Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 257028 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Abroit

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1020 -: Юли 25, 2008, 01:26:07 pm »
Не всички маунтове. Не можеш кодо, раптор, вълк, защото те спадат към ордата.
Можеш тигър, кон, овца, механично пиле и не се сещам какво друго.

Havana Club

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1021 -: Юли 25, 2008, 01:27:21 pm »
Не всички маунтове. Не можеш кодо, раптор, вълк, защото те спадат към ордата.
Можеш тигър, кон, овца, механично пиле и не се сещам какво друго.
Аз му го написах по горе  :clover:

Prince_Kael

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1022 -: Юли 25, 2008, 02:20:55 pm »
Предварително се извинявам ако има другадe отговор на въпроса ми но не сам го видял.Знам че това ще стане след 3-4 месеца но ми е любопетно до знам като излезе World of Warcraft:Wrath of the Lich King ще ни останот ли героите с левела репутацията моунтовете предметите и колко време след ката излезе експанжана ще може да му се насладим в Ево.
« Последна редакция: Юли 25, 2008, 06:05:34 pm от Prince_Kael »

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Въпроси.
« Отговор #1023 -: Юли 25, 2008, 02:46:58 pm »
Можеш да яздиш само моунтовете на алианса - тигър, елек /слонът на дранейте/, кон, онова механично пиле на гномите и овен. На 70 левъл в Оутленд ще можеш и грифон, хипогриф и дракон /това са летящтите моунтове/ те се ползват само там.
Вълците, рапторите, кодото и полумъртвия кон /едно такова прилича на ъндетите - чанта с кокали и тук там месо/ са на Хордата  :cap:
70-ти level първия летящ mount е 60%.

cefaka

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1024 -: Юли 25, 2008, 08:17:38 pm »
Когато излезе стабилен релийз за тази версия.
Копирай си играта, за да можете да имате двете версии.
Пач 2.4.3 не е кой знае колко по-различен от 2.4.2, а и не всичко което го има в близард може да го има тук.

Blagodarq za burziq otgovor.I samo da popitam pod tova "Копирай си играта, за да можете да имате двете версии." kakvo to4no imate predvid 4e malko ne sxvanax. :-) (mislq 4e ve4e ne e nyjno da se izvinqvam 4e pi6a na latinica   :fun: )
« Последна редакция: Юли 25, 2008, 08:24:18 pm от cefaka »

Неактивен petimeti2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 149
  • EVO Karma: -20
  • Side: For The Horde
Re: Въпроси.
« Отговор #1025 -: Юли 25, 2008, 08:29:47 pm »
Можеш да яздиш само моунтовете на алианса - тигър, елек /слонът на дранейте/, кон, онова механично пиле на гномите и овен. На 70 левъл в Оутленд ще можеш и грифон, хипогриф и дракон /това са летящтите моунтове/ те се ползват само там.
Вълците, рапторите, кодото и полумъртвия кон /едно такова прилича на ъндетите - чанта с кокали и тук там месо/ са на Хордата  :cap:
Интересно обясни на Horde Mount-овете  :fun:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #1026 -: Юли 26, 2008, 07:51:47 am »

Blagodarq za burziq otgovor.I samo da popitam pod tova "Копирай си играта, за да можете да имате двете версии." kakvo to4no imate predvid 4e malko ne sxvanax. :-) (mislq 4e ve4e ne e nyjno da se izvinqvam 4e pi6a na latinica   :fun: )
Да имате двапъти играта. Едната да е на 2.4.3, а другата да е на 2.4.2 в 2 различни папки

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re: Въпроси.
« Отговор #1027 -: Юли 26, 2008, 03:13:30 pm »
Предварително се извинявам ако има другадe отговор на въпроса ми но не сам го видял.Знам че това ще стане след 3-4 месеца но ми е любопетно до знам като излезе World of Warcraft:Wrath of the Lich King ще ни останот ли героите с левела репутацията моунтовете предметите и колко време след ката излезе експанжана ще може да му се насладим в Ево.

мекета каза че няма да има рес на сървера и алейн също следователно няма да бъде премахнато нищо свързано с героите които имаме до този момент ( репутация,предмете,моунтове и т.н)

JEDI_V_A_E

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1028 -: Юли 26, 2008, 03:55:49 pm »
Искам да ви питам-как се правят скрийншотове в играта?Питам защото пробвах всякак-но не стана  :confused:.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Въпроси.
« Отговор #1029 -: Юли 26, 2008, 04:00:41 pm »
Искам да ви питам-как се правят скрийншотове в играта?Питам защото пробвах всякак-но не стана  :confused:.
Копчето Print Screen SysRq

JEDI_V_A_E

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1030 -: Юли 26, 2008, 06:26:57 pm »
Админите и модераторите-моля помогнете  :doh:!!! Намирам се в Ironforge,там където се излива една лава от тавана в една дупка.Паднах в дупката с лава,но...би трябвало да умирам-но НЕ ! Плувам си все едно е вода,и няма как да се измъкна от там  :no:! Ако може по някакъв начин да ме измъкнете от там,ще съм ви много благодарен  :)  ! И имам един въпрос относно куест.На този куест, първо един миньор в едно малко джуджешко градче ми дава лист с най-добре представилите се ученици,трябва да отлетя с грифон до Ironforge и да предам листа на някакво си там джудже...но немога да го намеря  :confused: ...

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re: Въпроси.
« Отговор #1031 -: Юли 26, 2008, 06:33:52 pm »
Админите и модераторите-моля помогнете  :doh:!!! Намирам се в Ironforge,там където се излива една лава от тавана в една дупка.Паднах в дупката с лава,но...би трябвало да умирам-но НЕ ! Плувам си все едно е вода,и няма как да се измъкна от там  :no:! Ако може по някакъв начин да ме измъкнете от там,ще съм ви много благодарен  :)  ! И имам един въпрос относно куест.На този куест, първо един миньор в едно малко джуджешко градче ми дава лист с най-добре представилите се ученици,трябва да отлетя с грифон до Ironforge и да предам листа на някакво си там джудже...но немога да го намеря  :confused: ...

Просто натискаш ENTER и пишеш .start с точка пред start  - .start и пак натискаш ENTER и ща телепортира там кадето ти е дома

JEDI_V_A_E

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1032 -: Юли 26, 2008, 07:17:38 pm »
Просто натискаш ENTER и пишеш .start с точка пред start  - .start и пак натискаш ENTER и ща телепортира там кадето ти е дома

Много ти благодаря  :up:!!! Това не го знаех ! А относно куеста ?

Havana Club

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1033 -: Юли 27, 2008, 06:17:56 pm »
Много ти благодаря  :up:!!! Това не го знаех ! А относно куеста ?
http://www.thottbot.com  :clover:

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: Въпроси.
« Отговор #1034 -: Юли 28, 2008, 12:18:52 pm »
Възможно ли е комбат лога в батълграундите да се оправи? Сега е невъзможно да видиш демиджа или каквото и да било друго. В момента се изписва само колко хонор се печели и че някой мейдж си направил храна (пълни глупости).
We integrate Bug2Bug solutions