WOTLK > Докладвайте нарушение

Mind Sear

(1/3) > >>

Sparrow:
Значи тази магия http://thottbot.com/s53022 прави откачен демидж. Или пак е някъв бъг със айтем или просто магията е бъгната. Видял съм е на играча Merllin. Въпросната магия се пуска до безкрай (на секунда по 10 пъти минимум и нямаше как да снимам всички), и прави 7к на секунда. Ще постна снимки след малко, още чакам обработка.

П.С. Мерлин разбирам, че си фр, обаче да ползваш бъгове... обоснови се по някакъв начин.

П.С.2 Поствам темата тук, защото ако е бъг то има хора, които се възползват от него. Ако не е... моя грешка.

П.С.3 Качил съм снимките, но пише Waiting Approval! Които може нека да ги види.

[attachment deleted by admin]

MeKeTa:
Очаквам мнението на мерлин за използването на въпросната магия.

Crussader:
Хехе първо да подчертая,че несъм ползвал каквито и да бъгове и хакове за вдигане на лвл и т.н.
Мхм а относно тази магия..хмм ами както да ти кажа това беше бъг от играта.т.е като сървара крашна имах 1 бъф iner fire ili нещо такова.Беше ми се бъгнал и имах 7 такива  :freak: и си биех...изчаках 3 мин да се махне и си продължих...а доколкото до тоя бъг в по горните теми исках и аз да го пробвам,но незнаех че може да се пуска на мен и го хвърлих за да си взема 1 зелен итем за разрушение.Това е от мен дано разберете за какво става на дума..
Ако искате още снимки и аз имам такива на които хорда ми прати 5 цифрен дмг започващ от 20+
 :clover:

Sparrow:
Така. Разбрахме се с Мерлин, че самата магия е бъгната и магията Inner Fire вече не дава армор а спел демидж. Като е крашнал сървъра (по негова теза) магията се е кастнала 7 пъти (става въпрос за Inner Fire) и така му се дига дмг горе долу с 1000 и има 3к Спел демидж. Така е прайл 7к, но магията трябва да се фиксне, защото е ДоТ (тоест Щети за време) и прави близо 2к. Проблема е от сървъра. Решението е изцяло ваше.

Crussader:
Магията си работи като хората :):) сащо както Mind Flay  само че масова.А това до бъга се извинявам късно се осетих...ако не ми вярвате ще постна снимка.
Благодаря за разбирането.
 :clover:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия