Автор Тема: Donate in PVP  (Прочетена 12083 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ze70R

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: -35
Re:Donate in PVP
« Отговор #30 -: Септември 26, 2009, 12:38:38 pm »
Мистикъл - (мистична или мистичен ) И със още 500 лв донаторство за още 10 ринга все некадърник(куцобаика) ще си остнеш.Пък като и за игри почвате да си плащате за да имате преимущество спремо другите ясно ....Rofl . И запомнете има 2 правила!! 1-во Мачкаи Ламуса да те уважава 2-ро ЛАМУСА СИ ОСТАВА ВИНАГИ ЛАМУС - пък бил тои с ринг.

НАЗДРАВЕ ЛАМУГЕРИ

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Donate in PVP
« Отговор #31 -: Септември 26, 2009, 01:31:35 pm »
Някой хора са вече за "преглед от специалист"  :freak: Сървъра е частен момчета "не сме си у дома" и кое не разбрахте от:

Чуя ли още някой да се оплаква от донаторите и ще му изтрия акаунтите на момента. Прекалявате вече.

?

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Donate in PVP
« Отговор #32 -: Септември 26, 2009, 01:55:45 pm »
Мистикъл - (мистична или мистичен ) И със още 500 лв донаторство за още 10 ринга все некадърник(куцобаика) ще си остнеш.Пък като и за игри почвате да си плащате за да имате преимущество спремо другите ясно ....Rofl . И запомнете има 2 правила!! 1-во Мачкаи Ламуса да те уважава 2-ро ЛАМУСА СИ ОСТАВА ВИНАГИ ЛАМУС - пък бил тои с ринг.
НАЗДРАВЕ ЛАМУГЕРИ
Нещо те дразни ли, че ревеш като магаре на селски панаир?  Изглежда не може да си намериш друг от останалите 450 играчи в сървъра и си се спрял на мен. Не зная кой си и къде се подвизаваш, но смея да твърдя, че се представям доста добре за некадърник по БГ. Дори и без ринг със spell екстри(нали знаеш кое го замества) съм един от първите по demage, както и в крайната класация. Продължавай да пишеш във форума и да ме разсмиваш. И запомни едно единствено правило - и малките гномчета могат да направят големи бели. Обичам те. Ти си несподелената любов на красивата ми гномка:  :huglove: Само една целувка.... и се превръщаш в горски пожар.

Ozzi, сблъскал си се с полувоенно формирование основано на доброволен принцип и използващо високотехнологични комуникации. Player versus Player. Бяхте с двама повече и имахте шанса си.  :cap:

Цитат на: MeKeTa в Юли 24, 2009, 12:08:16 pm
"Чуя ли още някой да се оплаква от донаторите и ще му изтрия акаунтите на момента. Прекалявате вече."
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 04:24:44 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Donate in PVP
« Отговор #33 -: Октомври 03, 2009, 07:49:59 pm »
Не е забранено до колкото знам.Не знам ти къде си го прочел.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Donate in PVP
« Отговор #34 -: Октомври 03, 2009, 07:50:09 pm »
Модератор Атанас във форума нови "Warning Level:...% (being watched)" ли трябва да ми слага за това, че не обича донаторите - "ела ми рингчо......" e негов цитат. Нека обясни защо мен като ме обиждат, че съм направил дарение ми налага наказание "Warning Level", а не на човека плюещ ме във форума. Не е ли разбрал, че "няма сирене без пари" и че ако искаме да играем трябва поне малко да уважава хората, които помагат по начин, недостъпен за по-голямата част от играещите. Уважавам труда на  модераторите, но тук Атанасе сбърка.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Donate in PVP
« Отговор #35 -: Октомври 03, 2009, 08:21:09 pm »
Модератор Атанас във форума нови "Warning Level:...% (being watched)" ли трябва да ми слага за това, че не обича донаторите - "ела ми рингчо......" e негов цитат. Нека обясни защо мен като ме обиждат, че съм направил дарение ми налага наказание "Warning Level", а не на човека плюещ ме във форума. Не е ли разбрал, че "няма сирене без пари" и че ако искаме да играем трябва поне малко да уважава хората, които помагат по начин, недостъпен за по-голямата част от играещите. Уважавам труда на  модераторите, но тук Атанасе сбърка.
Ако не греша и Боо(този дето те псува)има пръстени
И отново ако информацията ми е вярна и той дава пари за сървъра

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:Donate in PVP
« Отговор #36 -: Октомври 03, 2009, 08:49:18 pm »
Какво сте ги зачекнали тези сладури "Донаторите", те милите освен че помагат на сървъра , са и основните "Донори" на хонор. Помагат отвсякъде . Айй стига ги плюхте, евала им прая, все така да ме/ни даряват с хонор !
Ironya
<Destiny>

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re:Donate in PVP
« Отговор #37 -: Октомври 03, 2009, 09:27:01 pm »
Ооо, да! За хонора ....гилда ти ще каже колко хонор ми е дал. И още ще дава. Атанасе, защо не започна от мен с Warning Level'а? Аз съм донатор номер 1 от потребителите.
Номад, Боо нека да си има пръстен, и други играчи да имат. Проблема е, че действията на правоимащото лице се  базират не на конкретно провинение във форум, а на лични взаимотношения. Ако не е "тайна",  да напише по каква причина е вдигнал Warning Level'а на митикъл в  съпоставка с общия фон мнения /голяма част от които неграмотно написани и граничещи със инфантилност, оффтопици и т.н.т./.


Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Donate in PVP
« Отговор #38 -: Октомври 03, 2009, 09:40:58 pm »
Ооо, да! За хонора ....гилда ти ще каже колко хонор ми е дал. И още ще дава. Атанасе, защо не започна от мен с Warning Level'а? Аз съм донатор номер 1 от потребителите.
Номад, Боо нека да си има пръстен, и други играчи да имат. Проблема е, че действията на правоимащото лице се  базират не на конкретно провинение във форум, а на лични взаимотношения. Ако не е "тайна",  да напише по каква причина е вдигнал Warning Level'а на митикъл в  съпоставка с общия фон мнения /голяма част от които неграмотно написани и граничещи със инфантилност, оффтопици и т.н.т./.
Като ми станеш шеф ще започна да ти давам обяснения.Не си ми никакъв, че да ми държиш тон.Warning Level-a му е дигнат от преди 2 месеца, не е от сега.Не ме познаваш лично или индиректно-ще ползваш ника ми във форума или в играта като се обръщаш към мен.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Donate in PVP
« Отговор #39 -: Октомври 03, 2009, 09:47:50 pm »
Модератор Атанас във форума нови "Warning Level:...% (being watched)" ли трябва да ми слага за това, че не обича донаторите - "ела ми рингчо......" e негов цитат. Нека обясни защо мен като ме обиждат, че съм направил дарение ми налага наказание "Warning Level", а не на човека плюещ ме във форума. Не е ли разбрал, че "няма сирене без пари" и че ако искаме да играем трябва поне малко да уважава хората, които помагат по начин, недостъпен за по-голямата част от играещите. Уважавам труда на  модераторите, но тук Атанасе сбърка.
Последния ти warning level e от август месец за офф топици.Тогава още 6 човека получиха warning level за 1 тема, в която и ти бе писал.Последните 2 седмици нито съм чистил форума,нито съм слагал наказания.Не прави коментари без да си сигурен в това.Не нападай хора без да си сигурен дали си прав в доводите си.Ходя на лекции, на работа, виждам се с приятели и малкото свободно време, което прекарвам у нас го давам за сървъра.Така че не ми говори кой колко е допринесъл за сървъра.Уважавам напълно всички играчи в сървъра.Никога не съм показвал неуважение към който и да е било, въпреки че много често съм си бил в правото да го направя.Не мисля, че някой може да ме обори в това ми твърдение.Да, против ринга с 1000 дифенс съм.Многократно съм лобирал пред Мекета и Алеин да се отстрани от играта поради дисбаланса, който внася.Но не съм против донаторите.Вие помагате за сървъра-евала.Никога не съм Ви обиждал или съдил.Вие си решавате как да играете.Възрастен човек си, но от неоснователните ти нападки към мен по нищо не си личи това. :clover:
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 09:51:30 pm от atanas1914 »
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен joffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Donate in PVP
« Отговор #40 -: Октомври 03, 2009, 10:53:34 pm »
Ооо, да! За хонора ....гилда ти ще каже колко хонор ми е дал. И още ще дава. Атанасе, защо не започна от мен с Warning Level'а? Аз съм донатор номер 1 от потребителите.
Номад, Боо нека да си има пръстен, и други играчи да имат. Проблема е, че действията на правоимащото лице се  базират не на конкретно провинение във форум, а на лични взаимотношения. Ако не е "тайна",  да напише по каква причина е вдигнал Warning Level'а на митикъл в  съпоставка с общия фон мнения /голяма част от които неграмотно написани и граничещи със инфантилност, оффтопици и т.н.т./.

На тебе не съм ти видял носа в БГ > за хонор ми разправяш. Точно пък всеки един от тоя гуилд дет те хване смешен те прави (пък било то и с ринг). Смятай > колекционираи си маунтове и не се занимавай с PVP.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Donate in PVP
« Отговор #41 -: Октомври 03, 2009, 11:05:05 pm »
Тъй като си този който ми слага "Warning Level", а и си 18 годишен все пак, не може да не обръщаш внимание кой и кога започва нелицеприятните теми. Не може да слагаш под общ знаменател всички. От действията ти какво следва? - всеки може да ме оплюе, а ако аз се опитам да се защитя си ме "уважил" като си ме наказал. Защо не се позанимаеш с потребителите, които започват кавгите тук? Ако целта ти е да спрем да пишeм във форума кажи. Смея да твърдя, че постовете ми са едни от най - грамотно написаните тук. Ходи на лекции и на работа, отчет никой не ти иска, най малко аз, два пъти по - дъртия  от тебе, но като поемаш товар на плещите си, носиш и отговорност. Сега визирайки неодобрението ми от действията ти пак ли ще има "Warning Level", докато не мога да поствам? Ако ти се чувстваш нападнат от постовете ми как да се чувствам аз, като с негластното ти одобрение стоят постове с епитети "некадърник(куцобаика)"? Жив и здрав бъди, уважавай всички играчи, но не е това начина.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Donate in PVP
« Отговор #42 -: Октомври 03, 2009, 11:17:26 pm »
Тъй като си този който ми слага "Warning Level", а и си 18 годишен все пак, не може да не обръщаш внимание кой и кога започва нелицеприятните теми. Не може да слагаш под общ знаменател всички. От действията ти какво следва? - всеки може да ме оплюе, а ако аз се опитам да се защитя си ме "уважил" като си ме наказал. Защо не се позанимаеш с потребителите, които започват кавгите тук? Ако целта ти е да спрем да пишeм във форума кажи. Смея да твърдя, че постовете ми са едни от най - грамотно написаните тук. Ходи на лекции и на работа, отчет никой не ти иска, най малко аз, два пъти по - дъртия  от тебе, но като поемаш товар на плещите си, носиш и отговорност. Сега визирайки неодобрението ми от действията ти пак ли ще има "Warning Level", докато не мога да поствам? Ако ти се чувстваш нападнат от постовете ми как да се чувствам аз, като с негластното ти одобрение стоят постове с епитети "некадърник(куцобаика)"? Жив и здрав бъди, уважавай всички играчи, но не е това начина.
Вече споменах, но очевидно не си си направил труда да прочетеш целия ми пост.Warning Level-a ти е сложен август месец за офф топици в тема, която нямаше нищо общо с теб.Никой не те беше плюл и ти не беше обиждал никой.Тогава всички, които бяха спамили, бяха предупредени.Warning Level-a ти стои от тогава, както стои и на тях.И както вече казах-време нямам да се занимавам с личните ви кавги и нападки.Последните седмици не съм чел подбробно всички безсмислени теми.Както виждаш последния ми пост по тази тема (преди днешните) е юли месец.Даже не знам защо почнахте да се дървите с мен.Не мога да си го обясня.Не съм единствения модератор тук-както виждаш и другите не са направили нищо.Защо се обръщаш само към мен?И ти повтарям за трети път-warning level-a ти е от август месец и НЕ Е ЗА ПОСТ, В КОЙТО СЕ ЗАЩИТАВАШ ОТ НЕЧИИ НАПАДКИ, А ЗА ОБИКНОВЕН ОФФ ТОПИК..В много голяма грешка си попаднал.Прочети внимателно този ми пост, а не чети само това, което ти отърва.И ми отговори на въпросите. :clover:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Donate in PVP
« Отговор #43 -: Октомври 03, 2009, 11:45:37 pm »
Сметка за работата на модераторите могат да държат само глобалните модератори и администратора на форума. Напоследък нищо полезно и приятелско не срещам в поведението на много от играчите и това много ме изнервя. Внимавайте да не почна да гоня наред за да мирясате. Не съм ви нито съдия нито падарин да се занимавам с глупостите ви. Който не му изнася да си играе играта и все скимти за глупости може да се изнася пре спокойно. :clover:

mythical_sword зрял човек си, а се занимаваш с глупости. Аз съм на принципа, 'винаги когато има някой да ме обижда или да се прави на интересен на мой гръб, значи съм повече от него, за да отделя от времето си да се занимава с мен и винаги ги отсвирквам'. Важното е ти самия да знаеш кой си какъв човек си.
atanas1914 без нерви и излишни обяснения. Както казах, сметка за работата ти във форума може да ти я държи само глобален модератор или администратор. След като си обяснил веднъж каквото имаш да обясняваш няма нужда да повтаряш за който и да било.
Мистикъл - (мистична или мистичен ) И със още 500 лв донаторство за още 10 ринга все некадърник(куцобаика) ще си остнеш.Пък като и за игри почвате да си плащате за да имате преимущество спремо другите ясно ....Rofl . И запомнете има 2 правила!! 1-во Мачкаи Ламуса да те уважава 2-ро ЛАМУСА СИ ОСТАВА ВИНАГИ ЛАМУС - пък бил тои с ринг.

НАЗДРАВЕ ЛАМУГЕРИ

Борко не знам какъв е проблема между вас, но се въздържай от подобни постове. Вярвам посещаваш форуми от преди аз да знам какво е това форум и си наясно с основните правила на всеки един от тях и до какво води неспазването им. Намерете по-цивилизован начин, за да се разберете и повъзможност да си остане между вас.

И към всички останали, не забравяйте, че това е само игра и една добра перспектива за нови запознанства и дълготрайни и силни приятелства с хора от цял свят. :clover: