Автор Тема: Обща информация и разяснени относно магиосниците  (Прочетена 26496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #60 -: Август 28, 2009, 01:43:02 pm »
Добре подредени числа, харесват ми! :blink:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #61 -: Август 28, 2009, 06:20:51 pm »
Идеалният Arcane Blast Build :)

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #62 -: Септември 12, 2009, 09:52:18 am »
Имам едно питане. Вчера правих дуел срещу един роуг. Аз съм Undead Mage 23 lvl и развивам frost, той 26. Та почва дуела, той е невидим, пускам Arcane Explosion, тъкмо го виждам до мен и пускам Frost Nova и вместо да го замразя, брада, той ми прави резист и ме трепе, почвам да бягам докато пак ми се зареди frost nova, но вече беше късно и ме победи. Кажете някаква тактика. Нещо хелп за такива случаи.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #63 -: Септември 12, 2009, 07:37:32 pm »
тактиката е да го държиш далеч... а иначе просто си нямал късмет и ти е ресистнал
мейджа е опасен само когато държи враговете на разстояние, за това ако са прекалено близо ползвай блинк.
срещу войни има малка тънкост че трябва да се движиш между разстоянието от което могат да те ударят и минималното разстояние от което могат да ти се чарджнат
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #64 -: Септември 13, 2009, 03:03:41 am »
Прави му блинк, използвай слоу ефекти, и го върти в кръг, или там каквато геомтетрична фигура искаш, ползвай Fire Blast, ей такива работи.Пък и щом си на фрост, определено ще имаш слоу ефектите.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #65 -: Септември 13, 2009, 12:30:25 pm »
e на тоя левел е нямал готиния слоу.  :freak:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #66 -: Септември 13, 2009, 01:12:10 pm »
Да.На малките левли, нямаш особено големи шансове срещу роуг.Не го мисли сега, вдигни левъл, земи абсорбите, елементала, стъна, и определено ще ти стане по-лесно.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Обща информация и разяснени относно маги&
« Отговор #67 -: Септември 26, 2009, 11:31:14 am »
Имам едно питане. Вчера правих дуел срещу един роуг. Аз съм Undead Mage 23 lvl и развивам frost, той 26. Та почва дуела, той е невидим, пускам Arcane Explosion, тъкмо го виждам до мен и пускам Frost Nova и вместо да го замразя, брада, той ми прави резист и ме трепе, почвам да бягам докато пак ми се зареди frost nova, но вече беше късно и ме победи. Кажете някаква тактика. Нещо хелп за такива случаи.
1. рогуто е 3 левъла над теб - твърде голяма разлика за момента
2. пропускаш ми се струва че имаш няколко вида щит който те имунва срещу различни атаки
3. приготви си порции с живот които се пускат по време на битка и гледай да си адекватно облякън според левъла - има мноооого голямо значение всяка точка на този етап
4. сложи си глимпа за Evocation - с него си връщаш и живот+маната
.... тактики: пускаш всички възможни бъфове, пускаш щит според предполагаемата атака и ... бой отдалече, бой отблизо ... скачаш и пак бой до свършване на маната

* за сифте играя с Маге и съм 20 и някой левъл. Талант-точките ги праскам само на Arcane. Трябва да ти кажа че има доста интересни магийки който предполагат разнообразни битки - просто трябва да се осмислят и отработят в реални условия - сложничко е и трябва да си бърз и хитър - не става с натискане на две копчета. На този етап карам само жълти и оранжеви куести срещу мобове 3-4 левъла над моя и не съм имал грижи до сега  - много се зарибих(преди играех с ловец - гола вода). Успех и на теб  :clover:

П.С> извади си комбатлога да го гледаш постоянно какво се случва по време на битката за да взимаш адекватно отношение
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 11:37:24 am от jamesbg »

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #68 -: Септември 26, 2009, 01:00:53 pm »
Това с комбатлога е глупост според мен - няма начин да възприемаш толкова много информация толкова бързо и да реагираш адекватно.Дигай лвл - дуелите са на 80.Освен ако не знаеш точно какво правиш само ще се изнервиш ненужно с такива дуели.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #69 -: Септември 29, 2009, 05:01:44 pm »
Elemental Precision работи ли в evo, че нещо не мога да разбера?

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #70 -: Октомври 11, 2009, 10:25:50 pm »
В момента съм 64 lvl Undead Frost mage. Да продължавам ли да развивам на frost или е добре да тръгвам на Arcane ?

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #71 -: Октомври 11, 2009, 10:28:48 pm »
В момента съм 64 lvl Undead Frost mage. Да продължавам ли да развивам на frost или е добре да тръгвам на Arcane ?
Давай на фрост. Много по-забавно е.

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #72 -: Октомври 13, 2009, 03:08:36 pm »
Вие на кой левъл тръгвате на Arcane? Честно казано не ми се минава на Arcane дървото, но като гледам колко е спънат Frost магьосника ми от неработещи таланти и ми се плаче - всъщност са две неща, но решаващи в PvP - не мога да си използвам Water Elemental с макро т.е. не прави Frost Nova с макрото или ако направи , Елементъла не напада. И да не е с макро, пак не работи.
Fingers of Frost не работят. Като прибавим и не добре работещия блинк.
Вече съм 66 lvl и взех Ice lance и не мога да правя комбо удар-а заедно с Елемнтала заради неработещата му Frost Nova.

Пък като гледам какъв демидж прави аркейн и се замислям към него.
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 03:12:08 pm от SKO »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #73 -: Октомври 13, 2009, 03:31:24 pm »
За левелинг винаги съм предпочитал fire.Прави големи вреди оставя ДоТ ефекти и докато дойде до теб противника е мъртъв....  :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Обща информация и разяснени относно магиосниците
« Отговор #74 -: Октомври 13, 2009, 04:05:56 pm »
За левелинг винаги съм предпочитал fire.Прави големи вреди оставя ДоТ ефекти и докато дойде до теб противника е мъртъв....  :clover:

Frost mage е по-жилаво к*пеле  :blush: