Автор Тема: [Alliance guild] PvP Guild  (Прочетена 11135 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен busteddd

  • Knight
  • *
  • Публикации: 32
  • EVO Karma: 0
  • evo user
[Alliance guild] PvP Guild
« -: Февруари 17, 2010, 09:28:08 pm »
Здравейте ! PvP Guild има за цел да привлече долу-горе облечени играчи който се уяждат от  БГ-та и Арена предимно.След набирането на долу-горе доста облечени играчи ще се правят масово райдове за БГ-та.Guilda е нов на около ден и вече сме 20 човека надявам се да се съберем още солидна сума играчи който е навит може да пише на Blackr или на Kriskyrs в играта  :cap: :cap:  :up: :up: :clover:  Благодария за отделеното време  :clover: ! Приятна игра в Ево  :cap:

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2010, 09:30:13 pm »
Искам да попитам ще правите ли райдове за инстанции  :question: Или само и единствено БГ?

Неактивен Blackr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 186
  • EVO Karma: -34
  • Еvo Helper
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2010, 10:46:25 pm »
Искам да попитам ще правите ли райдове за инстанции  :question: Или само и единствено БГ?

Не,няма да правим инстанции.. за това горе крис е написал че търсим горе-долу облечени играчи от инстанции или арени. Гилдията е само PVP за това се и казва "PvP Guild". Всяка облечена 80-ка е добре дошла при нас.  :clover:  :cap:

Неактивен miro92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 77
  • EVO Karma: -7
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2010, 05:28:24 pm »
Според мен копирате гилда Invasion.
Avara

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2010, 06:29:06 pm »
Не,няма да правим инстанции..
Yep :freak:




Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Dzvera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2010, 08:08:09 pm »
Поредният опит на Blackr да направи гуилд.   :freak:  :doh: Надявам се да го приемат "отново" в TDK.   :smart:

Неактивен EACD

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 361
  • EVO Karma: -2
  • :))
  • Side: For The Horde
  • Герой: Travel
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2010, 08:16:15 pm »
Поредният опит на Blackr да направи гуилд.   :freak:  :doh: Надявам се да го приемат "отново" в TDK.   :smart:

Важно е,че се опитва и иска да направи нещо наистина добро.И ако успе да сабере хора за пвп няма да има грешка.И мисля,че тъкъв Гуилд трябваше да има много одавна
+1 за Blackr  :up:
:: Deni Night Elf Hunter :: Graciq Human Priest :: Arexs Undeat Mage ::

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2010, 10:50:38 am »
какво пвп,какви 5 лева..събира дечковци с лилавки итеми ,който твърдят ,че са добри ПвП(визирам крочо,мухата и т.н.)..няма да ви прогресира гилдията пичове,колкото и да лижете гъза на блекр
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2010, 11:45:12 am »
.събира дечковци........мухата..........
А аз се чудя защо въпросния направи такава глупост вчера до nexus  :lol: :doh:

Неактивен evSe

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 222
  • EVO Karma: 7
  • Step Into the shadows.. See the dark side!
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2010, 11:57:13 am »
Късмет ви желая! Дано се съберете достатъчно хора,че да правим поне малко по-често бг.

Относно Invasion, те редовно си правят хероици и раийдове такаче са си обикновен гилд (нищо против вас нямам)  :)
Чисто ПвП гилд при нас все още е рано да съществува,но стига да има нагласа и желание пак ще бъде по-добре от колкото е в момента :)
Disterbia  Undead Warlock 80lvl  Eviverice Undead Rogue 80lvl Faithless Undead Priest 80lvl

Неактивен Blackr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 186
  • EVO Karma: -34
  • Еvo Helper
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2010, 02:16:42 pm »
какво пвп,какви 5 лева..събира дечковци с лилавки итеми ,който твърдят ,че са добри ПвП(визирам крочо,мухата и т.н.)..няма да ви прогресира гилдията пичове,колкото и да лижете гъза на блекр

1-во направих гилда с цел да сме само 80-ки облечени от инстанции и арени защото в почти всеки гилд се карат за итеми като ходят на инстове. 2-ро гилда е от 2 дни и в момента е в развитието си и има 23 80-ки. И вчера нали направих гилд райд и мога да ти кажа че всички потвърдиха че така имаме много по голям шанс за победа ! Писна ми всеки път да пишат зеленяци по БГ-тата и да губим заради тях! А това за крочо,мухата не ми пука поне са си облечени от инстове! + това и двамата са хеалари така че не се оплаквай защото по БГ-тата алиансите почти никога нямат хеалари !

Поредният опит на Blackr да направи гуилд.   :freak:  :doh: Надявам се да го приемат "отново" в TDK.   :smart:

Няма да се върна в TDK ! Аз адски много време отделих за тоя гилд и на края някви си дето не спазват правилата,дет ги кикнах от гилда и после Castiel ги инвитна на ново и ми казаха че заради мен гилда пропадал... ем тогас направо щях да падна от стола! Сега вече ме нямя,успех на гилдията ви ! Аз ще гледам максимално да развия гилдията си и силно се надявам някой ден да стане една от най голомите гилдии.  :clover:

Неактивен didonchos

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 65
  • EVO Karma: -9
  • evo user
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2010, 03:42:36 pm »
какво пвп,какви 5 лева..събира дечковци с лилавки итеми ,който твърдят ,че са добри ПвП(визирам крочо,мухата и т.н.)..няма да ви прогресира гилдията пичове,колкото и да лижете гъза на блекр
ок аре /w мухата ве бот . и има все знаещи тва, че през половината игра ме мързи тва е мой проблем а бтв вече не съм акто преди
« Последна редакция: Февруари 20, 2010, 03:46:02 pm от didonchos »

Неактивен didonchos

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 65
  • EVO Karma: -9
  • evo user
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2010, 03:43:39 pm »
А аз се чудя защо въпросния направи такава глупост вчера до nexus  :lol: :doh:
човек ако ги нямаше стражите беше деад нали го знаеш? беше на 5ка и стражите  ми попречиха

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2010, 11:01:25 pm »
Аз може да не играя УоУ вече , ама с тая тема искрено се забавлявам и като са зачетох по надолу ми напрай деня просто  :freak: :wink: . Нищо против играчите ама ако съм с тия хилъри на бг напрао шси лефна , кална са в паладина ми  :wink: :wink: .Крочо да сте го виждали как хилва ? Пуска нориш без никви ХоТ-ове преди тва , а то без тях нориша хелва като лесер хила даже нз и толкоз дали докарва , и хилва само и единствено с нориш .  И едно предложение от мен - не зимайте само облечени 80% инстанс и 20% пвп , ми фани глеайте и по тийм реитинг .Кфа файда да хойш по бг-та с хора под 1400 реит ?  :wink: :wink: Се едно съм сам  :freak: Ай успех

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:[Alliance guild] PvP Guild
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2010, 11:23:52 pm »
Издигате правописа на нови,невиждани до сега нива...респект... :doh:
"Stay Foolish, Stay Hungry"