Автор Тема: WoW WotlK / Cataclysm сървър емулатори  (Прочетена 1073 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sargeraos

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: Megalan
WoW WotlK / Cataclysm сървър емулатори
« -: Юли 13, 2012, 05:58:01 pm »
Здравейте.  :cap:

Не знам дали въпросът ми е точно за тук и дали темата е направена по правилата за форума, но имам няколко въпроса към администратора (Alein), тъй като не знам точно къде другаде да питам и дали някой изобщо ще ми отговори реших да направя тема тук в форума и да попитам.

Главно има ли и ако има стабилен емулатор за Wrath of the Lich King или Cataclysm точно кой и какъв е?

От скоро започнах да търся и да разучавам за различните емулатори какви са и дали работят нормално и попаднах на доста като Arkania, Skyfire, също и Trinity за които знам че се използва доста и много други различни, но така и не знам дали има емулатор във който да работят почти всички неща като инстанции, магий на геройте, куестове, зони, NPC-та и т.н за Wrath of the Lich King или Cataclysm.

Мисля след време да създам нещо като LAN сървър във който да играят около 60 човек, но не съм тръгнал точно сега да правя нещо защото нито съм разучил за нещата, нито пък съм ги изпробвал, нито пък имам подходяща сървъра машина, а просто ми е интересно дали има такъв емулатор където хем да се обновява, хем и да работят повечето неща, а не всичко да е бъгаво.

Не че нещо имам против да се играе в други сървъри като тук в EvoWoW, но просто ми е интересно това и затова питам.

Благодаря предварително на отзовалите се и на администратора ако отговори. 
:up:

Извинявам се предварително ако нещо съм нарушил някое правило.  :confused:
« Последна редакция: Юли 13, 2012, 06:00:56 pm от Sargeraos »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: WoW WotlK / Cataclysm сървър емулатори
« Отговор #1 -: Юли 13, 2012, 10:10:35 pm »
Ако смяташ да пускаш WOTLK, ползвай TrinityCore, ние ползваме тях в момента.

За катаклизъм не мога да дам мнение, в момента даже тествам различни емулатори - Skyfire за сега се оказа загуба на време. В момента съм пуснал даже експериментален сървър на Cataclysm 4.0.6a под ArkCore.
Времето ще покаже какво е положението с този емулатор.

За хардуер-а ти сам може да прецениш какво ти трябва. Само да знаеш че ако ще ползваш линукс остави минимум 2Gb swap. Нужен ти е при самото компилиране. (това наскоро го открих при тестове)
« Последна редакция: Юли 13, 2012, 10:13:01 pm от admin »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database