Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256905 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен kozelo

  • Knight
  • *
  • Публикации: 37
  • EVO Karma: 0
Re: Въпроси.
« Отговор #615 -: Март 03, 2008, 01:32:44 am »
И при мен стана същото  :confused:.

varnaa

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #616 -: Март 03, 2008, 01:39:45 am »
стана или все още е защото аз си реснах компа но пак не се оправя и нямам идея от какво може да е :( :doh: :confused:

varnaa

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #617 -: Март 03, 2008, 01:44:56 am »
е стига де не ми убивай желанието исках тази вечер да дигна 60 :(:(:(:(

Неактивен vendager

  • Knight
  • *
  • Публикации: 37
  • EVO Karma: -1
Re: Въпроси.
« Отговор #618 -: Март 03, 2008, 08:48:11 am »
пичове отидете некаде на кафе бе...таз машина не може да ви върви послед г*за..мекета като се събуди ще го оправи..

 :up: :up: :up: Lowan  :freak: :freak: :freak:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #619 -: Март 03, 2008, 10:05:41 am »
Готово, мекета става следобед ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

aahz

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #620 -: Март 03, 2008, 03:24:53 pm »
Имам въпрос от етично естество - като ковач имам въпиюща нужда от кожи, но определено имам проблем да се сдобия с тях, затова си мисля да използвам другия си герой и да го направя кожар. Има ли пречка да си пратя по пощата получените така кожи?

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Въпроси.
« Отговор #621 -: Март 03, 2008, 04:18:49 pm »
Имам въпрос от етично естество - като ковач имам въпиюща нужда от кожи, но определено имам проблем да се сдобия с тях, затова си мисля да използвам другия си герой и да го направя кожар. Има ли пречка да си пратя по пощата получените така кожи?
Всичко е позволено,само да не използваш hack. :-)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #622 -: Март 04, 2008, 05:53:02 pm »
Сървъра да не заби пак ? Не мога се кънектна но гледам че е ъп....

П.С. Мекета ще те потърся в игра, за 1 спел.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #623 -: Март 06, 2008, 04:12:12 pm »
ГМс.... Начи... Цепелините забиват отново... (забих ама се оправих) А порталчетата ги нема... Може ли да се направи нещо по въпроса ?

Hefest

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #624 -: Март 07, 2008, 07:51:33 pm »
Искам да попитам, защо като вляза в играта и тръгна да си влизам в акаунта ми изписва следното:

EVO WOW Server v2.3.3 is Full
Position in queue: ??? (сега съм 30)
Estimated time: 20 min

Това ми се случа за 2-3 път вече, а по принцип е имало и повече хора онлайн преди, и съм усявал да влзя. Откъде идва проблема? Моля някой да кажа, благодаря предварително.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Въпроси.
« Отговор #625 -: Март 07, 2008, 09:17:41 pm »
И друг път се е случвало така.Няма какво да направим ние освен да проявим търпение и да чакаме да го оправят,но като се има предвит кой ден от седмицата е днес най-вероятно ще почакаме до утре. :cap:
Защо да чакаме да се оправи?Пише,че трябва да изчакаш еди колко си минути и те вкарва.Пусни си филм и остави да минат 30 минути.Ще се е оправило.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Въпроси.
« Отговор #626 -: Март 08, 2008, 12:26:00 am »
Имам въпрос относно едно от правилата на сървъра,което гласи,че не е позволено да се бие играч,когато той бие creep.Защо не е позволено?Ако съм 66-ти level примерно и има един 70-ти level,който бие creep и искам да го убия,но не мога трябва да се възползвам от отслабеният му life,за да го победя.Или ако се бия срещу двама наведнъж.Ако единия го бие creep и другия играч бие мен.Случайно убивам единия и другия,който го бие creep ме бие с магии без спиране и искам да го убия,но не мога заради това правило.Не мисля,че това е честно,защото ако искам мога да навъртя цяла орда от creeps да ме гонят и бият и никой играч няма да има право да ме бие.

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Въпроси.
« Отговор #627 -: Март 08, 2008, 12:29:48 am »
Имам въпрос относно едно от правилата на сървъра,което гласи,че не е позволено да се бие играч,когато той бие creep.Защо не е позволено?Ако съм 66-ти level примерно и има един 70-ти level,който бие creep и искам да го убия,но не мога трябва да се възползвам от отслабеният му life,за да го победя.Или ако се бия срещу двама наведнъж.Ако единия го бие creep и другия играч бие мен.Случайно убивам единия и другия,който го бие creep ме бие с магии без спиране и искам да го убия,но не мога заради това правило.Не мисля,че това е честно,защото ако искам мога да навъртя цяла орда от creeps да ме гонят и бият и никой играч няма да има право да ме бие.
Е, много ясно, че ако някой те бие имаш правото да го атакуваш... наговори пълни глупости, сакаш говоря със 166... "Крадат ми колата! -Я вижте, щом са няколко се обърнете към отдела за организирана престъпност!"

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #628 -: Март 08, 2008, 01:44:17 am »
Направил съм го с цел. Ако ти биеш същество което си търсил цял ден примерно и мине някой те килне и ти проваля куеста. И отново трябва да бъхтиш път до съществото и представи си че те е изчакал и пак те убие. И почват караници, заплахи и прочие...Мисля, че не е приятно и е загуба на време.
« Последна редакция: Март 08, 2008, 01:46:07 am от MeKeTa »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #629 -: Март 08, 2008, 11:42:10 am »
Чо то тва е тръпката на играта. Просто тва е ПвП сървър.... и като такъв не би трябвало да има такова правило.