Автор Тема: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132  (Прочетена 3047 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jony

  • Гост
 Доколкото разбрах на някои герои се получавала тази грешка и админа можел да я оправи...
Херото се казва Mariz.
« Последна редакция: Май 30, 2007, 11:02:26 pm от jony »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #1 -: Май 31, 2007, 08:53:35 am »
Доколкото разбрах на някои герои се получавала тази грешка и админа можел да я оправи...
Херото се казва Mariz.
За такива грешки ми изпращайте съобщение съдържащо акаунта,паролата и името на героя.

jony

  • Гост
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #2 -: Май 31, 2007, 10:16:03 pm »
 Да се надяваме,че съм успял да изпратя данните :cap:

jony

  • Гост
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #3 -: Юни 01, 2007, 05:21:20 pm »
 Може би трябва да обясня по подробно,защото тази грешка възникна в новите земи-Отландс ли се казваха...и едва се добрах до Ратчет,където мислех,че няма да ми я дава...
 Обаче днес отидох пак в новите земи и грешката си я има,за съжаление...
 Ta мисълта ми е,понеже някои гледам си играят там,а и се чу че трябва да се обадим на Мекета при такива положения-може ли да се оправи героя да играя там или не?
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 05:29:17 pm от jony »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #4 -: Юни 01, 2007, 05:22:43 pm »
Outland is not fully spawned
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #5 -: Юни 01, 2007, 05:54:20 pm »
Може би трябва да обясня по подробно,защото тази грешка възникна в новите земи-Отландс ли се казваха...и едва се добрах до Ратчет,където мислех,че няма да ми я дава...
 Обаче днес отидох пак в новите земи и грешката си я има,за съжаление...
 Ta мисълта ми е,понеже някои гледам си играят там,а и се чу че трябва да се обадим на Мекета при такива положения-може ли да се оправи героя да играя там или не?

Ако не се лъжа ти изпратих съобщение с причината за грешките които ти дава.Не е от територия при тебе ами от магия която използваш.Явно не работи коректно.Магията е за регенерация на мана(не помня името й "Blessing ..." нещо си).Даже ти я махнах от бара за да не я използваш.

jony

  • Гост
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #6 -: Юни 01, 2007, 05:56:45 pm »
Може би трябва да обясня по подробно,защото тази грешка възникна в новите земи-Отландс ли се казваха...и едва се добрах до Ратчет,където мислех,че няма да ми я дава...
 Обаче днес отидох пак в новите земи и грешката си я има,за съжаление...
 Ta мисълта ми е,понеже някои гледам си играят там,а и се чу че трябва да се обадим на Мекета при такива положения-може ли да се оправи героя да играя там или не?

Ако не се лъжа ти изпратих съобщение с причината за грешките които ти дава.Не е от територия при тебе ами от магия която използваш.Явно не работи коректно.Магията е за регенерация на мана(не помня името й "Blessing ..." нещо си).Даже ти я махнах от бара за да не я използваш.
  Ok тенкс,ще пробам без нея :cap:

Kasapin

  • Гост
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #7 -: Юни 01, 2007, 10:34:14 pm »
и на мен ми дава няква грешка кат си храня звяра  :-? :-?

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #8 -: Август 08, 2007, 03:17:42 pm »
Може би трябва да обясня по подробно,защото тази грешка възникна в новите земи-Отландс ли се казваха...и едва се добрах до Ратчет,където мислех,че няма да ми я дава...
 Обаче днес отидох пак в новите земи и грешката си я има,за съжаление...
 Ta мисълта ми е,понеже някои гледам си играят там,а и се чу че трябва да се обадим на Мекета при такива положения-може ли да се оправи героя да играя там или не?

Ако не се лъжа ти изпратих съобщение с причината за грешките които ти дава.Не е от територия при тебе ами от магия която използваш.Явно не работи коректно.Магията е за регенерация на мана(не помня името й "Blessing ..." нещо си).Даже ти я махнах от бара за да не я използваш.

Не е ного от тва. Смисал при него може и тва да е ма при мене с тая магия си бачка без пробс. И на мене са ми я каствали и аз съм е каствал и не ми е давало 132то.

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #9 -: Август 17, 2007, 10:40:34 am »
Обикновено този проблем става при нощтните елфи когато ги изхвърли или те излезат от играта докато са във форма на дух. Прес ми обясни, че проблема е в Wisp формата на нощните елфи. Като умрат те се преобразяват в тази форма, а тя е бъгава. На мен лично всеки път като умра ми дава ерор-а, но аз го оправям като вляза с друг герои и после релогна с главния ми герои.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #10 -: Август 17, 2007, 11:00:44 am »
... или като играете с версията, която съм качил на тракера - инсталирана от оригиналните дискове и не прави подобна грешка нито в Outland, нито като нощен елф умре.

skatman_john

  • Гост
Re: Нонстоп грешка с изхвърляне от играта-error 132
« Отговор #11 -: Август 24, 2007, 09:11:20 pm »
И ас имам такава грешка
Нека админа да ми я оправи ако може защото ми омразна да изпулнявам quest и по някои път ме изхвжурля