Автор Тема: Най-добрите Арена Отбори  (Прочетена 28548 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #45 -: Март 13, 2010, 06:37:58 pm »
СМЯХ 1 вапрос тогава кои маге небеше 2000+ ? като правеше по 20к че и повече  :doh:
Hellspawn and Swiftshift number one? ха ха  "НАИІДОБРИТЕ" са донатори -_-
Crush i Coxy жалко че неиграят вече едначе биеха всички наред все пак имба комбо.. а няма други герои които работят добре че да имат шанс като маге.приест.рогуе,дк,афф лок затова в ЕВО холу,армс >ALL  :cap:
И все пак ми е интересно има ли други над 1900 които не са paladin + warrior освен мен и lightpaladin  :)
Kak пък реши че са донатори ?

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #46 -: Март 13, 2010, 06:41:36 pm »
 :lol:
Тва да не е комедиината секция на форума? Яко бисери.. :lol:

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #47 -: Март 13, 2010, 08:33:55 pm »
Pi6a ot tel sujelqvam za koeto , no qvno imam bann v foruma za6toto nqmam dostup ot laptopa si - Crush.Blessed  "otbor4eto " ni ne e reskano s cel po dobur stats i ima mnogo prosto dokazatelstvo za tova . Kogato opraviha reita otnovo na 1500 starting , to4no togava si resnahme otbora , kakto i vie i vsi4ki ostanali predpolagam ? T/e nie sme po4nali naravno , i ot togava ne sme go pipali. Aide stiga si izmislql veche shtoto se izumqvam ot vuobrajenieto vi.Kakto i da e veche ne igraem wow i vi pojelavam uspeh shtoto za men 2ria team bqhte vie i predpolagam suvsem zaslujeno dominirate v momenta . Vse pak uspqvam da sledq foruma ponqkoga i gledam che vse po orqzano stava , ne vijdam kuv skill veche moje da se pokaje .I za final , nie zapo4nahme da pravim tepurva areni minalata godina kraq na lqtoto , kogato si doidoh ot moreto t/e septemvri sam presmetni za 3 meseca kak sme se oblqkli kato sme si praveli po 15 maximum areni na sedmica  , i sme minali nai dobrite tbc i neznam si kvi igrachi . Chao.

Еми в такъв случай, значи, победите ни над вас, когато още играех арените с Xclusive, са били на предни patch-ове. Те бяха няколко поредни up-дейта и то, човек да се обърка :fun:. Иначе верно ни биехте, когато вече аз, си бях с Reks, а вие бяхте достигнали, така наречения "връх" и през този период, бяхте 1-вия отбор, наистина. Само, че ти малко поприкри факта, че в последствие, когатo Reks взе някой друг предмет, ние почти ви бихме в предпоследната ни арена срещу вас, когато убихме Coxy, и ти го дигна. А в последната ни арена с вас, вече, ако си спомняш напълно ви бихме, като през цялото време доминирахме. Въпрос на време беше да ви минем по rate, само че Reks не влизаше често и не првехме по много арени за целта.. А иначе парта, верно е стар TBC играч, но в момента си стои с Furious-ите от 3.1.3, защото както вече казах не влиза често, че да прави по 50 battleground-а за honor... иначе за skill-a няма съмнение :). Това е единственият Warrior и изобщо melee character, който ме кара да се heal-вам с инстантката Holy shock http://www.wowhead.com/?spell=48825, вместо да го използвам само за damage :cap:. А колкото до мен, аз не съм "незнам си какъв играч" и също правя арени от горе-долу 3 месеца, като на ТВС не съм имал вдигната 70-тка.
   
П.С. Всъщност не смятам, че трябва и, че има смисъл да се заяждаме с това, кой е по-добър на арените. Това са отборите с най-висок рейтинг/ранг. Колкото е по-висок рейтингът или рангът на арена отбора толкова по - добър е той, не е чак толкова сложно за разбиране... :doh:.

П.П.С. В тази тема всеки се фука, с това, колко е велик и в крайна сметка възникват безсмислени спорове,кавги и скандали. Според мен трябва да се направи тема в която, всеки който иска да се фука, да вписва настоящият аrena rate за 2v2, 3v3 и 5v5 и ранг на отбора си, БЕЗ да се надува, кой е победил, от кого  е взел rate и т.н. Според мен това е най - добрият начин да се разбере, кои отбори са най-добрите. А колкото до тази тема - тя е за боклука :down:. Бих искал да помоля някой администратор/модератор да я премахне, заедно със всичките глупави коментари в нея на хора с болно его.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 08:38:24 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #48 -: Март 14, 2010, 01:10:04 am »
+1 имаш от мен.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Sabrac

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 51
  • EVO Karma: -4
  • me pro? kk
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #49 -: Март 14, 2010, 05:40:25 am »
brino - Да мисля се за по добър ти мислиш ли се за по добър от мен?  :doh:
Хеллчо кое ме прави жалък бе мойто момче? Единственото което казах е ха ха  :freak: Филмът е следния предполагам както си беше хатефъл на 3.1.3 си направил повече от 4к точки понеже толкос ти трябват за 2 релентлеса нали? Макар че си знаел че ше се реснат точките ти не си си зел фуриус.. Решил си че не ти трябва и че 4к точки са нищо ще си ги направиш пак набързо или си ходил при ясновидец и тои е предсказал че няма да се изтрият?  :devil: Предполагам и хонора ти се е запазил защото с 9к hs е невъзможно да земеш толкова итемчета както и да е ти си знаеш.
Requiem - Кажи че не са? Кога си ги виждал в WSG че да имат повече relentles от сички други :)
Не ми пука че сте донатори се пак помагате уш за развитието на сервера... незнам кои е жалкия ти почна да се оправдаваш и пак да ти кажа НЕ МИ ПУКА :) PEACE

Неактивен Nightblade

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #50 -: Март 14, 2010, 08:29:19 am »
Хеллчо кое ме прави жалък бе мойто момче? Единственото което казах е ха ха  :freak: Филмът е следния предполагам както си беше хатефъл на 3.1.3 си направил повече от 4к точки понеже толкос ти трябват за 2 релентлеса нали? Макар че си знаел че ше се реснат точките ти не си си зел фуриус..
И колко време мина от тогава ?? 2 месеца... ай ся сметни 8 седмици по 800-850 точки на седмица кво излиза... и не се изказвай наподготвен моля те...

Offtopic: хахахаххаха ти си един от най слабите магове бе... че и за силен се мисли  :lol: :wink:
« Последна редакция: Март 14, 2010, 09:01:39 am от Nightblade »
Hellspawn

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #51 -: Март 14, 2010, 08:52:39 am »
brino - Да мисля се за по добър ти мислиш ли се за по добър от мен?  :doh:
Що за въпрос? Как може аз просто смъртния да се сравнявам с тебе...Аз изобщо не мога да си го помисля!  :no:  :puppyeyes:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен Sabrac

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 51
  • EVO Karma: -4
  • me pro? kk
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #52 -: Март 14, 2010, 10:41:53 am »
И колко време мина от тогава ?? 2 месеца... ай ся сметни 8 седмици по 800-850 точки на седмица кво излиза... и не се изказвай наподготвен моля те...

Offtopic: хахахаххаха ти си един от най слабите магове бе... че и за силен се мисли  :lol: :wink:
Щом ми се молиш спирам до тук   :fun: Няма да смятам че пак ше има филми  ;-D
Че съм най слабия маг кои не го знае бе.. алоо :freak: Добре че знам как да бъгвам едначе накаде.. :) Неска може да вляза да ти припомня как падаше  под дърветата  :twisted: и нали знаеш че рекодрда е твои :D
Brino .. Героичето ти кое е?  :doh:
« Последна редакция: Март 14, 2010, 10:50:30 am от Sabrac »

Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #53 -: Март 14, 2010, 01:35:31 pm »
Няма тема, която да не оспамите бе, евала!  :down:
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #54 -: Март 14, 2010, 02:02:39 pm »
СМЯХ 1 вапрос тогава кои маге небеше 2000+ ? като правеше по 20к че и повече  :doh:
Hellspawn and Swiftshift number one? ха ха  "НАИІДОБРИТЕ" са донатори -_-
Crush i Coxy жалко че неиграят вече едначе биеха всички наред все пак имба комбо.. а няма други герои които работят добре че да имат шанс като маге.приест.рогуе,дк,афф лок затова в ЕВО холу,армс >ALL  :cap:
И все пак ми е интересно има ли други над 1900 които не са paladin + warrior освен мен и lightpaladin  :)
Чуствам се длъжен да изкажа и моето мнение като 1 от донаторите който не спряхте да плювате.
1.да донатор сам и не мисля да се оправдавам.
2.Имайки в предвид че работя имам и жена до себе си,колко време според вас мога да си позволя да отделя за WoW?
Ами ще ви кажа 1-2 часа вечер,1-2 пъти в седмицата.
Та според вас за да смогна да събера хонор и арена точки за да се облека колко време ще ми отнеме как мислите?
3.Ето как виждам аз нещата работя следователно разполагам с пари(другите НЕдонаторите-протата който се обличат "честно" само благодарение на супер способностите и познанията над играта) не работят и нямат пари за затова циклят по 4-5-6-7 часа за да се обличат.Имам пари плащам си обличам се помагам на сървара и не си късам нервите с идиотчета по БГ-тата .Мен ме устроива които не го устроива  сам си го сложил знаете каде.Елементарно е или разполагаш с пари или с време.
4. Ако не бях си донеитнал релентнес щях да сам с фурйос в момента както са повечето ,разликата не е толкова голяма че да е решаваща (изключвам тези който са с 1000 деф ринга там има по усезаемо преимущество,но те пък са малцина).Така че драги ми зациклили прота , можете да продължавате да се самозалъгвате и де с успокоявате че паднете ли от донатор е благодарение на донейтнатите итеми.Или да спрете и да признаете пред себе си че просто ТОЛКОВА СИ МОЖЕТЕ.
ПП. хаиде сега успамете темата за да ми докажете как не сам прав.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #55 -: Март 14, 2010, 06:41:06 pm »
Brino .. Героичето ти кое е?  :doh:
Геройчето?Нещо героя ми  ли искаш да ми обидиш?  :confused:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #56 -: Март 14, 2010, 10:36:43 pm »
Hellspawn и Swiftshift не са donatori.( само бъгери от край време - тогава още нямах ''PEST CONTROL"   :excl:
Мисля че ни трябва ново правило:
Който се прави на надуто про във форума ще му трия итемите  :freak: :freak:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #57 -: Март 14, 2010, 11:05:53 pm »
Ах само да тръгне нормално сървъра ще направя статистика на двата сета и ще видя колко точно и в какво се изразява тя.Мисля си обаче ,че между фюри и релентлес предметите наистина няма осезаема разлика спрямо статове.Абе забавлявайте се другото е без значение. :up:
Uno Sanctum

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
« Последна редакция: Март 14, 2010, 11:14:41 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #59 -: Март 14, 2010, 11:20:01 pm »
159 Sta
103 Str
637 Armor
84 Resilience (1.02%)
83 Crit (1.81%) това е крайния резултат plate relentless vs Fury set.Плюсовете ,които има релент пред фюри.
Uno Sanctum