Автор Тема: Защо не ми дава куеста за ТК  (Прочетена 1937 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Защо не ми дава куеста за ТК
« -: Април 15, 2008, 01:20:55 pm »
Доколкото знам в ТК се влиза с ключ , а ключа се дава след няколко куеста който се вземат от Аrea 52 когато обаче отида до НПЦ-то от което се взима и цъкна с дясно копче започвам да го бия.Ако някой има някаква идея защо става така моля да я сподели.
Мерси предварително.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Защо не ми дава куеста за ТК
« Отговор #1 -: Април 15, 2008, 02:57:11 pm »
Зависи за кое ТК говориш. Само в Arcatraz се влиза с ключ, който пък се зима от куест от А'дал но е малка поредица мисля. Другите си свободен да влизаш без проблеми.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Защо не ми дава куеста за ТК
« Отговор #2 -: Април 15, 2008, 05:05:41 pm »
Цитат
За инстанциите в ТК ключ единствено ти трябва за Аркатраз, като освен за реп и итемс тази истанция ти трябва и ако искаш да вземеш ключа за Каразхан.Та, по въпроса-за да започнеш верига то куестове за ключа за Аркатраз, първо трябва да се изпълни тази верига от куестове http://thottbot.com/q10205 , която започва с куеста Warp-Raider Nesaad, който пък се взима от Nether-Stalker Khay'ji http://thottbot.com/c19880 . Ако са ти враждебни всички npc-ta в Area 52 до колкото си спомням трябва да вземеш куест от Shatrath който те праща там, но за последното ве съм сигурен.Нядавам се да съм помогнал. :cap:

не са ми враждебни и двете фракции но едните не дават никакви куестове а другите мога да ги бия
а като говорим за Shatrath  там който куестове сам могъл сам изпълни при останали НПЦ-та работата стои по същия начин - дясно копче - атаквам ги и нищо не стааа   :mad:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

SnapSTeR

  • Гост
Отговор: Защо не ми дава куеста за ТК
« Отговор #3 -: Април 15, 2008, 05:22:49 pm »
Провери на Reputation да не са ти At War  :confused: :clover:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Защо не ми дава куеста за ТК
« Отговор #4 -: Април 16, 2008, 05:55:23 pm »
като погледнах репутацията имам доста фракции с които сам във война и повечето не могат да се махнат отметките
на една обаче можеше и сега всичко мисля че е ок щом в SC вече не ми дава да бия НПЦ-тата значи и това в ареа 52 няма да ми дава явно че грешката ми е била тук
кога сам им дал война не знам но много мерси за помощта
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Защо не ми дава куеста за ТК
« Отговор #5 -: Април 16, 2008, 05:58:19 pm »
Проверявай At War само на неутралите. На Hostile и на Hated няма смисъл (не знам как стоят нещата с Unfriendly вече.)

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Защо не ми дава куеста за ТК
« Отговор #6 -: Април 17, 2008, 12:12:11 am »
няма проблем вече всичко е ок за щастие  :up:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell