Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256772 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Въпроси.
« Отговор #825 -: Май 16, 2008, 11:51:12 pm »
ами то аз и не искам да се рестартне но обикновено смяна на експанжъна предполага точно това
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Destroyera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: 0
Отговор: Въпроси.
« Отговор #826 -: Май 17, 2008, 01:17:44 am »
Имам проблем за 1 ден си смених реалмлиста с този на друг сървер и като върнах този на evo  ми изписва че не съм с правилнатаверсия...а аз не съм ъпдейтвал нищо,след това се опитах да се логна в сайте но въобще не ми прие името и паролата някакви идеи?  :blink:

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Отговор: Въпроси.
« Отговор #827 -: Май 17, 2008, 09:19:34 am »
set realmlist 85.217.128.186 пиши тоя реалм

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #828 -: Май 17, 2008, 10:44:47 am »
Имам проблем за 1 ден си смених реалмлиста с този на друг сървер и като върнах този на evo  ми изписва че не съм с правилнатаверсия...а аз не съм ъпдейтвал нищо,след това се опитах да се логна в сайте но въобще не ми прие името и паролата някакви идеи?  :blink:
Съветвам те, копирай си инсталната УоУ, така че да я имаш 2 пъти. Едната отдели за ево а другата за който и да е друг сървър. Така едно че ще можеш да играеш и в 2та сърва едновременно 1 че ако ти се прецека едната игра имаш друга....

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #829 -: Май 18, 2008, 07:02:43 pm »
Мисля че той имаше предвид при евентуален резет на героите, понеже това обсъждат нагоре. Което е един добър въпрос: какво ще стане когато се съберат парите, всички си получат наградата и след това резетнете :)

Ресет на сървъра няма да има !!!
Не позволявам никакви спекулации от сорта.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #830 -: Май 18, 2008, 07:04:23 pm »
Аз не виждам защо излизането на WotLK трябва неминуемо да доведе до рестарт на сървъра?  :question:

Не може ли да ви пусна нов реалм, ами трябва да рестартвам един добре развит сървър?
Защо мислите че няма да има конвертер на героите?

Имайте търпение и доверие в нас.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #831 -: Май 18, 2008, 07:21:17 pm »
Сървъра се ъпдейтва в момента и до 10 мин ще е онлайн.  :clover:
Има вероятност да върна ъпдейта тъй като един от хората който компилира ядрата се е скарал с групата на database разработчиците и в момента ще тествам с ново ядро. И те така де след 10 мин ще разберем :)

Сървъра е 'онлайн'
« Последна редакция: Май 18, 2008, 07:43:37 pm от MeKeTa »

Неактивен Destroyera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: 0
Отговор: Въпроси.
« Отговор #832 -: Май 18, 2008, 11:19:30 pm »
Така мерси за всички ,които се опитаха да ми помогнат обаче кво да забележа един фр беше в нас за малко и (незнам до сега как не съм забелязал) той пича пачнал на 2.4.2..... ся тряя чакам бая....или тоз ъпдейт е точно 2.4.2  :puppyeyes:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #833 -: Май 19, 2008, 09:31:31 am »
Гледайте темата http://forum.evo.bg/index.php?topic=10799.0
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Отговор: Въпроси.
« Отговор #834 -: Май 19, 2008, 10:52:45 am »
Честито на всички за събирането на сумата за нов сървър. Въпроса ми е следния- мислили ли сте даренията за нов хардуер и наградите под форма на различни итеми да продължат - всички знаем колко бързо остарява хардуера и за да може да се разполага непрекъснато с най - доброто на пазара се предполага тази практика да продължи. Личното ми мнение е "за", но решението е във ваши ръце.   
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #835 -: Май 19, 2008, 11:42:20 am »
Честито на всички за събирането на сумата за нов сървър. Въпроса ми е следния- мислили ли сте даренията за нов хардуер и наградите под форма на различни итеми да продължат - всички знаем колко бързо остарява хардуера и за да може да се разполага непрекъснато с най - доброто на пазара се предполага тази практика да продължи. Личното ми мнение е "за", но решението е във ваши ръце.   
Имам идея да пусна смс система за злато или итеми. За да може да пуснем още  реалми с различен rate. Дори може и да е на друг вид игра(diablo,starcraft,counter-strike,half-life,medal of honor, и т.н.) Все игри които са интересни и с голям интерес се играят. Но за сега е само идея и не знам дали ще я осъществим скоро :)

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Отговор: Въпроси.
« Отговор #836 -: Май 19, 2008, 12:30:08 pm »
Това с SMS е възможно решение, но дотогава бихте могли да продължите с даренията.Повдигам въпроса, тъй като се интересувам от определени итеми както и някои сетове, а други съотборници събират злато от доста време за по-бързи маунтове.Напр. Т6 сет -струва едиколко си, epic итем, legendary item - едиколко си.  Поздрави на всички от екипа.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

markymarkov

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #837 -: Май 19, 2008, 12:31:35 pm »
Това с SMS е възможно решение, но дотогава бихте могли да продължите с даренията.Повдигам въпроса, тъй като се интересувам от определени итеми както и някои сетове, а други съотборници събират злато от доста време за по-бързи маунтове.Напр. Т6 сет -струва едиколко си, epic итем, legendary item - едиколко си.  Поздрави на всички от екипа.

Идеята е добра..... не би било зле наистина........ гратс за даренията и браво ^^]

Неактивен Destroyera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: 0
Отговор: Въпроси.
« Отговор #838 -: Май 19, 2008, 02:50:36 pm »
мале alein мерси брато златен! 1 бира от мене имаш  :freak:  ;-D  :mrgreen:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #839 -: Май 19, 2008, 02:58:38 pm »
Итемите които можете да закупите през страницата няма да бъдат спрени, даже ще се добавят повече. Няма да е лошо сървъра да има определен бюджет за да може да се допълват неща.
Както спомена мекета може да се пусне 2-ри реалм с други рейтове и т.н.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database