Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256947 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #345 -: Септември 15, 2007, 01:44:33 pm »
Проверих в тотбот и алакхазам. Арена Мастар пада единствено от съндъка...... тъй че май ше треа се върне. Ако не ми вярвате проверете и вие.


Послепис: Аз обаче ще си стачкувам относно http://forum.evo.bg/index.php?topic=12005.0 и по точно този отговор .

Или тотално ще се премахне или ще се аддне и към орда защото алианс си го имат даже и след ъпдейта по думите на Дол понеже той го показа от хонор шопа преди 1 минута. Може би само на мене ми пречи, ама това си е чиста дискриминация. И без друго алиансите имат достатъчно облаги. Никога ордата е нямало нещо хубаво което да използва. Защо алианс трябва да получава не заслужени айтеми а ордата не ? Като е така не може ли направо да махнете соулбонд, та да си мятаме ей така куест итемите?!? Защо изобщо да затруднявате алианс като им ги слагате в шопа, направо раздайте им итеми направо на 1ви левел да са с 10к кръф още от началото.

Повтарям това беше послепис! Главното беше за арена мастъра.
« Последна редакция: Септември 15, 2007, 02:13:52 pm от ShadowEyeS »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #346 -: Септември 15, 2007, 04:52:32 pm »
Няма такоа нещо

П.С. Моля отговорете на предния ми пост.
« Последна редакция: Септември 15, 2007, 07:55:06 pm от ShadowEyeS »

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #347 -: Септември 15, 2007, 08:57:28 pm »
Ами наистина в повечето случеи алианса имат повече блага отколкото ордата.....би било добре или и двити да имат блага или и двете да нямат....

nsviper

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #348 -: Септември 16, 2007, 04:29:33 pm »
Аа правя си герой и вълци от 2-3 левел ми правят по 180ДМГ????Няма ли някой да го оправи..?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #349 -: Септември 17, 2007, 10:53:01 am »
Аа правя си герой и вълци от 2-3 левел ми правят по 180ДМГ????Няма ли някой да го оправи..?

Още ли е така?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

nsviper

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #350 -: Септември 17, 2007, 12:19:13 pm »
да още е така!!!!  :evilmad:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #351 -: Септември 17, 2007, 01:10:34 pm »
Аа правя си герой и вълци от 2-3 левел ми правят по 180ДМГ????Няма ли някой да го оправи..?

За кои вълци става дума ?

п.п.: Ако става дума за Young wolf [2] левел, са оправени. Бях ги забравил извинете ме.

:clover:
« Последна редакция: Септември 17, 2007, 01:13:29 pm от MeKeTa »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #352 -: Септември 17, 2007, 07:14:26 pm »
Тук във въпросите ще пиша бъгове и проблеми, открити от играчи, не ми се правят много теми

Вълците 1 и 2 lvl правят много dmg, не само Young Woof, а тези около стартовата зона на хората също, може би целия клас wolf , не знам.

На Хънтър като се научат Crossbow & Bow в спеловете няма Shoot Bow и Shoot Crossbow, така че не могат да се ползват

Гардовете отното не могат да се ползват да показват кое къде се намира.

ново - може би има проблем с ученето на алхимия по-високо ниво, ще проверя
« Последна редакция: Септември 18, 2007, 06:50:33 pm от pres »

Treak

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #353 -: Септември 18, 2007, 11:57:07 am »
На Хънтър като се научат Crossbow & Bow в спеловете няма Shoot Bow и Shoot Crossbow, така че не могат да се ползват
Това въжи и за лариори-те

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #354 -: Септември 18, 2007, 04:58:17 pm »
Тук във въпросите ще пиша бъгове и проблеми, открити от играчи, не ми се правят много теми

Вълците 1 и 2 lvl правят много dmg, не само Young Woof, а тези около стартовата зона на хората също, може би целия клас woof , не знам.

На Хънтър като се научат Crossbow & Bow в спеловете няма Shoot Bow и Shoot Crossbow, така че не могат да се ползват

Гардовете отното не могат да се ползват да показват кое къде се намира.

ново - може би има проблем с ученето на алхимия по-високо ниво, ще проверя

Еми то Young Wolf (така се пише) е в стартовата зона на хората. Не със всички вълци е бъгнато. За алхимията - не може би, а има след 225.... Поне това забелязах аз.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #355 -: Септември 18, 2007, 08:38:07 pm »
Бих ви помолил за едно, ако е възможно - премахването на "забраната" на чата. Съгласен съм да няма поща, трейд, парти и т.н. , но мисля, че чата е малко попрекалено. Всякаква забрана между фракции става, ама това е един вид забрана от играч към играч. Имам доста приятели от Ордата (в моя случай) и не мога да си кажа дума с тях, "Looking for Group" чата не е подходящт за този вид приказки ...

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #356 -: Септември 18, 2007, 08:44:56 pm »
В каналите не можете ли да си пишете ? Влизате в някакъв произволен канал и готово ;)

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Въпроси.
« Отговор #357 -: Септември 19, 2007, 12:03:55 am »
Не мога да разбера... щом има начин да си говорим, защо изобщо да се затрудняваме с правенето на канали? Наложително ли е да правим цигански мурафети да избегнем забраната в чата?

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #358 -: Септември 19, 2007, 02:11:20 pm »
Хахахаха........ Наистина оправете си канала. Се пак..... Добре е че стана разделен ама........

Неактивен BlackKnight

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -1
  • DND
  • ISP: bulsatcom
  • Side: For The Horde
Re: Въпроси.
« Отговор #359 -: Септември 19, 2007, 04:48:45 pm »
първо искам да кажа здравейте на всички понеже това е първият ми пост в сървъра! от доста време стават разни промяни/ъпдейти по сървъра и всеки път става все по-зле и по-зле. вчера вечерта сървъра претърпя пак някаква промяна след която ми изчезнаха ( не само на мене) 2 левела за които бях играл цял ден и около 10 злато и итемите които си бях намерил за играта през това време....много ми се ще да знам дали ще ми се възвърнат загубите (не само на мене) и кога ще се радваме пак на един хубав стабилен сървър, какъвто беше когато започнах да играя...... :no: :down: