Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 257013 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

thuglife

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #360 -: Септември 21, 2007, 02:33:38 am »

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. //MeKeTa
« Последна редакция: Септември 21, 2007, 02:02:40 pm от MeKeTa »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #361 -: Септември 21, 2007, 02:58:18 pm »
първо искам да кажа здравейте на всички понеже това е първият ми пост в сървъра! от доста време стават разни промяни/ъпдейти по сървъра и всеки път става все по-зле и по-зле. вчера вечерта сървъра претърпя пак някаква промяна след която ми изчезнаха ( не само на мене) 2 левела за които бях играл цял ден и около 10 злато и итемите които си бях намерил за играта през това време....много ми се ще да знам дали ще ми се възвърнат загубите (не само на мене) и кога ще се радваме пак на един хубав стабилен сървър, какъвто беше когато започнах да играя...... :no: :down:

И аз искам.... ама моите желания никой не обръща внимание. За тва спрях УоУ и чакам да вида кога най сетне сървъра ще бъде отново такъф какъвто беше когато почнах игра. (същност малко след това) . Беше си наред сичко и Коколино си беше там (макар че като станах 25 и той спря играта за около 2 месеца). Ама това са направили това ще си остане......... Ще чакам да дойдат хубави дни както за сървъра така и за играчите............

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #362 -: Септември 21, 2007, 08:40:40 pm »
Коефициент на полезност във форума. Колкото повече имаш, значи, че си полезен, ако ти е отрицателен, значи че се чудиш с какво да си губиш времето и пишеш тъпотии. ;)

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Въпроси.
« Отговор #363 -: Септември 21, 2007, 09:03:28 pm »
Може ли да попитам защо в последно време никой не обръща внимание на сървара ? Разбирам ако сте заети но виждам как всеки ден докато играя хора напускат сървъра пред очите ми..просто незнам бъгнати куестове,мобове,напоследък и колби немогат да се пият (поне аз немога) ,когато дигнеш лвл някой път вместо да ти дигне статсовете ги сваля и още...И поне като нямате време си назначете нови ГМ-и.. :)
;o

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #364 -: Септември 22, 2007, 09:16:52 am »
За жалост наистина става така ... Преди хората се псуваха главно ... (не че това е много добре), но е по - добре от сегашните непрестанни оплаквания. Имам предложение за анкета, нейната цел да бъде - придържането към сегашния вид на сървъра или престройка, както той беше преди най - новите ъпдейти. Незнам доколко имате възможност да направите престройка в случая, но ако е възможно смятам, че тази Анкета би помогнала на сървъра, ако мога така да се изкажа... Така бихме могли да видим мнението на играчите и оттам да разберем техните предпочитания... поне на тези, които посещават форума. Надявам се това да е от помощ аз и в двата случая оставам, но ако имах избор бих избрал първия т.е. преди реформите. А и съм забелязал, че проблема с началните мобове продължава да съществува... бих помогнал за тестването им, ако има такава нужда, защото всекидневно по 3-4 пъти чувам "Е***И тъпотията, как може да се играе тука, като началните мобове ти пръскат г**а" и неща от сорта и това значи, че сървъра губи вместо да напредва ...  :confused:
« Последна редакция: Септември 22, 2007, 09:19:16 am от Snatch »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #365 -: Септември 22, 2007, 12:01:16 pm »
Анкета ще е добре да се направи. Вярвам че сички ще се съгласят с твоето мнение. Поради тези бъгове спрях да играя но всеки път следя кога ще се опраят. Химик съм (роуг) а не мога да си ползвам колбите за връщане на кръф..... Чудя се кога ли слънцето отново ще огрее този сървър... И дали изобщо може  :confused: .

Колкото до кармата...... Тва е по - скоро мнението на хората за теб, а не колко си полезен или не си.....

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #366 -: Септември 22, 2007, 12:33:11 pm »
Сървъра е в процес на развитие. Ако излезе нова версия в официалния сайт на проекта, веднага ъпдейтваме. Докато не излезе версия със стабилно ядро и едно 90% от нещата да работят, ще е така. Мога да оправям гадините за силата им, но в сървъра има близо 30 000 същества и мислите ли , че знам на кое колко 'dmg' му се полага. Затова е направен раздела 'Bug Tracker' за да пишете за проблеми и ние да търсим решение на тези проблеми. Не като вляза в игра и 40 играча накуп да ми се оплаквате ( не мога да обарна едновременно на всички внимание ) Животните за които ми беше споменато съм ги оправил. За останалите пишете в 'Bug Tracker' за да оправя и тях.

 :clover:

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Въпроси.
« Отговор #367 -: Септември 23, 2007, 02:49:07 pm »
А защо сте сложили ограниченията за Хорд и Алианс? Смисъл нито могат да си пишат,да са в парти немогат,неможе да си пращат по пощата нито нищо.Знам,че в Близзард е така но там са по 500+ човека в един реалм и наистина няма нужда,но тук са средно около 50-60 човека и може би е нужно да ходят по инсове заедно ,да търгуват заедно и т.н  :sleeping:
;o

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #368 -: Септември 23, 2007, 02:59:22 pm »
Както казах, можете да си пишете в каналите.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #369 -: Септември 23, 2007, 04:12:51 pm »
Едно писане с него и без него........... Въпроса е че се орязват доста от играчите които имат френдове от срещуположната фракция.  :confused: . +тва РП сървърите на близзард също може алианс и орда в парти..... просто не могат да пишат на уиспър... сичку друго е позволено.

cazsper

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #370 -: Септември 25, 2007, 02:40:15 am »
мм...гледам че темата е на име въпроси пък не искам да права нова тема щот нз тва дето ми се случва на мен бъг ли е,кво е...та значи куеста ми е да намеря Great Bear Spirit и той да ме научи на мъдроста за мечката бля бля бля...намирам го и като му дам да говори с мен той друго освен GREETINGS не казва... :evilmad:

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Въпроси.
« Отговор #371 -: Септември 25, 2007, 04:24:13 pm »
защо като изтеглих новия ъпдейт немога да вляза в сървара ?и не не е от реалма .И айде плс опрайте там сървара да поддържа този пач или нещо от сортаа ,че ми се играе пък немога :@
« Последна редакция: Септември 25, 2007, 05:00:36 pm от Wild HoG »
;o

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #372 -: Септември 25, 2007, 05:21:32 pm »
защо като изтеглих новия ъпдейт немога да вляза в сървара ?и не не е от реалма .И айде плс опрайте там сървара да поддържа този пач или нещо от сортаа ,че ми се играе пък немога :@

Няма да се смени скоро версията на играта ( поне докато не излезе нова версия на ядрото която да е за 2.2 ). Най-добре си депачни играта до 2.1.3, за да може да играеш при нас. Ако не знаеш как, най-лесно ще ти е да си я преинсталираш и да слагаш пачовете до 2.1.3.

 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #373 -: Септември 25, 2007, 06:06:05 pm »
Ам аз бях създал тема за де-пач.... Ся ще намера линка... http://forum.evo.bg/index.php?topic=11578.0 ... И най-добре е направете Важна тема за да не се губи.... а да е на пръв поглед...
« Последна редакция: Септември 25, 2007, 06:10:51 pm от ShadowEyeS »

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Въпроси.
« Отговор #374 -: Септември 25, 2007, 07:02:41 pm »
Да мерси за хелпа :D
;o