Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256873 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #1005 -: Юли 22, 2008, 03:49:28 pm »
Аз не искам да става лесно :). Просто ако може в общи линии да се каже, това и това е променено, за да може да не стават такива издънки като снощи :fun: и хората да си знаят.

Извинявам се, моя грешка, обновил съм само ScriptDev db-to, забравих че са вече 3 не 2.

Говорих вчера с един мой приятел, който ми сподели малко информация какво става в близард.

В момента там всяко едно малко гадно мобче каства някаква си негова магийка, да не говорим за босовете....
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #1006 -: Юли 22, 2008, 04:01:13 pm »
Извинявам се, моя грешка, обновил съм само ScriptDev db-to, забравих че са вече 3 не 2.

Говорих вчера с един мой приятел, който ми сподели малко информация какво става в близард.

В момента там всяко едно малко гадно мобче каства някаква си негова магийка, да не говорим за босовете....
Всъщност дора са повече от 1... Но са предимно бъфове и дебъфове така че...

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #1007 -: Юли 22, 2008, 04:26:28 pm »
Всъщност дора са повече от 1... Но са предимно бъфове и дебъфове така че...

Ти сега и специалист по WoW ли стана? Чудя се кога ще ти забранят дотъпа до форума, и без това с тези закъснели постове не си интересен :down:
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Въпроси.
« Отговор #1008 -: Юли 22, 2008, 11:28:18 pm »
По отношение на закаснелите постове ---> с тоя модериран ти идват ден-два след като си го написал... няма достатъчни модове да ги гледат тия форуми ... И по темата... В Близзард ако 1 моб не си кастне правилно магията или почне да евайдва по средата на битката се вади In-game ъпдейт (като си влизаш в ацц след другите глупости има и DLing... ) Има над 100000 спела и ако оправите само на босовете по 25 райд инстанцийте босовете ...да не говорим за ЗА и Каразхан ще е голям успех , защото задачата хич не е лека ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

JEDI_V_A_E

  • Гост
Re: Отговор: Въпроси.
« Отговор #1009 -: Юли 23, 2008, 12:08:48 pm »
Искам да ви питам-какъв клас трябва да съм за да вдигам левели най-бързо ?

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Отговор: Въпроси.
« Отговор #1010 -: Юли 23, 2008, 01:00:18 pm »
Искам да ви питам-какъв клас трябва да съм за да вдигам левели най-бързо ?
Всеки клас може да вдига бързо,стига да му се играе много.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Въпроси.
« Отговор #1011 -: Юли 24, 2008, 06:32:06 pm »
Kil'Jaeden има ли drop след вчерашния update?

JEDI_V_A_E

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1012 -: Юли 24, 2008, 06:49:35 pm »
Днеска при атаката на хорда над Stormwind защо убивахте каквото ви падне !? Аз съм само 8 левел-какво толкова ви пречех че ме убихте 4 пъти !? И убивахте обикновени граждани NPC-та първи левел :evilmad: !?

Havana Club

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1013 -: Юли 24, 2008, 06:51:08 pm »
Днеска при атаката на хорда над Stormwind защо убивахте каквото ви падне !? Аз съм само 8 левел-какво толкова ви пречех че ме убихте 4 пъти !? И убивахте обикновени граждани NPC-та първи левел :evilmad: !?

В периода 20.07-3.08.2008 в сървъра ще бъде обявена война между aliance и horde. Фракциите ще бъдат разграничени една от друга. Няма да могат да общуват помежду си (освен в чат каналите), няма да могат да бъдат в парти помежду си, няма да се виждат в who листата.

ВАЖНО!
В периода на сезона отпада правило номер 7.
Отпада 'неписаното' правило за ниските левели. Ако видите противник=>биете :cap: (разбира се това не ви дава право да се гаврите с ниските левели или да дебнете по столиците само малки левели които нямат шанс за победа срещу вас.)
http://forum.evo.bg/index.php?topic=14151.0

Ето защо  :cap: А и при атака на столица няма как да не заминат NPC-тата
п.с. едва ли си и донесъл кой знае какъв хонор - по скоро никакъв  :clover:
« Последна редакция: Юли 24, 2008, 06:53:25 pm от Havana Club »

cefaka

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1014 -: Юли 25, 2008, 05:30:04 am »
1-vo predvaritelno se izvinqvam 4e pi6a na latinica.Sega da mina kum vuprosa...koga 6te mojete (GM-ovete est.) da dignete survara do pa4 2.4.3 za6toto as do sega igraex v dryg survar no moi mnogo dobur priqtel do skoro kaza 4e e igral sedmica i ne6to tyk i mnogo my e haresal survara i bix jelal i as da igraq tyk zaedno sus nego (ako pitate koi e toi i as samiq ne my znam charter name ne mi e kazval) 6te si kajete "repni si igrata i vurni na 2.4.2" da ama as imam maluk problem.Po-golemiqt mi brat igrae na edin survar s versiq 2.4.3 (poneje e po golqm trqbva da iam razre6enie ot nego.. :blush:...koeto razbira se ne poly4ix  :cry2:). I taka molq vi da mi kajete koga nai skoro 6te moje da bude dignat survara na 2.4.3 za da moga i as da poigraq tyk i za da sme dovolni i as i brat mi i drygite razbira se (2.4.3 pa4a ima dosta  pliysove..).Otnovo se izvinqvam 4e pi6a na latinica o4akvam otgovor, Blagodarq predvaritelno.  :cap:
« Последна редакция: Юли 25, 2008, 05:40:50 am от cefaka »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #1015 -: Юли 25, 2008, 07:15:06 am »
1-vo predvaritelno se izvinqvam 4e pi6a na latinica.Sega da mina kum vuprosa...koga 6te mojete (GM-ovete est.) da dignete survara do pa4 2.4.3 za6toto as do sega igraex v dryg survar no moi mnogo dobur priqtel do skoro kaza 4e e igral sedmica i ne6to tyk i mnogo my e haresal survara i bix jelal i as da igraq tyk zaedno sus nego (ako pitate koi e toi i as samiq ne my znam charter name ne mi e kazval) 6te si kajete "repni si igrata i vurni na 2.4.2" da ama as imam maluk problem.Po-golemiqt mi brat igrae na edin survar s versiq 2.4.3 (poneje e po golqm trqbva da iam razre6enie ot nego.. :blush:...koeto razbira se ne poly4ix  :cry2:). I taka molq vi da mi kajete koga nai skoro 6te moje da bude dignat survara na 2.4.3 za da moga i as da poigraq tyk i za da sme dovolni i as i brat mi i drygite razbira se (2.4.3 pa4a ima dosta  pliysove..).Otnovo se izvinqvam 4e pi6a na latinica o4akvam otgovor, Blagodarq predvaritelno.  :cap:
Когато излезе стабилен релийз за тази версия.
Копирай си играта, за да можете да имате двете версии.
Пач 2.4.3 не е кой знае колко по-различен от 2.4.2, а и не всичко което го има в близард може да го има тук.

JEDI_V_A_E

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1016 -: Юли 25, 2008, 12:26:55 pm »
Ако съм джудже,ще мога ли да яздя животни-като раптор,тигър и другите такива ?

Havana Club

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1017 -: Юли 25, 2008, 12:58:48 pm »
Ако съм джудже,ще мога ли да яздя животни-като раптор,тигър и другите такива ?
Можеш да яздиш само моунтовете на алианса - тигър, елек /слонът на дранейте/, кон, онова механично пиле на гномите и овен. На 70 левъл в Оутленд ще можеш и грифон, хипогриф и дракон /това са летящтите моунтове/ те се ползват само там.
Вълците, рапторите, кодото и полумъртвия кон /едно такова прилича на ъндетите - чанта с кокали и тук там месо/ са на Хордата  :cap:
« Последна редакция: Юли 25, 2008, 01:02:50 pm от Havana Club »

JEDI_V_A_E

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1018 -: Юли 25, 2008, 01:10:02 pm »
Можеш да яздиш само моунтовете на алианса - тигър, елек /слонът на дранейте/, кон, онова механично пиле на гномите и овен. На 70 левъл в Оутленд ще можеш и грифон, хипогриф и дракон /това са летящтите моунтове/ те се ползват само там.
Вълците, рапторите, кодото и полумъртвия кон /едно такова прилича на ъндетите - чанта с кокали и тук там месо/ са на Хордата  :cap:

Мерси много  :) ! Къде да намеря някой,който продава механични пилета? И за всеки клас животни ли трябва да се науча да ги яздя?

П.С-знам го полумъртвия кон,в Warcraft III Артас го яздеше...

Havana Club

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #1019 -: Юли 25, 2008, 01:19:25 pm »
Мерси много  :) ! Къде да намеря някой,който продава механични пилета? И за всеки клас животни ли трябва да се науча да ги яздя?

П.С-знам го полумъртвия кон,в Warcraft III Артас го яздеше...
Ами да за различната скорост на моунтовете ти трябва тренировка /но за различните моунтове не да речем, че тренираш за 60 speed може да си купиш какъвто моунт искаш на тази скорост - тренирането е еднократно, води се професия или нещо такова/. Има моунтове със 60% /на 40 левъл/ и 100% /на 60 левъл/ speed, а летящтите са със 100% и 280% /тези двата на 70 левъл/. Треньорите обикновенно са до тези които продават моунтовете. Механичното пиле го продават под Ironforge до Kharanos
Ето ти карта  :cap:


[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Юли 25, 2008, 01:25:27 pm от Havana Club »