Автор Тема: Как и кога се ъпдейтва сървърът.  (Прочетена 3977 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Как и кога се ъпдейтва сървърът.
« -: Май 02, 2007, 11:52:22 am »
Виждам че интереса към сървърът стана голям и това води до множество открити бъгове в играта.
За мен това е нормално - очаквах го.
Проблема с ъпдейтването на тези бъгове е следния:

Има 2 възможности.
1-вата е да се справяме сами с сървърът и да си фиксваме всеки бъг който ние си открием - което на мен не ми харесва.
2-рата е да ъпдейтвам от официалния сайт на самия проект където работят повече хора и то доста по-запознати с играта от самия мен. При всеки ъпдейт се фиксват около 200 куеста и няколко/мобовое etc...

Проблема е че при ъпдейт от официалния сайт всички промени които са направени от администраторите или ГМ-тата биват премахнати и само тези които са направени от девелоперите на проекта остават активни/фикснати.
Съмнявам се че администраторите в играта могат да оправят повече от самите девелопери. /лично мнение/

Очаквам разумни коментари.

Поздрави.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Insulter

  • Гост
Re: Как и кога се ъпдейтва сървърът.
« Отговор #1 -: Май 02, 2007, 03:02:37 pm »
Ако говорим за близарският официален сайт  :freak: Е, че те нямат изгода да наемат хора да оправят пиратски сървъри.Може аз да не съм разбрал грешно...И все пак ако и самите модератори се захванат оправят някой моб това онова няма да е лошо.В смисъл малко и те да се поизпотят  :smart:

Ех, само да попитам.След като модераторите не могат да се справят с бъговете, а оставят работата на дивелапарите какъв е смисъла от бъг тракер?  :blink:

Извинете ме за правописни грешки!В днешно време грамотността сред българите драстично е намаляла, а аз не претендирам, че съм грамотен!:)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Как и кога се ъпдейтва сървърът.
« Отговор #2 -: Май 03, 2007, 12:37:06 am »
Ако говорим за близарският официален сайт  :freak: Е, че те нямат изгода да наемат хора да оправят пиратски сървъри.Може аз да не съм разбрал грешно...И все пак ако и самите модератори се захванат оправят някой моб това онова няма да е лошо.В смисъл малко и те да се поизпотят  :smart:

Ех, само да попитам.След като модераторите не могат да се справят с бъговете, а оставят работата на дивелапарите какъв е смисъла от бъг тракер?  :blink:

Извинете ме за правописни грешки!В днешно време грамотността сред българите драстично е намаляла, а аз не претендирам, че съм грамотен!:)

Цитат
Има 2 възможности.
1-вата е да се справяме сами с сървърът и да си фиксваме всеки бъг който ние си открием - което на мен не ми харесва.
2-рата е да ъпдейтвам от официалния сайт на самия проект където работят повече хора и то доста по-запознати с играта от самия мен. При всеки ъпдейт се фиксват около 200 куеста и няколко/мобовое etc...

Бъг тракера е да мога аз да им съобщя за по-сериозните проблеми.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Как и кога се ъпдейтва сървърът.
« Отговор #3 -: Май 03, 2007, 01:35:51 am »
Ето защо не се занимавам аз да ги оправям:

Оправени или добавени куестове в новата ревизия до сега (още не е излязла)

/вижте txt файла който съм прикачил/

[attachment deleted by admin]
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database