Автор Тема: Отнотсно бъг с дмг-а на ловеца  (Прочетена 4271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jakf

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Отнотсно бъг с дмг-а на ловеца
« -: Февруари 03, 2010, 04:34:22 pm »
Искам да ви питам относно дмг-а на ловеца.Според мен мисля , че не прави реалния дмг а много по-малко.Примерно с +3500 ап прави 1350-1450 дмг а вс играчи (почти всички) им прави ауто 6от по 450-500 нормален дмг.Вие какво ще кажете ?

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Отнотсно бъг с дмг-а на ловеца
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2010, 05:15:03 pm »
Искам да ви питам относно дмг-а на ловеца.Според мен мисля , че не прави реалния дмг а много по-малко.Примерно с +3500 ап прави 1350-1450 дмг а вс играчи (почти всички) им прави ауто 6от по 450-500 нормален дмг.Вие какво ще кажете ?
Намален е с 35-45%. Аз лично чакам от юни месец да го оправят, но няма промяна.  :evilmad:
Ако не те мързи направи същата тема в бъг тракера, там админите ще я прочетат и ще репортнат проблема. Аз ще потвурдя че наистина е бугнато.
« Последна редакция: Февруари 03, 2010, 05:19:38 pm от Ballista »

Неактивен breaky

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -3
Re:Отнотсно бъг с дмг-а на ловеца
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2010, 09:17:41 pm »
Колегата е прав DMG на хънта си е супер занижен.От това,което виждам е около 30-40% надолу.

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Отнотсно бъг с дмг-а на ловеца
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2010, 01:28:35 am »
Плюс това, че и хънтърските петова имат занижен дмг. Един приятел от първите със спирит бийст на който дмг-то му е към 1000 и повече няма на къде, а повечето таланти на бийста не бачкаха... Той беше на БМ само заради пета, но като видя, че прави такъв дмг, че и самия хънтър също, че и повечето трапове (преди) не бачкаха, се отказа от БМ хънтър-а, а би трябвало той да е един от най-силните хънтъри с петове, но като гледам, пета не му върши голяма работа и с това занижено дмг отива на кино...  :freak:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re:Отнотсно бъг с дмг-а на ловеца
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2010, 09:14:38 am »
Плюс това, че и хънтърските петова имат занижен дмг. Един приятел от първите със спирит бийст на който дмг-то му е към 1000 и повече няма на къде, а повечето таланти на бийста не бачкаха... Той беше на БМ само заради пета, но като видя, че прави такъв дмг, че и самия хънтър също, че и повечето трапове (преди) не бачкаха, се отказа от БМ хънтър-а, а би трябвало той да е един от най-силните хънтъри с петове, но като гледам, пета не му върши голяма работа и с това занижено дмг отива на кино...  :freak:

В пвп пета на ловеца е нищожна заплаха и поради тази причина не е цел на врагът. Смятам, че пета би трябвало да привлича вниманието на врага за да може да се освободи ловеца и успее да стреля, така дори и с този дмг, който в момента прави, шансовете му за победа ще нарастнат.
The pain is my best friend.