Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256989 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

DqVoLcHo

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #210 -: Юли 17, 2007, 12:12:49 pm »
Защо във момента няма сървър  :confused:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #211 -: Юли 17, 2007, 12:13:19 pm »
Въпросче? Мекета, alien :
Разбрахте ли от къде идва проблема с точките за живот на гадините и тези на героите. Честно пробвах 10-15 сървъра и само при вас е така. Гадините имат доста повече живот а героите(на играчите) доста по малко) ?!?

Настройват се,но не ми остава време да се заема с тях.Не знам ако променя нещо дали няма друго да "изгърми".

 :clover:

Smiley

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #212 -: Юли 17, 2007, 12:32:17 pm »
Поне за играчите може да измислите нещо, сорръ че те занимвам с глупости. Войн  с 6000 живот е смешно. А бившият ми хънтер тук Моонфана, събирах с таланти за +15% и всичко най-добри итеми които можеха се съберат и разни мании от елексири, храни  и бъфове на приеста = 9000(без никакви бъфове=6600). В близард по зле облечен от моя хънтер без никакви бъфове прави 11 000.
За да не променяш нищо в ядрото, може само да пуснеш някакъв автоматичен бъф (може и да не автоматичен) подобен на този на приеста ( ако искаш погледни го, той се саморегулира от нивото на играча и добавя съответни точки за живот) с който поне да се изравнят малко тези показатели. Това е само идея, изобщо не най-доброто решение което мога да измисля. По доброто решение е да науча кое как изглежда в таблиците и да ти кажа кое да промениш ма затова ще ми трябват  10-на книги които сега нямам време да чета  :freak:   
« Последна редакция: Юли 17, 2007, 12:38:46 pm от Smiley »

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Re: Въпроси.
« Отговор #213 -: Юли 17, 2007, 12:50:10 pm »
Моля някой може ли да каже какво става сас сервера логвам се ама не ми вади героичетата  :confused:  нещо ресет ли ще има или ???
А искам да питам проблем ли е ако два компа са сас едно и сащо ип защото вав нас имам два компа и единия ми е ротер на др.Тва проблем ли е ???Мисля че в правилата пишеше нещо за това и че трябва да се обадя ако правилно сам разбрал и трябва да саобщя нека някои да каже на кого да саобщя и да се разберем ако е проблем това.
мерси за ислушването  :wink:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #214 -: Юли 17, 2007, 04:06:53 pm »
Моля някой може ли да каже какво става сас сервера логвам се ама не ми вади героичетата  :confused:  нещо ресет ли ще има или ???
А искам да питам проблем ли е ако два компа са сас едно и сащо ип защото вав нас имам два компа и единия ми е ротер на др.Тва проблем ли е ???Мисля че в правилата пишеше нещо за това и че трябва да се обадя ако правилно сам разбрал и трябва да саобщя нека някои да каже на кого да саобщя и да се разберем ако е проблем това.
мерси за ислушването  :wink:

Не е проблем.Ако само ти влизаш.Но ако има и друг играч и ако сгафи и двамата го отнасяте.Така че всичко зависи от вас :)

 :clover:

Поне за играчите може да измислите нещо, сорръ че те занимвам с глупости. Войн  с 6000 живот е смешно. А бившият ми хънтер тук Моонфана, събирах с таланти за +15% и всичко най-добри итеми които можеха се съберат и разни мании от елексири, храни  и бъфове на приеста = 9000(без никакви бъфове=6600). В близард по зле облечен от моя хънтер без никакви бъфове прави 11 000.
За да не променяш нищо в ядрото, може само да пуснеш някакъв автоматичен бъф (може и да не автоматичен) подобен на този на приеста ( ако искаш погледни го, той се саморегулира от нивото на играча и добавя съответни точки за живот) с който поне да се изравнят малко тези показатели. Това е само идея, изобщо не най-доброто решение което мога да измисля. По доброто решение е да науча кое как изглежда в таблиците и да ти кажа кое да промениш ма затова ще ми трябват  10-на книги които сега нямам време да чета  :freak:   

Мога да експериментирам като увелича кръвта на играчите ако това е проблема.Но не знам ако пипам по магиите дали няма да се развалят някои други неща.Понеже са навързани със спелове,които примерно не трябва да правят голям dmg.Затова ти казах,че нямам много свободно време да седна да се занимавам иначе не е проблем да го променя по наши изисквания целия сървър.Кофти е и до някаде,че след ъпдейт и всичко ще трябва наново да го правя и малко се обесмисля сега да пипам,но пак ти казвам-освободя ли се малко и ще експериментираме няма проблеми.

:clover:

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Re: Въпроси.
« Отговор #215 -: Юли 17, 2007, 04:14:45 pm »
М да има, брат ми но си играем чесничко бавно и славно  :blush:
а не6то за сарвара да кажеш може ли.
А и сори маи са престарах сас личното саобщение  :confused: :redface:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #216 -: Юли 17, 2007, 04:18:59 pm »
М да има, брат ми но си играем чесничко бавно и славно  :blush:
а не6то за сарвара да кажеш може ли.
А и сори маи са престарах сас личното саобщение  :confused: :redface:

Скоро ще е оправено.Щом ви отваря страницата и не можете да се логнете докрай,значи има проблем със сървъра и се отстранява възможно най-скоро.Няма смисъл да пускате въпроси във форума "какво става?","кога ще има сървъра?" и там подобни.  :fun:

 :clover:

DqVoLcHo

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #217 -: Юли 18, 2007, 12:03:40 pm »
Може ли админа да ме премести защотото заседнах между 2 дървета :( Име на Героя : Asyl

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #218 -: Юли 18, 2007, 12:08:58 pm »
Имаш команда ".start" ! Такива премесвания са само когато играта изкарва грешка.

stoeca

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #219 -: Юли 22, 2007, 01:08:43 am »
Така кат гледам не сте ми опраили талантите , но сега имам и друг проблем кат вляза в играта ме дава умрял с пълна мана и крав нема spirit нема труп не мога да се съживя !!!ПОМАГНЕТЕ!!!  :no: :no: :no:

   ПП.Ако нема да ми опраяте героя ми кажете да си тарся друг сървър!!! :confused:

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #220 -: Юли 22, 2007, 07:29:27 am »
Reset-а на талантите ще се оправи с някой следващ ъпдейт (може би даже със следващия), а за това, че си умрял, ми пиши едно съобщение да се разберем кога да влезеш в играта да те съживя.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #221 -: Юли 22, 2007, 08:55:43 pm »
Що ми свършва въздуха в Ъндърсити  :eek:  :eek:  :eek:  :evilmad:  :evilmad:    :blink:  :blink:  :blink:  :no:   :no: ?!?!?!?!?! Тва ама никъде го няма. Първо лошо е за ордата (не може да си земе и даде Куестовете) и лошо за алианса (не може да утрепа Силванас)

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Въпроси.
« Отговор #222 -: Юли 23, 2007, 11:25:55 am »
Що ми свършва въздуха в Ъндърсити  :eek:  :eek:  :eek:  :evilmad:  :evilmad:    :blink:  :blink:  :blink:  :no:   :no: ?!?!?!?!?! Тва ама никъде го няма. Първо лошо е за ордата (не може да си земе и даде Куестовете) и лошо за алианса (не може да утрепа Силванас)
Това е само за The Sewers и е логично да ти свършва въздуха в миризливите канали ;-D също така и един немъртъв не го бърка да седи там, като има утроен Lung Capacity

Искам да питам откъде се взема Rogue skill-a Hemorrhage
« Последна редакция: Юли 23, 2007, 11:32:31 am от Loz »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #223 -: Юли 24, 2007, 06:30:15 pm »
Стоях стоях стоях никой не пита. Кво става със сървъра бе ?

П.П. Абе как ще умирам там бе. Тва в 12431238979762348 дето съм минал го е нямало, тва некаф феномен бе братче.
« Последна редакция: Юли 25, 2007, 03:15:47 pm от MeKeTa »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #224 -: Юли 24, 2007, 08:16:29 pm »
Стоях стоях стоях никой не пита. Кво става със сървъра бе ?

П.П. Абе как ще умирам там бе. Тва в 12431238979762348 дето съм минал го е нямало, тва некаф феномен бе братче.

Постой малко muted "бе",докато се успокоиш "бе".Не си само ти на този сървър "бе" "братче".
 
 :clover: