Автор Тема: Паданията  (Прочетена 3213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Паданията
« -: Януари 26, 2008, 07:34:13 pm »
Когато скоча от едно място към по-надолу примерно 2-3 метра ми взима 1000 life.В някои инстанции се скача от много високо,за да се достигне до boss и с този голям Fall Damage никой няма да оживее.

SnapSTeR

  • Гост
Re: Паданията
« Отговор #1 -: Януари 26, 2008, 08:23:10 pm »
А на мен ми взема твърде малко...паднах от адски голяма височина и ми взе 2 кръв....адски голяма....еми скочих право надолу в Un Goro Crater... :freak:

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Паданията
« Отговор #2 -: Януари 27, 2008, 02:11:30 pm »
Shunae, зависи колко ти е живота - ако имаш 100 живот като паднеш ще ти вземе 10, но ако имаш 10 000 живот като паднеш ще ти вземе 1000-2000 , дори и да е ниска височината..

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Паданията
« Отговор #3 -: Януари 27, 2008, 02:45:51 pm »
Shunae, зависи колко ти е живота - ако имаш 100 живот като паднеш ще ти вземе 10, но ако имаш 10 000 живот като паднеш ще ти вземе 1000-2000 , дори и да е ниска височината..

По-принцип фал дмгто е на проценти а не на точки живот..... :-)

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Паданията
« Отговор #4 -: Януари 27, 2008, 03:56:40 pm »
Ами точно, че като си с по - малък живот като количество се поема по малка щета => при по голям, по - голяма. Процента, който се взема обаче е винаги един и същ, съответващ на височината.
П.С. Shunae, може ли да ми опресниш паметта, кои са тия инстанси, при които се пада... Че чак до смъртни случаи...  :blink:
« Последна редакция: Януари 27, 2008, 04:02:40 pm от Snatch »

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Паданията
« Отговор #5 -: Януари 27, 2008, 04:48:26 pm »
Ами точно, че като си с по - малък живот като количество се поема по малка щета => при по голям, по - голяма. Процента, който се взема обаче е винаги един и същ, съответващ на височината.
П.С. Shunae, може ли да ми опресниш паметта, кои са тия инстанси, при които се пада... Че чак до смъртни случаи...  :blink:
Coilfang Reservoir примерно.

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Паданията
« Отговор #6 -: Януари 27, 2008, 04:55:44 pm »
Не се ли чака асансиор там ? Или уточни дали говориш за Slave pens,Steamvault или Serpentshine caverns(Там е асансиора)
;o

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Паданията
« Отговор #7 -: Януари 27, 2008, 07:21:38 pm »
Не се ли чака асансиор там ? Или уточни дали говориш за Slave pens,Steamvault или Serpentshine caverns(Там е асансиора)
И аз така съм чувал, че има асансьор наистина...  :blink: Даже и съм го виждал... Със собствените си очи...

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Паданията
« Отговор #8 -: Януари 27, 2008, 08:19:59 pm »
Ами точно, че като си с по - малък живот като количество се поема по малка щета => при по голям, по - голяма. Процента, който се взема обаче е винаги един и същ, съответващ на височината.
П.С. Shunae, може ли да ми опресниш паметта, кои са тия инстанси, при които се пада... Че чак до смъртни случаи...  :blink:
Coilfang Reservoir примерно.

Не падаш... С асансиор е.... Второто което е че и да паднеш не ти взима дмг ..... Заради асансиора пак.... Дори и да не го виждаш.... Така че..... Спести си постовете...

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Паданията
« Отговор #9 -: Януари 28, 2008, 01:34:57 am »
Ами точно, че като си с по - малък живот като количество се поема по малка щета => при по голям, по - голяма. Процента, който се взема обаче е винаги един и същ, съответващ на височината.
П.С. Shunae, може ли да ми опресниш паметта, кои са тия инстанси, при които се пада... Че чак до смъртни случаи...  :blink:
Coilfang Reservoir примерно.

Не падаш... С асансиор е.... Второто което е че и да паднеш не ти взима дмг ..... Заради асансиора пак.... Дори и да не го виждаш.... Така че..... Спести си постовете...
На 2.3.0 като се скачаше взимаше 3000 damage(нормално от такова място)Утре ще видя как е с 2.3.2 :-)