Автор Тема: Малко помощ за Арените  (Прочетена 3303 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Малко помощ за Арените
« -: Септември 27, 2010, 10:25:07 am »
Здравейте

Искам да попитам има ли начин и как да ходя по арени сам ?
Несъм добър ,но ми е забавно да се трепем и ми е интересно какво е по тия арени дето постоянно пишете за тях.

Благодаря ви предварително
Любопитко  :)

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Малко помощ за Арените
« Отговор #1 -: Септември 27, 2010, 10:33:41 am »
Здравейте

Искам да попитам има ли начин и как да ходя по арени сам ?
Несъм добър ,но ми е забавно да се трепем и ми е интересно какво е по тия арени дето постоянно пишете за тях.

Благодаря ви предварително

Сам НЕ. Арени се правят отборно(2х2, 3х3, 5х5). Същото е като на дуел 1х1, но с партньор/и + повечето бъфчета не бачкат там, което прави играта доста по-сложна. Няма как да си добър на арена ако не си играл много 1во да се облечеш, 2ро да си осъзнаеш героя, 3то да се сработиш с парта(срещу различни противници какво да правите). Интересно е да(най-интересното общо взето от играта) ... просто си намери подходящ партньор с твоя мерак и започвайте. :clover:

http://www.worldofwarcraft.com/pvp/arena/index.xml

П.С. правите си нов отбор(срещу малка такса) или те взимат в на някой отбора и после пишете както записваш за БГта - има Арена мобове в столиците при които се прави това. Голяма загуба е че нямаш отбор ... прави бързо за да взимаш арена точките(всяка седмица на база рейта който имате) за да събираш ПвП дрешки.

П.С.2. желателно е за начало все пак някакъв ПвП гиър да събереш с хонор и триумф марки, защото без ресиленце ще те бутат с поглед и ще намразиш играта. Много е яко, успех.  :cap:
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 10:44:21 am от jamesbg »

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Малко помощ за Арените
« Отговор #2 -: Септември 27, 2010, 10:47:26 am »
Обличането е в процес :) .
Взел съм си вече  Wratful  : наметало , пръстен , гривни и герданчето (мисля че се води Оф сет)
3700 GS съм и само по БГ-та обикалям като имам време.
С парт трудно ще става ,че имам и други задачи и немога да влизам постоянно и понякога се налага да ставам инцидентно , а така надали ще му е приятно на някой да играе с мен.

Ще си обикалям по БГ-тата тогава,   който ме види да си ме трепе :) :)

jamesbg   Благодаря за информацията
Любопитко  :)

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Малко помощ за Арените
« Отговор #3 -: Септември 27, 2010, 10:59:26 am »
Браво, но трябва да се понапънеш на инсове за триумф емблеми(Фюриас сет). После постепенно от арена точките ще го сменяш на Реленлес ... защото 3.7к гс е мнооооого малко - ще те размазват.  :no:

Намери си някакси отбор - няма да се плашиш мечки няма. И ние сме така, когато се засечете тогава ще играете. За да вземеш точките ви трябват ОТБОРНО само 10 изиграни игри да направите за цялата седмица, а персонално да си изиграл 30% от тях, т.е. ако сте 4ма 3 игри, ако сте 3ма 4 игри, ако сте само 2ма всичките 10 - това става бързо, по 2-3-5 минути на игра.

Не се отказвай преди да си започнал, апетита идва с битките!  :clover:

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Малко помощ за Арените
« Отговор #4 -: Септември 27, 2010, 11:10:46 am »
Аз си търся ама никой неще :) .
Ходих в даларан и разпитвах в долната част , където са арена мастърите  , но на никой не му се занимаваше да ми отговори как и къде стават нещата. Отделно питам всеки ден за арена парт дали си търси някой ама пак на камък удрям.
За инстанциите пък проблема е , че немога да намеря хора да идем. С този ми герой несъм ходил в нито една инстанция за 80 левел , с изключение на VOA25 онзи ден и там сървъра крашна и ми остана само ИД-то и 2 фрост емблеми.

Ще се опитва и ПвП , аз играя тая игра от 3-4 години сигурно , но ПВП не бях пробвал до скоро.
Не се дразня като ме трепят по БГ-тата , но много се кефя като бутна някой .  :up:
Любопитко  :)

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Малко помощ за Арените
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2010, 11:38:46 pm »
Ако си хорда пиши ми в играта.Ще ме намериш вечетта след 21h и много рядко след обяд. Пиши на Sapphiron , Vashi , Poofy , Furycain .  С един от тези ще съм. Дкто ми е свободно и предвид че е 4500 ГС и отделно че не играя с него може да напрайм някоя друга независимо рейта който ще сме. Поне ще зимам арена точко колкот и малко да са  :freak:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re:Малко помощ за Арените
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2010, 11:04:47 am »
А ако си алианс пиши на huck или goblinn с един от двамата съм , гоблин 4900гс  ама  с пве дрешки и ще падаме ама :П мен ме не бърка  :lol:
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Малко помощ за Арените
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2010, 04:12:35 pm »
Ако си хорда пиши ми в играта.Ще ме намериш вечетта след 21h и много рядко след обяд. Пиши на Sapphiron , Vashi , Poofy , Furycain .  С един от тези ще съм. Дкто ми е свободно и предвид че е 4500 ГС и отделно че не играя с него може да напрайм някоя друга независимо рейта който ще сме. Поне ще зимам арена точко колкот и малко да са  :freak:

Хорда съм и аз влизам към 21:00 ,така че ще е идеално.
Довечера ще ти пиша в играта да се разберем  .
Вече съм 4700 ГС  и имам някакъв напредък :) .
Любопитко  :)