Автор Тема: Победители в евентите  (Прочетена 7532 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Krank

  • Гост
Re: Победители в евентите
« Отговор #15 -: Юли 22, 2007, 09:26:27 pm »
samo da kaja 4e Lightblade i crazydragon ne igraqt By kiko-be
i geroite sa iztriti

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Победители в евентите
« Отговор #16 -: Юли 31, 2007, 04:34:28 pm »
От днес Horde групичката се провали в евента , от алианса спечели Apokalipto.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Победители в евентите
« Отговор #17 -: Август 09, 2007, 06:06:07 pm »
Днес събрах играчи 70 level и ги заведох на Tempest Keep - The Eye, така че това го броя като евент. Дадох им да убиват само босовете и ето участниците : Rogueshadow, Elverina, Asterix, Ozy, Tassadar (само I boss), Lanselot, Loz, Athena, Frozen, Deyn, Stoeca, Agarenn, Woof. Elverina & Stoeca взеха по един предмет по избор като допълнителна награда, защото Lanselot им "открадна" loot-а, за това за него не се полага награда. За останалите, надявам се, предмет по избор, instance-а отне над час.
Ето малко статистика за играчите :


[attachment deleted by admin]

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Победители в евентите
« Отговор #18 -: Август 09, 2007, 06:07:22 pm »
още един пост за да кача и останалите screenshots
EDIT : Някой да не се разсърди, малко разяснение относно протичане на евента. Lancelot избираше за всеки предмет от loot-a Need (при опция Need before Greed) и обра много предмети, които не може да използва. Някои от тези предмети ги дадох на други играчи, на които им трябват. Дадох на Frozen два от най-добрите предмети в играта с уговорката, че ще е танк и после ще ги разруши. Тези предмети бяха Warp Slicer и Phaseshift Bulwark , надявам се, че ги е разрушил :) Качих и нивото на Asterix от 63 на 70, заради оказаната помощ с healing по време на евента и по ред други причини.
В края Athena ме обвини, че евента е "за избрани" и съм давал предмети на "избрани играчи". Странно, но не си спомням да съм давал предмети, освен Quest items от бъгнати куестове на който и да е било играч (освен гореизброените).

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Август 09, 2007, 06:46:27 pm от pres »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Победители в евентите
« Отговор #19 -: Август 09, 2007, 06:57:53 pm »
Значи аз зех 1 "предмет по избор" но според мен тряа още по 1 награда като на евент. Защото аз пуснах най-голям брой точки след ланселот и след него луута би трябвало да е мой. А и мн други зеха по 2 3 предмета. Така че се едно аз съм го спечелил но за да не се караме го даде и на Стоеца. Ако трябва ше върна предмета, защото не бих искал точно този предмет. Аз го зех защото падна но мога и без него въпреки че го искам. Така ще питам дали може да ми дадете предмет като награда от евента, ако трябва ще върна тоя wand дето го зех, защото искам друг айтем. Ще пиша на МеКеТа в игра. А ако трябва (в по-добрия случей) няма да ми поискате wand-a :) . Ваше си е решението но ако трябва да избирам между wand-a и друг айтем, ще избера друг.
« Последна редакция: Август 09, 2007, 06:59:40 pm от ShadowEyeS »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Победители в евентите
« Отговор #20 -: Август 09, 2007, 07:11:01 pm »
След като си го вземал вече си е твой.Друг итем няма да получиш.Колкото до останалите играчи...ако не сме ние да ви помагаме за евентите трудно ще сбиете някой от големите босове сами.Половината не можете да играете с героите си и да използвате разумно магиите си когато сте в парти.Никакъв ред,отговорност,колективност не намирам в повечето,което е много лошо(лични виждания от последните евенти които направих).Но както и да е...

 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Победители в евентите
« Отговор #21 -: Август 09, 2007, 09:44:23 pm »
Аз не знаех че е по избор. Тва ми го каза прес след като ми го даде. Аз тогаа щях да откажа ама.... аре......

Magtheridon си го бутаме сами. И още няколко ?? Boss сме бутали сами. Въпроса е че не са от най-силните и малко са хората които могат да изпълнят своята част в групата както ти каза. Athena и Deyn си я вършат перфектно. Ама така е като хората почнаха и веднага станаха 70 лвл. Нито знаят коя магия за кво е нито нищо. Аз поне съм играл в други сървъри и съм прайл 4 5 героя по на 60 лвл и 1 на 70. Но на хората им трябва малко време за да се впишат в тая игра....
« Последна редакция: Август 09, 2007, 09:51:39 pm от ShadowEyeS »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Победители в евентите
« Отговор #22 -: Август 09, 2007, 09:49:20 pm »
И без друго това "предмет по избор" е съвсем нечестно, защото и най-неопитният играч, ощастливен от "lucky day" , станал 70 lvl , може да има най-добрите предмети от няколко евента, стига да разбира съвсем малко английски и да знае сайта wowhead.com ...

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Победители в евентите
« Отговор #23 -: Август 09, 2007, 09:54:53 pm »
И thottbot.com и allakhazam.com . Много са сайтовете. Аз поне си знам итемите за мейдж на изуст от др сървъри  :blush: . Както и да е. Не искам друг айтем но поне преди друг път да правите така информирайте ни и след това ние си решаваме дали да искаме или не .

Едит: Стоеца си размени wand-a за стафф. Тогава и аз искам да сменя моя за да сме "честни" (но не за стафф).

:clover:

Aaa да попитам, какво е това аггро ?
« Последна редакция: Август 09, 2007, 10:30:45 pm от ShadowEyeS »

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Победители в евентите
« Отговор #24 -: Август 09, 2007, 10:22:02 pm »
Много Аггро съм напрайл бе  ;-D :rolleyes: баш на първо място по агро
;o

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Победители в евентите
« Отговор #25 -: Август 10, 2007, 02:37:34 am »
Aaa да попитам, какво е това аггро ?
За Aggro-то обясни pres, докато бихме единия бос, ако си внимавал. Аггрото е нещо като ярост, която противника натрупва към отделните персонажи и започва да атакува този с най-много.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Победители в евентите
« Отговор #26 -: Август 10, 2007, 05:03:06 am »
Благодаря, че наспамихте темата "Победители в евентите".
Искам да се извиня за тази вечер, излязох внезапно по време на евента, защото баща ми се ядоса, че още не съм станал, и нямаше време да довърша всичко.
(надявам се да пишете вече  във Въпроси)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Победители в евентите
« Отговор #27 -: Август 10, 2007, 07:17:57 pm »
Какво стана със днешният евънт ?

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Победители в евентите
« Отговор #28 -: Август 10, 2007, 08:46:37 pm »
Благодаря, че отново писа в темата. Казах, че съм записал имената, не е казано да пиша веднага в темата.
Днес заведох следните играчи в Serpentshrine Cavern :
Lanselot, Saberees, Nekro, Elverina, Tassadar, Loz, Ozy, Booldmistery, Rogueshadow, Athena, Frozen, Deyn, Tiran.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Победители в евентите
« Отговор #29 -: Август 17, 2007, 02:58:32 pm »
Днес в евент - състезание победители са групата Elverina, Magician, Qsmina
Нали може да получат някакви по-малки награди, Милене ?

едит:Разбира се.Стига наградите да са добре преценени от теб.
:clover:

edit 2 : yes, супер :) Значи наградите на тримата са по един Riding Crop
« Последна редакция: Август 18, 2007, 03:25:03 am от pres »