Автор Тема: Donate in PVP  (Прочетена 12074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Skullboy

  • Гост
Re:Donate in PVP
« Отговор #15 -: Август 22, 2009, 02:14:30 am »
Еми 1.Че не сам най-грамотния човек не сам. 2.Простo ми стана малко смешно че се вживяваш.Например тея закони на Gnomeregan и четох нещо как няква кръв замразва и т.н.
п.п. Не сам искал да обидя никой. Просто ми стана малко смешно
E.OK! Щом си го нaправил за Fun.КК.Не сам се зел на сериозно но ако играеш в сървар като wowcrack ти идва до гуша от RP и от там се изнервих малко.Се пак SRY.Т'ва е игра и скандалите не са нужни
« Последна редакция: Август 22, 2009, 11:58:36 pm от Skullboy »

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Donate in PVP
« Отговор #16 -: Август 22, 2009, 09:08:43 am »
Какво пък сега човека си има малко пари в излишак и подпомага сървърът.Това че някой му завиждат е друго ( лично мение :clover: )

Byakuya

  • Гост
Re:Donate in PVP
« Отговор #17 -: Август 22, 2009, 02:21:54 pm »
Ще им се смея на Cataclysm (след 2 години ще го играем ;)). Да си имат колкото искат скил тогава, като им праскам инстанти от летящия маунт.

Неактивен man_unt

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 53
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Donate in PVP
« Отговор #18 -: Август 22, 2009, 03:15:39 pm »
Съгласен съм с Разпутин и МеКеТа... А питате ли ги тях като застанете до Спирит хелара и постоянно се гаврите.. ?
Tomchoo (1 Level - Warrior)
Stavetoo (1 Level - Druid) Staveto (1 Level - Paladin) Kurvetoo (1 Level - Warlock)

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Donate in PVP
« Отговор #19 -: Август 22, 2009, 10:07:34 pm »
Съгласен съм с Разпутин и МеКеТа... А питате ли ги тях като застанете до Спирит хелара и постоянно се гаврите.. ?
а питаш ли нормалния играч като ти скочат 2 ДК-та заедно с Бай***
или Бай ти Дейлайт и за по сигурно още 5ма ако случайно си кастър

добре разбирам дали са пари
и това че са донори не им помага много 1в1 да ти кажа честно
стига да ги намериш 1в1 де
« Последна редакция: Август 22, 2009, 10:11:57 pm от N0MAD »

Неактивен man_unt

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 53
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Donate in PVP
« Отговор #20 -: Август 23, 2009, 02:39:11 am »
1во Даилаит никога не ходи на арена или БГ .... 2ро ДКтата са си имбави и .. бият :)
Tomchoo (1 Level - Warrior)
Stavetoo (1 Level - Druid) Staveto (1 Level - Paladin) Kurvetoo (1 Level - Warlock)

Неактивен Razputin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 3
Re:Donate in PVP
« Отговор #21 -: Август 24, 2009, 02:42:34 pm »
а питаш ли нормалния играч като ти скочат 2 ДК-та заедно с Бай***
или Бай ти Дейлайт и за по сигурно още 5ма ако случайно си кастър
Абе аз си мислех, че това е най-нормалното нещо в един PVP SERVER.
Мен постоянно ми скачат по 2-3ри хорди на BG или другаде.
А пък дори и с два ринга да си,  скочат ли ти гореописаното количество играчи - едва ли ще имаш шанс . :fun:
"нормалния играч" - да напълно нормално е в момента един mage сам да се изгаври без проблеми с priest, DK и шаман (примерно).  :cool:
добре разбирам дали са пари
и това че са донори не им помага много 1в1 да ти кажа честно
Ами, ако си кастър пръстена няма как да им помогне.
стига да ги намериш 1в1 де
Ами, ако си кастър пръстена няма как да им помогне.
« Последна редакция: Август 26, 2009, 10:35:05 pm от Razputin »

Неактивен Razputin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 3
Re:Donate in PVP
« Отговор #22 -: Август 26, 2009, 10:53:48 am »
Ще им се смея на Cataclysm (след 2 години ще го играем ;)). Да си имат колкото искат скил тогава, като им праскам инстанти от летящия маунт.
Че то ако стане това - егати гаврата с меле героите. :doh:

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Donate in PVP
« Отговор #23 -: Септември 25, 2009, 08:35:46 pm »
Днес трима от донаторите (Baihui, Lotus i Daylight) и още един простосмъртен демострираха колко са навътре с pvp-to v icecrown. Евала момчета! Велики сте!
Моля адмида да размисли върху дилемата трябва ли донаторите да ползват прословутия пръстен с 1000 def в pvp или само в pve. Това да ходят в група и да се гаврят с останалите играчи показва освен ниска култура и липсва на сиво вещество в главата. В крайна сметка сървъра се прави не само от 5 или 10 човека нали? Мисля че е достатъчно предимство да ползват тези itemi в pve и по този начин да се обличат, но да ми влизат в арени, батълграунди или просто да се гаврят с играчи по картата си е чиста простотия и комплексарщина! Щом мен човек на достатъчно години и спокоен по принцип успяха да изкарат извън нерви и да ме накарат да пиша тук, значи просто са прекалили. Alien разбирам, че сървъра има нужда от подпомагане, но това може да стане по много други начини, така че да не се разваля играта на останалите.
 
С уважение към екипа подържащ EVO, но с не разбиране на политиката относно донаторите.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Donate in PVP
« Отговор #24 -: Септември 25, 2009, 08:41:17 pm »
Днес трима от донаторите (Baihui, Lotus i Daylight) и още един простосмъртен демострираха колко са навътре с pvp-to v icecrown. Евала момчета! Велики сте!
Моля адмида да размисли върху дилемата трябва ли донаторите да ползват прословутия пръстен с 1000 def в pvp или само в pve. Това да ходят в група и да се гаврят с останалите играчи показва освен ниска култура и липсва на сиво вещество в главата. В крайна сметка сървъра се прави не само от 5 или 10 човека нали? Мисля че е достатъчно предимство да ползват тези itemi в pve и по този начин да се обличат, но да ми влизат в арени, батълграунди или просто да се гаврят с играчи по картата си е чиста простотия и комплексарщина! Щом мен човек на достатъчно години и спокоен по принцип успяха да изкарат извън нерви и да ме накарат да пиша тук, значи просто са прекалили. Alien разбирам, че сървъра има нужда от подпомагане, но това може да стане по много други начини, така че да не се разваля играта на останалите.
 
С уважение към екипа подържащ EVO, но с не разбиране на политиката относно донаторите.
Според мен ти ако си дал толкова $ за тоя прастен с 1000 дефенс не мисля че ще спреш да го носиш :)

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Donate in PVP
« Отговор #25 -: Септември 25, 2009, 08:41:57 pm »
Абе аз си мислех, че това е най-нормалното нещо в един PVP SERVER.
Мен постоянно ми скачат по 2-3ри хорди на BG или другаде.
А пък дори и с два ринга да си,  скочат ли ти гореописаното количество играчи - едва ли ще имаш шанс . :fun:
"нормалния играч" - да напълно нормално е в момента един mage сам да се изгаври без проблеми с priest, DK и шаман (примерно).
priesta озорва мага от личен опит знам как някой си глутват граматиката като им врътнеш един номер

П.П.На БГ е едно на 78lvl да се страхуваш да влезеш в зулдрак или icecrown по простата причина че не знаеш от де ще ти скокне донатора


Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Donate in PVP
« Отговор #26 -: Септември 25, 2009, 08:42:58 pm »
Т.е да си платя за да гъделичкам егото си и да прецаквам играта на другите? Ами да ти кажа зависи си от умствения багаж.

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Donate in PVP
« Отговор #27 -: Септември 25, 2009, 08:51:51 pm »
Не е нужно някой да има ринг или каквото и да било ако извън БГ ти скочат 3ма няма много какво да направиш освен ако не съумееш да се скриеш.. Вече друг е въпроса за комплексарщината и тем подобните й..
Примерно.. бия си мобчета ис айс краун (няма да споменавам количество (да танкадин стайл :Д ) ) и отсреща лок, маг и не какъв беше другия.. то нямаше и значение колко бяха.. догато ме бият гадовете -4 спела са достатъчни за да ми сговнясат настроението.. макар че и доста са си патили така... надценяваики се (подценявайки ме  :-) )..
А за хората дето помагат на сървъра... да съгласен съм че трябва да ползват поне пръстените в ПвЕ.... и да съгласен съм че и аз да бях дал 100евро бих обмислил по-горе казаното :clover:
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Donate in PVP
« Отговор #28 -: Септември 25, 2009, 09:27:19 pm »
Ринга не е зарбанен на арени и батълграуни камоли на свободно ПВП  :clover:

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Donate in PVP
« Отговор #29 -: Септември 25, 2009, 09:54:03 pm »
Ринга не е зарбанен на арени и батълграуни камоли на свободно ПВП  :clover:

Не виждам някой да е написал, че е забранен. Просто призовавам Алиен да премисли дали това трябва да се ползва в pvp.