WOTLK > Докладвайте нарушение

Desislava

(1/2) > >>

NEMEZIS:
Мисля, че е всеобщо известен факт, че човекът използващ този акаунт във форума е истинският собственик на героят с име Desislava - АЗ. След дълги и широки разговори относно собствеността на този герой бих желал да помоля Админа да реши по най-лесният начин спора - да смени паролата на акаунта, на който е Desislava и да я изпрати на посоченият при регистрирането му е-мейл. Мисля, че с това определено ще се докаже принадлежността на героя.... Благодаря предварително.  :clover:

Fire:
И на мен ми откраднаха Rogue - Bk ако е тей и аз искам да ми пратят паролата на пощата която е посочена в регистрацията и аз да си върна героя 10x предварително

admin:

--- Цитат на: NEMEZIS в Май 11, 2009, 12:54:05 am ---Мисля, че е всеобщо известен факт, че човекът използващ този акаунт във форума е истинският собственик на героят с име Desislava - АЗ. След дълги и широки разговори относно собствеността на този герой бих желал да помоля Админа да реши по най-лесният начин спора - да смени паролата на акаунта, на който е Desislava и да я изпрати на посоченият при регистрирането му е-мейл. Мисля, че с това определено ще се докаже принадлежността на героя.... Благодаря предварително.  :clover:

--- Край на цитат ---

Защо не си знаеш паролата на акаунта?

NEMEZIS:

--- Цитат на: alein в Май 11, 2009, 02:32:53 pm ---Защо не си знаеш паролата на акаунта?

--- Край на цитат ---

Била е сменена в периода, в който не играех на сървъра.

Fire:
Моя роуг също го откраднаха когато неиграех  :confused:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия