Автор Тема: Rocket Event  (Прочетена 23568 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Rocket Event
« Отговор #30 -: Юли 13, 2012, 02:46:17 pm »
(По молба на потребителите, защото има някаква групичка, която си ги гринди.)
Тази групичка предполагам си взеха моунтовете и трябва да им раздадем златни медали нали ? Естествено ще кажеш,че не знаеш коя е тази групичка което ще е пълна лъжа,защото съм 100% сигурен,че знаеш коя е групичката,то целия сървър я знае де,но както и да е...за напреде една молба остави Пейчо да прави евенети :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Rocket Event
« Отговор #31 -: Юли 13, 2012, 03:03:44 pm »
Кире, тук си малко назад с информацията. 1вият ден, когато Пейчо обяви в играта за евента единствено ние намерихме босовете в Aratri, Winterspring и stv. В Un'goro друг я намери, но докато се организира с група вече го бяхме намерили. После дойдоха алианси и се сбихме, но те нямаха хийлър така че на края на деня бяхме 4/4 боса. 2 дни след това, когато и 1 бос не се рескаше ние обикаляхме през половин час целите зони. Когато ресът беше направен на 12 часа успяха да намерят 3 боса преди нас и ние убихме само 1 (това е в неделя). Разликата ни с вас е, че когато разбирахме, че някой е убил бос преди нас, търсехме трупа на боса и си записвахме времето, когато е умрял, за да ни е по-лесно следващият път, когато го търсим. Реално през последните 4-5 дни никой друг не ги е намирал, защото вече знаем повечето места, на които се рескат.

А за това, че Володя помага на някой - изобщо не е така, дори на човек от гилдията си не му беше казал абсолютно нищо.

П.П. Кире, Володя даже не знае кои сме

П.П. Благодаря на Sapphiron за възможността, която ни предоставя да отмъкваме босовете и с random respawn time :freak:
« Последна редакция: Юли 13, 2012, 03:07:25 pm от Bl1zAlkA7a »

untaught

  • Гост
Re: Rocket Event
« Отговор #32 -: Юли 13, 2012, 03:10:40 pm »
Наистина ви съчувствам на някои хора.  :doh:
И да книжка им четях, защото той беше останал единствен тогава жив и чаках да видя кой ще го намери.
От групата са ми известни само 2-ма, защото не играя в сървъра, за да следя всичко. :clover:
« Последна редакция: Юли 13, 2012, 03:16:27 pm от untaught »

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Rocket Event
« Отговор #33 -: Юли 13, 2012, 03:39:46 pm »
За какво си ГМ тогава ?за благозвучие или за красота?Не играя в сървъра това оправдание взе да става банално вече  :doh: пробвай с нещо друго...
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

untaught

  • Гост
Re: Rocket Event
« Отговор #34 -: Юли 13, 2012, 03:46:16 pm »

Неактивен Cheater

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: -13
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Bladefury & company
Re: Rocket Event
« Отговор #35 -: Юли 13, 2012, 03:54:08 pm »
Добро утро от мен  :fun: виждам че някои алиансе  доказва пак колко му е изгладен мозъка  друго няма какво да напиша :D  аз съм част от тази група и никои не би ми дал Инфо за босовете поради куп причини даже не сам изобщо любимец на воло :D

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Rocket Event
« Отговор #36 -: Юли 13, 2012, 03:57:56 pm »
За какво си ГМ тогава ?за благозвучие или за красота?Не играя в сървъра това оправдание взе да става банално вече  :doh: пробвай с нещо друго...

Той е преди всичко Bug Revealer, но от началото на кандидатурата си доста добре се справя с задачата на DB Developer за което има моите адмирации - надявам се и вашите.
След малко ще рестартна сървъра за да се обновят spawn times на рандом.
Колкото до пристрастия към една или друга фракция - никога не съм гледал на играчите като фракция 1 или фракция 2. Предполагам с untaught е същото положение и точно защото не играе като Player по една или друга причина, го прави още по безпристрастен.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: Rocket Event
« Отговор #37 -: Юли 13, 2012, 04:04:21 pm »
За какво си ГМ тогава ?за благозвучие или за красота?Не играя в сървъра това оправдание взе да става банално вече  :doh: пробвай с нещо друго...

Много ми харесва послеписа ти: "Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време" :)

 Искам да те провокирам и да те изправя пред едно предизвикателство  :-) Пусни си молба или там каквото е, не съм се интересувала, стани ГМ (няма заплащане както е всеизвестно) и научи всеки къде е, какво прави, къде шава и къде кампи. Стой и играй, следи всичко и направи сървъра по-добро място за всички  :clover:
 Докажи пред всички, че не си типичния българин, който много знае, от всичко разбира, а дефакто си няма на идея за какво говори.
 Ако ли пък не успееш.... Трий си подписа и се скрий някъде ;-)

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Rocket Event
« Отговор #38 -: Юли 13, 2012, 04:19:26 pm »
на срещата предложих тази идея на Пейчo,това дали ще ме направи ГМ или не той си решава.Аз съм го питал, и за да го питам значи съм готов да бъда ГМ,да бъда навсякъде(ест не мога да бъда на 2000000 места едновременно,но все пак ще има ГМ на линия който да помага,ако стане нещо) и да помагам с каквото мога на когото мога. :clover:
« Последна редакция: Юли 13, 2012, 04:21:00 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

untaught

  • Гост
Re: Rocket Event
« Отговор #39 -: Юли 13, 2012, 04:22:50 pm »
на срещата предложих тази идея на Пейчo,това дали ще ме направи ГМ или не той си решава.Аз съм го питал, и за да го питам значи съм готов да бъда ГМ,да бъда навсякъде(ест не мога да бъда на 2000000 места едновременно,но все пак ще има ГМ на линия който да помага,ако стане нещо) и да помагам с каквото мога на когото мога. :clover:
Ще се радвам на едно ново попълнение в екипа. :cap:

Неактивен Cheater

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: -13
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Bladefury & company
Re: Rocket Event
« Отговор #40 -: Юли 13, 2012, 04:23:53 pm »
Като гледам колко си толерантен и безочлив само си за ГМ   :down:

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Rocket Event
« Отговор #41 -: Юли 13, 2012, 04:27:44 pm »
Добро утро от мен  :fun: виждам че някои алиансе  доказва пак колко му е изгладен мозъка  друго няма какво да напиша :D  аз съм част от тази група и никои не би ми дал Инфо за босовете поради куп причини даже не сам изобщо любимец на воло :D
Мистик,може моя мозък да е изгладен,ама не ми се мисли за твоя и на останалите,който ставате в 3,4часа за да убиете някакъв си мини бос,такива като вас се наричат БЪГНАТИ ПО WOW!или No lifer :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Rocket Event
« Отговор #42 -: Юли 13, 2012, 04:29:41 pm »
Като гледам колко си толерантен и безочлив само си за ГМ   :down:
Мистик това,че си ГМ не означава да лижеш газовете на другите и всеки да ти се качва на главата.Това,че тука пиша така не означава,че не помагам в сървъра :)  :clover:И кой ми говори за безочливост само?Хвана ме яд заради вас точно,не заради другите хорди,защото се мислите за нещо по от останалите в сървъра.Искам да ви кажа само едно ТУКА ВСИЧКИ СМЕ ЕДНИ НЯМА,НЯКОЙ ПО ОТ ОСТАНАЛИТЕ!!!!!не си мислете,че сте нещо повече от останалите,защото се заблуждавате и то много,ако няма алианси няма да има хорди..ако няма хорди няма да има алианси,всичко е свързано.Просто не мога да търпя,така не справедливост дори и към вашата фракция,защото имаше хорди който ми се оплакаха от вас,смятай до къде сте стигнали щом на главните си герой си минахте евенета и почвате с алтове,малко прекалихте...
« Последна редакция: Юли 13, 2012, 04:36:21 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Rocket Event
« Отговор #43 -: Юли 13, 2012, 04:32:08 pm »
Мистик,може моя мозък да е изгладен,ама не ми се мисли за твоя и на останалите,който ставате в 3,4часа за да убиете някакъв си мини бос,такива като вас се наричат БЪГНАТИ ПО WOW!или No lifer :clover:

Чакай, чакай, никой не е ставал в 3 или 4 :freak: максимум до 2 сме стояли заради бос (аз съм стоял и по цяла нощ, ама понеже имам работа), даже преди 10 часа сутрин никога не сме ги били :freak:

Неактивен Cheater

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: -13
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Bladefury & company
Re: Rocket Event
« Отговор #44 -: Юли 13, 2012, 04:38:02 pm »
големи обиди с WOW  в които седиш повече от мен  :Д страшен си  ;)