Автор Тема: Първият евент на сървъра/The First event/  (Прочетена 3962 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Повечето от вас знаете,че на сървърите има традиция да се правят евенти.Това ще стане и при нас.Утре /неделя 13.05.2007/ще ви направя първият евент на сървъра.Очаквам вашите предложения относно вида на евента.Часът на играта започва в 21 часа.Успех :)

Tommorow i`ll organize the first event for you.Post here what game you wanna play.The game will begin 9pm.
Good luck and have a nice time in Evo WoW Server.

On3ros3

  • Гост
Re: Първият евент на сървъра/The First event/
« Отговор #1 -: Май 12, 2007, 02:48:32 pm »
Може да е битка на АРЕНА може да е BATTLEGRAUND може да е и "FOUND GM IN THE MAP"тоест да намерим GM в определена територия а тои се е преобразил на нещо дава жокер къде се намира горе доло.Но според мене по добре битка за HONOR и които оцелее печели определен ITEM нещо от типа на SURVIVOR  :freak:

2 predlojeniq davaite odobreniq
1vo GM NA PORTVA V OPREDELENA TERITORIQ I NI IZKA PRIMERNO:THOUSAND NEEDLES KOJI OT BAZILISK BS VUL4I KOJI I TAKA AKO IMA HORDA 6TE E QKO BOI 1 4E 6A MAJEM ORDATA 2RO 4E OJESTO4ENO 6TE SABIRAME NUJNITE ITEMI  :up: 6TE PE4ELQT 1VITE 3-MA :woot:
2 ro GM NA PORTVA NA ARENA I PRAVI DUELI MEJDU ALIANCE I HORDATA SEKI POBEDIL V NEGOVATA LEVEL GRANICA SE BIE S DRUGIQ POBEDITEL V DRUGATA LEVEL GRANICA TOEST OT 30 DO 40 OT 40 DO 50 OT 50 DO 60 SE BIQT
SLED TOVA 30-40 S 40-50 40-50 S 50-60 I POBEDITELITE 3MA PE4ELQT PAK  :up: GOOD LUCK :clover:

Пиши на кирилица.Поправи си поста.
« Последна редакция: Май 12, 2007, 03:34:51 pm от MeKeTa »

Amev

  • Гост
Re: Първият евент на сървъра/The First event/
« Отговор #2 -: Май 12, 2007, 04:02:46 pm »
еми мене не ме устройва датата и часът ... и няма да участвам сигурно ,но мога да ви дам едно предложение :

правят се групи от по 3-4 човека като всеки от групата е в определени граници на левел . пр. един от 20:30 1 от 30:40 1 от 40:50 и един от 50:60 пускат се в арентата или където и да било и почва боя! Победите;я дори и 1 от групата да остане жив печели цялата група и всички получават награда !

Soulfire

  • Гост
Re: Първият евент на сървъра/The First event/
« Отговор #3 -: Май 12, 2007, 10:27:33 pm »
Моето мнение по въпроса е следното:Битки от които се печели Honor + Item (Item's)
И мен не ме устроива 9 часа. Ако може поне в 8 да се премести ще съм благодарен. Все пак сам на училище в понеделник и не искам ( и немога ) да се успивам и да закаснявам.
Надявам се да се направи нещо по въпроса. Мисля че не само аз ходя на училище а и други, така че и те може би ще бъдат по сагласни за 8 часа
« Последна редакция: Май 13, 2007, 12:36:22 am от Soulfire »

Kuch3t0

  • Гост
Re: Първият евент на сървъра/The First event/
« Отговор #4 -: Май 13, 2007, 12:20:05 pm »
Според мене наистина ще е по-добре евента да се премести в 20:00 часа. А според мене най-доброто предложение е на Amev.

Gaco

  • Гост
Re: Първият евент на сървъра/The First event/
« Отговор #5 -: Май 13, 2007, 12:31:55 pm »
И аз мисля,че предложението на Amev е най-добро според мен ще бъде интересно да се види как ще построят тактиката си отборите,а колкото до часът в 9 не е толкова късно :confused: очаквам довечера да станат много интересни битки  :woot: .

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Първият евент на сървъра/The First event/
« Отговор #6 -: Май 13, 2007, 10:35:17 pm »
Победителите в първият евент са...

Гилдията Dominian.Играта беше Surviver и те превзеха арената с чест :)


Следващият евент ще бъде отново неделя /20.05.2007/ от 8 часа.Играта ще бъде "Открий GM-a"

На спечелилите-честито,на загубилите-успех следващият път и дано сте си взели поука от играта на Dominian.