Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256945 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Отговор: Въпроси.
« Отговор #735 -: Април 28, 2008, 08:31:18 pm »
Имам един въпрос към MeKeTa : Кога ще се махне бана на Bason ?!  :cry2:  :sad:  :puppyeyes:   :wavecry:

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #736 -: Април 29, 2008, 12:11:04 am »
ще има ли сървър тази вечер или да не чакаме?
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Отговор: Въпроси.
« Отговор #737 -: Април 29, 2008, 12:15:31 am »
ще има ли сървър тази вечер или да не чакаме?
Online е от няколко часа.

Неактивен kozelo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 37
  • EVO Karma: 0
Отговор: Въпроси.
« Отговор #738 -: Април 29, 2008, 12:18:34 am »

Неактивен _sms_

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 798
  • EVO Karma: 6
  • Rafael Van Der Vaart
Отговор: Въпроси.
« Отговор #739 -: Май 02, 2008, 11:32:30 am »
Защо Armory-то на саита вече не работи като хората ? :) Преди показваше кои какви итеми има сега има само празни квадратчета  :cap: И опцията за търсене на Guild не бачка :)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #740 -: Май 02, 2008, 03:12:59 pm »
Защо Armory-то на саита вече не работи като хората ? :) Преди показваше кои какви итеми има сега има само празни квадратчета  :cap: И опцията за търсене на Guild не бачка :)
Като излезе пач и за сайта и ще работи.

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #741 -: Май 03, 2008, 11:25:57 am »
Имам въпрос към ГМ, който ми сложи чат бан: къде беше като този Torr нареждаше 3 дена в общия канал да отида да го пребия. Видях го - набих го. Не съм за скапания бан, няма проблем, но следващия път като решите да наказвате, вземете да проверите и двете страни.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Отговор: Въпроси.
« Отговор #742 -: Май 03, 2008, 11:47:39 am »
първо не е банн а mute и ти го сложих защото си нарушил точка 7 от правилата за игра

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #743 -: Май 03, 2008, 11:53:50 am »
Въпросът ми беше не защо си ми го сложил, това ми е ясно, а къде беще когато тоя Torr се заяждаше три дни с мене в общия канал. По-простичко от това не мога да го кажа, ако пак не си ме разбрал по-добре не ми отговаряй. 
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Отговор: Въпроси.
« Отговор #744 -: Май 03, 2008, 12:13:39 pm »
прав си извинявам са че не сам 24 часа онлине да гледам кои какво пише много се извинявам

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #745 -: Май 03, 2008, 03:10:37 pm »
прав си извинявам са че не сам 24 часа онлине да гледам кои какво пише много се извинявам
Въобще не ме интересува колко време стойш онлайн, но да си говорим по същество. Онази вечер ми се беше бъгнал героя и няколко пъти ти писах за помощ, ти ме игнорна. Дори не си направи труда да ми кажеш "Не мога да ти помогна", а какво стана днеска, пребих Torr и той веднага ти писа (колко удобно, че и двамата сте в един и същ гилд). Нямаше никакъв проблем да си влезеш с ГМ героя и да ми спреш чата. Доста избирателно си ползваш ГМ правата, но няма какво да се разправяме повече, след като МеКеТа те е избрал сигурно има защо, въпреки че аз не мога да го проумея.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #746 -: Май 03, 2008, 03:24:21 pm »
Въобще не ме интересува колко време стойш онлайн, но да си говорим по същество. Онази вечер ми се беше бъгнал героя и няколко пъти ти писах за помощ, ти ме игнорна. Дори не си направи труда да ми кажеш "Не мога да ти помогна", а какво стана днеска, пребих Torr и той веднага ти писа (колко удобно, че и двамата сте в един и същ гилд). Нямаше никакъв проблем да си влезеш с ГМ героя и да ми спреш чата. Доста избирателно си ползваш ГМ правата, но няма какво да се разправяме повече, след като МеКеТа те е избрал сигурно има защо, въпреки че аз не мога да го проумея.
Тук и аз ще се включа... Изядах mute щото убих един от Голден Хорд.... Няма да кажа героя защото никой не знае че аз съм това... Само мога да кажа че мноо своеволия зехте да си позволявате. (тва беше преди около 2 седмици... може и повече.)

+тва... Не ме интересува че ГМ има вражда с мен. Щом имам проблем е длъжен да ми помогне. Нали за това е там. Мнооого пъти пиша в канала ГМ ГМ ГМ ГМ.... Като знам че е с другия си герой.. и какво прави... Глеам го разкарва се из ОГ. Не си вършат работата (доволен съм само от Zumwa щото него като го викна идва)...
« Последна редакция: Май 03, 2008, 03:26:31 pm от ShadowEyeS »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Отговор: Въпроси.
« Отговор #747 -: Май 03, 2008, 03:34:58 pm »
Единствено аз мога да 'осъждам' кой си върши работата и кой не. Точка по спора.
Нарушили сте някое правило, понесли сте си последствие по преценка на ГМ който е бил онлайн. И когато някой 'писка' за проблем съм ви казал, когато не се отговори от ГМ, да се ползва ticket системата.
Следващи коментари по тази тема ще бъдат изтривани. Казвам и отсичам! :)  :clover:

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #748 -: Май 03, 2008, 03:55:15 pm »
С риск да си понеса последствията ще кажа че е супер тъпо. Наистина сървъра има нужда от тези ГМ-и, аз поне не се опитвам да осъждам кой си върши работата и кой не. Просто се иска малко по-добро отношение и когато си помагат в гилда, поне да не го правят толкова очевидно. Както виждате не е толкова трудно, доброто отношение и прикритата корупция са пътя към славата на всеки ГМ :fun:

Сериозно вече, аз поне почнах отначало и такива глупости развалят кефа от играта. Колкото повече се разраства сървъра, толкова повече нови хора идват и когато ти се 'издържът' по тоя начин не всеки ще остане. Време е вече виртуалния свят да спре да се върти около вече познатите 70-ти левели и гилдии. Все пак това е само игра! А колкото до наказанието, да аз си го заслужавах, просто ме издразни начина по който стана. 
« Последна редакция: Май 03, 2008, 04:12:21 pm от ironlady »
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #749 -: Май 03, 2008, 08:12:53 pm »
Може ли отново да се забранят партитата между героите от различни фракции?

Да ви обясня защо: днес ордата нападна Стормуинд, алиансите се бяха организирали и си го защитаваха, но смешното беше че прайста на ордата е алианс. Защитата на Стормуинд не може да го бие, а той си се разкарва свободно между двете фракции и си хилва необезпокояван. Доста жалко поведение от страна на ордата, но както и да е. Мисля че вече има достатъчно герой 70-ти левели от двете фракции, за да може да не се правят смесени партита. Все пак е ПВП сървър, партита и чат между фракциите е смешно.
We integrate Bug2Bug solutions