Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256834 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #435 -: Октомври 16, 2007, 12:49:29 pm »
Значи де-пачнах играта ама немога намеря пач от 2.0.0 до 2.0.3 за да мога да подкарам тоя на ево... Тука го няма та ако може линк спешно... Та има ли някой да даде линк или.... Пише че неможе се пачне играта щото съм бил на версия 2.0.0.6ххх а пача е от 2.0.3 до 2.0.6 ... Така че спешно ако може.... Или да е дърпам от t.alein.org .... 2 дена ще се сваля ама...
« Последна редакция: Октомври 16, 2007, 02:16:01 pm от ShadowEyeS »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #436 -: Октомври 16, 2007, 02:17:36 pm »
Значи де-пачнах играта ама немога намеря пач от 2.0.0 до 2.0.3 за да мога да подкарам тоя на ево... Тука го няма та ако може линк спешно... Та има ли някой да даде линк или.... Пише че неможе се пачне играта щото съм бил на версия 2.0.0.6ххх а пача е от 2.0.3 до 2.0.6 ... Така че спешно ако може.... Или да е дърпам от t.alein.org .... 2 дена ще се сваля ама...
2.0.0 до 2.0.3 такъв пач няма.

Следвай инструкциите в тази тема.

http://forum.evo.bg/index.php?topic=10799.0
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #437 -: Октомври 16, 2007, 02:23:35 pm »
Точно това правя.... Не знам има или няма ето ..... Тва излиза при стартирането още на първия пач.... Ся ще ви дам линк аз да сложите пача 2.0.1-2.0.3 за хора дето имат моя проблем.... Аз свалих тоя пач и почна да пачва току що.... Ето линк http://ftp.headoff.com/GamePatches/WorldOfWarCraft/wow-2.0.1-to-2.0.3-enus-patch.exe
« Последна редакция: Октомври 16, 2007, 02:29:42 pm от ShadowEyeS »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #438 -: Октомври 17, 2007, 10:59:25 am »
Еми няма да е зле да си инсталираш и Burning Crusade версията преди да започнеш с patches
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #439 -: Октомври 17, 2007, 11:14:12 am »
Е аз съм с нея  :blink: Иначе ко търся в аутленд....

MorbidDawn

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #440 -: Октомври 17, 2007, 11:41:38 am »
И аз имам едно въпросче -> резет на сървара няма ли да има скоро време?
Много герои 70 левели с Т6 и разни такива итеми пък куестите за медалиона не работеха нито 2.1.3 нито 2.2.2 но както и да е...
едно резетче добре ще доиде и без ГМ евент или портни на там портни на тука вече щом всичко горе доло работи си земат медалиона (нали вече повечето го имат) и така нататак ще си играят.Един качествен старт на ново е чудесна идея  :up:

P.S. и да не чувам детски плач и скърцане на беберони от сорта:
-ма на ние сега дигнахме резет ще има -> ми за другите играчи незнам ама аз имам 2 героя 70 лвл един, 50 един, 30 (да не изтърва някои) 2 15 лвл и 2 на по 5 лвл (наскоро си ги направих) => щом аз дето съм пълен ламер,NOOB или както искате го наречете имам толкова много герои на приличен левел мисля че вдигането на лвл трябва да е наи малкия проблем
-глеи кви итеми имам къв резет и тем подобни ->еми реално погледнато всички 70 левели имат Т6 и яки оръжия
ЕДНО НОВО НАЧАЛО ЩЕ Е ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ :excl:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #441 -: Октомври 17, 2007, 01:26:55 pm »
Ще е добре за теб... Поечето няма са съгласни... Като не ти е проблем левела мене не ми се минаат още 10000 пъти зоните от 1ви до 58... ПИСНА МИ! Сори аз ви каам че ще е супер тъпотия.. Нали за тва са сетовете за да се имат.... Ама много тъпо изказване беше тва с сетовете... Аз го нямам и си го търся от ного време... Ама ще го намера .... КО ся се съберат 20 героя с по т6 и рес секи път щом стане така... Тва е тотално тъпа идея.... Според мен... Не се обиждай но просто ако ме пуснат 58 левел с прилични итеми съм готов да играя ама пак началните зони СТИГА!

MorbidDawn

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #442 -: Октомври 17, 2007, 01:48:20 pm »
добре ти откаде имаш т6 а?
като дори нямаш медалиона.Аз лично евент за итемче като награда или някакав др вид одавна не съм виждал.А като се замислиш тия хора дето сега ИГРАЯТ ДА СТАНАТ 70 Левел може и да не видат.
целта на реса е да махнат тея дето ГМ им дигна левелите и половината итеми им са от евенти и босове на арената .........

като и да е тва беше само идея (щтях да пиша мн но няма кво да ви обеждавам, само да се ...хабя  )... както казах аз съм ламер NOOB или квото и да е там

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #443 -: Октомври 17, 2007, 01:50:17 pm »
Reset ще има, но след време ще пусна анкета и ако повечето играчи са съгласни, ще го направя. Точка по спора ви!
 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #444 -: Октомври 17, 2007, 01:50:25 pm »
Не съм казал че си ламер нууб или такиа работи.... Казвам че нямам т6 сет.... липсват ми 2 части дето не мога ги намера по причината че постоянно като отидем в БТ например някой ми ги зима....

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #445 -: Октомври 18, 2007, 10:04:56 am »
На мен пък ми мирише че няма да има такова животно като ресет!
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re: Въпроси.
« Отговор #446 -: Октомври 18, 2007, 10:33:46 am »
ацц-то ми нещо се бъгна докато седях на цепелина ми даде ерор изхварли ме от играта после кат пробвам да вляза не мога unable to connect реснах компа пак не стаа ацц:shadowflare ако може някои да погледне ? :confused:

DarthWarlock

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #447 -: Октомври 20, 2007, 04:29:48 pm »
На мен пък ми мирише че няма да има такова животно като ресет!
:bigarmhug:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Въпроси.
« Отговор #448 -: Октомври 20, 2007, 05:29:40 pm »
Не знам дали това е въпрос,но можете ли да оправите всички огради в Razorfen Kraul да могат да се разрушат?

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Въпроси.
« Отговор #449 -: Октомври 22, 2007, 09:32:37 pm »
Такаммммм,сега какъв е проблема които имам явно не само аз.От 2 дена се опитвам да влизам в сървара и не ме пуска , стига до " Retrieving character list "  и край.Вчера номера мина явно след многобройни опити влязох.Моля ви ако нещо може да се направи "направете го" ще съм ви благодарен а си мисля че и не само аз. :freak: :freak: :freak:
Uno Sanctum