Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256774 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #405 -: Октомври 05, 2007, 09:17:46 pm »
Ти като искаш игнорирай и си играй сам. Някой път из тези на които съм помогнал излизат свестни и оценяват това вместо да продължават да искат още... Както и да е де, пост-а беше тъп, това си зависи от мен изцяло... просто ми дойде до гуша... а и GM-овете не са длъжни на такова нещо...
Няма значение ... просто мнение изказвах.  :-?

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #406 -: Октомври 05, 2007, 09:23:40 pm »
Мнение във въпроси ? Аз затова казах че помагам на когото сметна за добре ако се окаже печен тип  :cool: ! Напоследък има мн орда нови дето са готини и може говориш с тях без постоянно да ти мрънкат на главата... Дори исках да помогна на 1 но той ми отказа като каза че ще му е по кеф ако сам се опрай в началото  :-)  И то си е така де...

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #407 -: Октомври 05, 2007, 10:55:50 pm »
Скоро смятате ли да оправите куеста за медальона за Black Temple или да махнете нуждата от медальон за да се влиза, за да можем да влизаме сами а не да мрънкаме на ГМ-та да ни телепортират..?  :confused:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #408 -: Октомври 06, 2007, 10:08:17 am »
Значи не веднъж е изниквал този въпрос.... Може ли да намалите времето за спаун на мобовете и същевременно да увеличете броя на спаун на дадени мобове..... Например Ragged Owlbeast и Raging Owlbeast във Winterspring, има макс 4 5 моба а иска 15 за даден куест..... +тва не винаги мога запомна кой моб на кое място е..... Е това няма да е проблем ако мобовете не се спаунват на 30 минути (аз поне толкова ги чакам) а ми през 5 10 минути.....

Неактивен NMP

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: -8
  • "MI PRO MI PWN !"
Re: Въпроси.
« Отговор #409 -: Октомври 07, 2007, 04:57:15 pm »
Hey! :cap:Вчера започнах да играя с blood elf mage.Но днес като влязох и поиграх малко гардовете в Fairbreeze Village започнаха да ме бият.Надявам се бързо да оправите проблема. :****happens:
IM VURTNE! FFS

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #410 -: Октомври 08, 2007, 09:27:28 pm »
Значи свалям първия пач ама...... ГРЕШКА! Неможе да го отвори....  :-?  :evilmad:  :-?  :evilmad: Искам да играя ама не стаа...... Ко може некво линкче към другаде...

Неактивен zarkovska

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: -1
Re: Въпроси.
« Отговор #411 -: Октомври 08, 2007, 09:39:56 pm »
 Искам да попитам нещо. В realmlist файла трябва ли да изтрием другите редове и да оставим само realmist wow.evo.bg.? Или да ги оставим всичките?

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #412 -: Октомври 08, 2007, 09:40:46 pm »
Значи свалям първия пач ама...... ГРЕШКА! Неможе да го отвори....  :-?  :evilmad:  :-?  :evilmad: Искам да играя ама не стаа...... Ко може некво линкче към другаде...
В сайта ги има както и тук във форума. Провери дали спазваш последователността на пачовете, да не сийдваш някъде играта си. Ако проблема ти продължи пиши.


Искам да попитам нещо. В realmlist файла трябва ли да изтрием другите редове и да оставим само realmist wow.evo.bg.? Или да ги оставим всичките?

Изтриваш всичко и оставяш само set realmlist wow.evo.bg

« Последна редакция: Октомври 08, 2007, 09:43:22 pm от MeKeTa »

Неактивен zarkovska

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: -1
Re: Въпроси.
« Отговор #413 -: Октомври 08, 2007, 10:01:01 pm »
 Значи направих всичко както ми каза, но не става. Привъвеждането на акаунта и паролата ми казва, че е грешна. При предишния ъпдейт имах същите проблеми. Тогава изтеглих отново играта готова ъпгрейдванал Може ли сега да я пуснете отново в тракера в новия вариант. Аз ще я изтегля и ще я сийдвам

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #414 -: Октомври 08, 2007, 10:10:38 pm »
Значи направих всичко както ми каза, но не става. Привъвеждането на акаунта и паролата ми казва, че е грешна. При предишния ъпдейт имах същите проблеми. Тогава изтеглих отново играта готова ъпгрейдванал Може ли сега да я пуснете отново в тракера в новия вариант. Аз ще я изтегля и ще я сийдвам

Направи една снимка точко какво ти изписва. След като твърдиш, че в realmlist.wtf има само set realmlist wow.evo.bg и нищо друго!. Стартирай играта от WoW.exe само.

Неактивен zarkovska

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: -1
Re: Въпроси.
« Отговор #415 -: Октомври 08, 2007, 10:15:08 pm »
 Извинявам се. Грешката е моя. Изпуснал съм една буква. Вместо "realmlist" съм написал "realmist". Съжалявам, че ви занимавах с моите глупости. :). Сега всичко е ОК!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #416 -: Октомври 09, 2007, 11:37:12 am »
Значи свалям първия пач ама...... ГРЕШКА! Неможе да го отвори....  :-?  :evilmad:  :-?  :evilmad: Искам да играя ама не стаа...... Ко може некво линкче към другаде...
В сайта ги има както и тук във форума. Провери дали спазваш последователността на пачовете, да не сийдваш някъде играта си. Ако проблема ти продължи пиши.


Не сиидвам никъде... Знам как се слагат пачове не съм индианец..... Ето и снимка да видите ! Не знам как до ся си слагах пачове и точно на тоя заби! Та кажете ко да напрая че не ми се зарязват тия герои! Това се получава при стартирането на пача!
« Последна редакция: Октомври 09, 2007, 11:38:56 am от ShadowEyeS »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #417 -: Октомври 09, 2007, 11:40:37 am »
Значи свалям първия пач ама...... ГРЕШКА! Неможе да го отвори....  :-?  :evilmad:  :-?  :evilmad: Искам да играя ама не стаа...... Ко може некво линкче към другаде...
В сайта ги има както и тук във форума. Провери дали спазваш последователността на пачовете, да не сийдваш някъде играта си. Ако проблема ти продължи пиши.


Не сиидвам никъде... Знам как се слагат пачове не съм индианец..... Ето и снимка да видите ! Не знам как до ся си слагах пачове и точно на тоя заби! Та кажете ко да напрая че не ми се зарязват тия герои! Това се получава при стартирането на пача!

Направи си чиста инсталация и ще стане, нещо си променял което не знам или ти не помниш.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #418 -: Октомври 09, 2007, 11:50:37 am »
Трябва да трия и на нова да инстал ? Или да си нулирам пачовете ?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #419 -: Октомври 09, 2007, 12:52:32 pm »
Трябва да трия и на нова да инстал ? Или да си нулирам пачовете ?

Пробвай да нулираш пачовете, ако не стане реинстал играта.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database