Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256922 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

thuglife

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #390 -: Септември 28, 2007, 03:20:55 pm »
От къде мога да изтегля отново па4овете???

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #391 -: Септември 28, 2007, 03:45:09 pm »
От къде мога да изтегля отново па4овете???

How To Play

thuglife

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #392 -: Септември 29, 2007, 02:24:32 pm »
Все още не мога да играя!!!Незнам от какво е, но зарежда и стигам до "Success" и не иска да ме вкара в сървъра!!!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #393 -: Септември 29, 2007, 02:38:27 pm »
Или няма сървър.... Или нешо си сгафил... или натисни ентер и щи излене лист с сървари деот има само 1 сървър и го избираш даваш ок и ако не стане.... Ми нямаш късмет пич проай да цъкаш Lineage или Guild Wars  :wink: !

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Въпроси.
« Отговор #394 -: Септември 29, 2007, 06:18:02 pm »
Не е проблем да ви го направя. Направих го така, защото преди постоянно се драчехте и някои хора 'изгоряха' от това. Говоря за враждата между двете фракции. Ще ви го оправя де...

 :clover:

и  :woot: в крайна сметка ще го правиш ли :D
;o

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #395 -: Септември 29, 2007, 07:34:24 pm »
Не е проблем да ви го направя. Направих го така, защото преди постоянно се драчехте и някои хора 'изгоряха' от това. Говоря за враждата между двете фракции. Ще ви го оправя де...

 :clover:

и  :woot: в крайна сметка ще го правиш ли :D

И в крайна сметка да. Не ми давай зор :)

 :clover:

bobonz

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #396 -: Септември 30, 2007, 07:38:03 pm »
Аз съм начинаещ в тазаи игра ся съм си напраел таурен Warrior и нз на кжо да го развивам до колкото разбрах те са дефанзивен и офанзивен режим кажете на кое от двете да го развивам и кои магий или там квото е да тренирам и да дигам 6те сам ви мн благодарен :wink:

Treak

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #397 -: Октомври 01, 2007, 12:30:59 pm »
Абе някакъв проблем със сървара ли има защтото днес не мога да вляза изписва ми "Unable to connect" проверих си нета не е от там и се чудя дали и другите не могат да влизат ? + това не ми отваря и страницата  :no:

Неактивен u4eni4kata

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
Re: Въпроси.
« Отговор #398 -: Октомври 01, 2007, 12:56:48 pm »
И при мен е така,явно има проблем,дано не е много сериозен и да го отстранят бързо.

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re: Въпроси.
« Отговор #399 -: Октомври 01, 2007, 05:57:49 pm »
сори че пиша тука но не искам да правя тема заради това значи героя ми нещо зацепва на цепелина и само патува не мога да сляза ще можели някои ГМ да го телепортне в ъндърсити пиша се блинк 10х предварително

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #400 -: Октомври 02, 2007, 06:40:37 am »
Blink, готов си, извинявай за закъснението, сега виждам.

Неактивен rocker

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
Re: Въпроси.
« Отговор #401 -: Октомври 04, 2007, 10:32:28 am »
 :doh: :doh: :doh:  Лелее много сам зле.. без да искам си изхвърлих  чантите ..  :no: :sad: :sad: Ако може  GM  по някакав начин да ми помогне ....????  :confused:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #402 -: Октомври 04, 2007, 01:00:33 pm »
:doh: :doh: :doh:  Лелее много сам зле.. без да искам си изхвърлих  чантите ..  :no: :sad: :sad: Ако може  GM  по някакав начин да ми помогне ....????  :confused:

Няма как  :no: , но за няколко голд можеш от всеки град да си закупиш.

 :clover:

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #403 -: Октомври 05, 2007, 08:17:05 pm »
Добре, наречете ме баба, клюкарка, ученичка... каквото ви скимне, но ми писна да търпя непрестанно муфтене ! Опитвам се да играя, да свърша това - онова, но 90% от времето съм зает да се обяснявам на други играчи. Не се смятам за такъв принц... и не Игнорирам почти никой... само в крайни случаи, когато наистина съм се видял в нужда. Така, знам че мога сам да предотвратя това муфтене със споменатия Игнор, но също така, след това още 10 човека ще ми пишат за пари/ предмети/ помощ и т.н. Не съм и едниствения потърпевш, това е пределно ясно. Почти всички активни 70 ниво играчи стават свидетели на подобни истории. Пример: идва един 17 лвл играч и почна да иска пари... от мен - дадох му предостатъчно за неговото ниво, но недоумях толкова малко ли му се видяха 50 злато, че почна да иска и от другите (бяхме се понасъбрали 70тки, защото атаките над Стормуинд станаха ежедневие... след като guard - овете пускат по 4-5 злато) Друг "нещастен случай" беще когато един от хората с които играя тук си беше направил нов герой и реши да се бъзикне по този начин с мен, реагирах остро и ми стана истински гадно като разбрах на кой всъщност съм говорил... Разбирам, че Ви е един вид непосилно да промените нещо, но ... се питах дали може да се въведе нещо като затвор или друга санкция... мисля , че 2-3 "опарили се" би били достатъчни и за останалите да си вземат акъл...
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 08:25:37 pm от Snatch »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #404 -: Октомври 05, 2007, 08:55:56 pm »
Според мен не е нужно такова нешо.... Първо кво прайш ами или игнор или отказваш твърдо и ако настояват пак игнор..... Другото възможно нешо е постоянно да им угаждаш и понеже на мене ми писна и веднъж заради героя Niksanchu ми преляха нервите и от там на сетне помагам на когото сметна за добре и лично по мое желание........
Та за никсанчу, е извини ме ама да ти дам 150 голд и да ги профукаш за точно 2 часа и да искаш още 200 ееее не съм банка извиняай..... Както и да е той вече не играе с тоя герой....

Аз кво напрайх, ами игнор и после и да ми се моли няма го погледна (смисал ако влене с др герой)!