обхват исках да кажа.

Както и да е, радвайте се още малко, защото официалния мина на 4.0.1 и хънта го скопиха тотално ... за съжаление му промениха кофти механиката и вече не може да си тича толкова свободно и да си пиука 3те магии + дпсто е наполовина на другите + роге/маге го бутат с един удар. Умря класа за мен, реролнах си маге и не смятам повече да се ядосвам ... но все пак пожелавам успехи на феновете на хънта.  :clover:

Интересно ми е какво са направили с ловеца. Ако ти се занимава драсни по-подробно описание тук или на лична.
The pain is my best friend.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:ММ хънтър
« Отговор #31 -: Октомври 20, 2010, 04:03:24 pm »
Явно е, че щом сега не можеш да се оправиш с ловеца и преди не си можел.. Аз пак съм си правя големите цифри.. Само ми кажи как станаха 41-51 ярда обхвата..
Стига лъжи, "големи цифри" правил  :doh: ... спрямо преди пача(4.0.1) колко са "големи"?

Не съм го написал много правилно верно е. Едните магии му са 41yd, а килшота му е 51yd. Сори, че с тире съм ги разделил, мир?

Не е въпроса колко "се оправям" - достатъчно според мен, по-важно е че ме кефеше механиката на хънта - без да спираш на WG стреляш и сваляш с по 2-3 изтрела противниците, нито ти свършва маната, нито пета мре и одряш критове по 20к+ нон стоп, а сега е ТОЧНО ОБРАТНОТО!

Аз и сега се оправям, но ме карат да играя по друг начин който вече не ме кефи: да каствам стеди Х2 > нещо си > стеди Х2 > друго си ... ехооо ние не сме КАСТЕРИ? Стрелниш 2 пъти = няма фокус = спираш и чакаш/кастваш стеди?!? Отделно че нямаме високите критове като преди. Пета мре с поглед. Просто си признай че ПвПто е голяма смешка в момента?

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:ММ хънтър
« Отговор #32 -: Октомври 20, 2010, 04:43:09 pm »
Не съм го пробвал PvP huntera... Но иначе PvE си е доста добре..
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен nikel4o

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 3
Re:ММ хънтър
« Отговор #33 -: Октомври 20, 2010, 09:18:47 pm »
Откраи време по fun server Ловците нямат ништо общо с близз винаги сме били орязани с ......../от вси4ко по малко/
   но както е казано надеждата умира последна - и мислеики по този на4ин на Kатаклизма би трябвало да е обратно. И ако е така Viva la hunt. :freak: :freak: :freak: :freak:
          P.S.   Play for fun..........

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: ММ хънтър
« Отговор #34 -: Октомври 25, 2010, 07:45:59 pm »
http://prikachi.com/images/909/2609909e.jpg

Хънтър-лекар(4.0.1).  :freak:

П.С.>31 точки в ММ талантите, за да стигнеш до магия която повече те хелва, отколкото прави дамаже?!? http://cata.wowhead.com/spell=53209/chimera-shot  :doh:
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 07:53:03 pm от jamesbg »