Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 257119 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re: Въпроси.
« Отговор #1065 -: Септември 09, 2008, 08:35:13 pm »
и на мен ми дава your account has been closed проверих се реалма паролта ми е вярна
влизах в сайта но в играта неще

cefaka

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1066 -: Септември 10, 2008, 06:02:18 am »
Не искам да те тревожа но на мен ми изписва същото на друг сървър в който имам акаунт и ГМ ми каза че съм баннат то аз си знам защо.. :smart:

xScareLess

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1067 -: Септември 24, 2008, 10:13:59 am »
момчета аз съм нов и изках да попитам за куеста Tame A Surf Crawler хващам го и трябва да опражнявам някакви скилове?  :question2: :question2:

Неактивен vamorat

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
Re: Въпроси.
« Отговор #1068 -: Септември 24, 2008, 10:32:31 am »
Това ти е quest-a за pet(животното,което ще ти помага да убиваш гадини).С taming rod-a си го опитомяваш връщаш quest-a,взимаш новия и опитомяваш следващото животно посочено в quest-a като преди това даваш abandon на това с което си за да успееш.айде успех!

xScareLess

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1069 -: Септември 24, 2008, 01:05:06 pm »
дае ама аз го натисках 2 пъти защото става по б1рзо сега стана мс

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Въпроси.
« Отговор #1070 -: Октомври 02, 2008, 07:02:48 pm »
Аз пък искам да питам(извинявам се ако задавам вапроса на неправилно място) но кога сарвара ще се пачва на 2.4.3??? Горе долу ?
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #1071 -: Октомври 02, 2008, 07:26:03 pm »
Аз пък искам да питам(извинявам се ако задавам вапроса на неправилно място) но кога сарвара ще се пачва на 2.4.3??? Горе долу ?
Когато изкарат релийз който да го поддържа, без да се налага да се трият старите акаунти и герои. Предполагам ще е скоро, понеже си сменяха хоста хората които разработват проекта.

Неактивен Yery

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
Re: Въпроси.
« Отговор #1072 -: Октомври 02, 2008, 10:55:58 pm »
Когато изкарат релийз който да го поддържа, без да се налага да се трият старите акаунти и герои. Предполагам ще е скоро, понеже си сменяха хоста хората които разработват проекта.
А защо почти всички сървъри са на 2.4.3 а ние не? Предполагам е същата причина..., но защо ли...?

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #1073 -: Октомври 03, 2008, 06:08:30 am »
А защо почти всички сървъри са на 2.4.3 а ние не? Предполагам е същата причина..., но защо ли...?
Защото вероятно ползват друга база данни и друг метод за ъпгрейд. В периода между всеки релийз излизат фиксове, което коства много време на хората които се занимават да ъпдейтват, дори са възможни и загуби на герои, което в нашия случей не ни устройва. Всички ще чакаме новият релийз.  :clover:

denisko

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1074 -: Октомври 03, 2008, 10:48:53 am »
Няма ли да ъпгеиднете версиата на срвара на сетне на 2.4.3 ? :blink:

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re: Въпроси.
« Отговор #1075 -: Октомври 03, 2008, 03:33:32 pm »
мекета и в играта та попитах и тука може ли да манеш респална на мобовете ( съживяването ) след като са били убити веднаж ? защото в бт поне 2 босса има които около тях или нетрябва да са spawn (supremus) или трябва да бъдат избити сички undead мобс за да може да бъдат призовани reliquary of souls . неслучайно за supremus зоната в която става боя е като футболно игрище защото при отделните фази през който минава босса са ползва почти целия терен а докато има spawn на мобс тези 2 боса си е невъзможно да бъдат обити тва не е кой знае колко трудно ако имаш време оправи го и в близз като бъдат убити не са ресват моля напиши е го направип ли

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #1076 -: Октомври 03, 2008, 06:50:44 pm »
мекета и в играта та попитах и тука може ли да манеш респална на мобовете ( съживяването ) след като са били убити веднаж ? защото в бт поне 2 босса има които около тях или нетрябва да са spawn (supremus) или трябва да бъдат избити сички undead мобс за да може да бъдат призовани reliquary of souls . неслучайно за supremus зоната в която става боя е като футболно игрище защото при отделните фази през който минава босса са ползва почти целия терен а докато има spawn на мобс тези 2 боса си е невъзможно да бъдат обити тва не е кой знае колко трудно ако имаш време оправи го и в близз като бъдат убити не са ресват моля напиши е го направип ли
Не е от това проблема. И двата боса са скриптнати от scriptdev. Всичко е от ядрото не от мобовете. Проверил съм го вече.  :clover:

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re: Въпроси.
« Отговор #1077 -: Октомври 04, 2008, 01:37:59 pm »
респауна на фигурите преди боса е 1 час ... след като боса бъде убит всичко зад него е минало няма респаун...

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re: Въпроси.
« Отговор #1078 -: Октомври 04, 2008, 05:17:48 pm »
тва не е близ пак са ресват пробай и гледай и не е 1 час тука нема и 10 минути и са ресват  :excl:

denisko

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1079 -: Октомври 04, 2008, 08:52:10 pm »
ама хора аз сега като сам 2.4.3 немога да влеза а тука имам герои 70 левел :unsure: :sad: